Merih Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: En uygun elbiseler nerede satılır?
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Merhaba arkadaşlar,
Size çok önemli bir konuda fikir danışmak istiyorum. Ne zamandır kendime elbise arıyorum ama hiçbir yerde aradığım modeli bulamıyorum. Size birazcık bahsedeceğim elbiseden eğer bildiğiniz bi yer olursa lütfen önerin çünkü benim için hayat memat meselesi. Neden derseniz yakında erkek arkadaşımın çocukluk arkadaşının nişanı var ve evleneceği kıza ve onun kokoş arkadaşlarına çok uyuzum. Hepsi şıkır şıkır çok şık ve alımlı şeyler giyiyorlar. Bende nerdee öyle modadan anlama trendleri. Zaten doğru düzgün param da yok açıkçası. Üzerime bir bayan pantolon çekip her yere gidiyorum öyle. Ama bu kızlar öyle mi? Mini eteklerden tutun, alacalı tişörtlere, boncuklu pantolonlardan tüylü küpelere daha neler neler.... Dolayısıyla kendimi ezik hissetmemem ve bakışları üzerime çekmek için şık olmam lazım.
Almak istediğim elbise şöyle, sade gösterişsiz ama ağır başlı. Ekose tarzı olabilir. Altına siyah ayakkabı giyeceğim için siyah ayakkabılarla uyumlu olması şart açıkçası. Yoksa başka türlü bir de ayakkabı masrafı çıkarmak istemiyorum kendime Smile
Neyse sanırım siz benim nasıl bir elbise aradığımı anladınız. Ama şunu da belirtmem lazım ki, uzun elbise istemiyorum. Kısa olsun. Yani kafamdaki elbise öyle bir şey. Kolları ispanyol olabilirse daha süper olur. Var mı böyle bildiğiniz bir en uygun elbiseler modeli bana bir önerseniz çok memnun olurum.
Şimdiden hepinize çok çok teşekkürler Smile
iyi günler dilerim. 
trendmor dan bulursun Smile