Merih Forum

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2018 Makyaj Modası
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Mat rujların tahtı uzunca bi süre değişmeyecek gibi görünüyor.olmazsa olmazları arasında yer almaya aday.Dudaklara kolayca uygulanan bu rujlar, hassas kullanım gerektiriyor.
Sınırları belirlemeye devam
Göz alıcı renkleriyle dikkat çeken dudak kalemleri, yumuşaklıklarıyla dikkat çekerken eşit ve hassas bir kontur oluşumuna olanak veriyor.
Bambu kumaşdan elde edilen yüz maskeleri
Yüzün ihtiyacı olan maddeleri içeren, cilde sağlık kazandıran maskeler her dönem gündeme geliyor. Bu sene farklı olan ise doğal içerikli maskelerin uygulamasında da bambudan üretilen kumaşların kullanılıyor oluşu.
Dikkat çekici gözler..
Eyeliner, göz kalemi derken, tek katta hacimli kirpiklere sahip olmayı sağlayacak maskaralar da 2018'in olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Kökten uca etki eden, kirpik diplerine kadar ulaşan ve bakışlarda fark yaratan ürünlerdenolan maskaralar farklı fırça seçenkleriyle en sevilen makyaj malzemelerinden olmaya aday.
Vegan fondöten
ÇAY ağacı yağı gibi bitkisel içeriğiyle dikkat çeken bu tür vegan fondötenler, cildin görünümünü kusursuz hale getirirken, gözeneklere zarar vermeyerek cilde 24 saat boyunca nefes aldırıyor. Cildi temiz tutma özelliğine sahip ürün, cildin kontrolünü elinize almanızı sağlıyor. Özellikle hassas ciltler için bir cankurtaran görevi üstlenen ürün cilt parlamasının da önüne geçiyor.