Merih Forum Konu Dışı Genel Geziye çıkmak isteyenlere..

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Geziye çıkmak isteyenlere..

 
#1

Merhaba arkadaşlar,
Geçen gün oyun haberleri yazan ve yakından takip eden bir arkadaşımla görüştüm. Bir geziye çıkmış inanamazsınız. Filipinliler mi değişik isimli adalar mı dersiniz. Neler neler... Malapascua adası diğer Filipinler adaları gibi bembeyaz kumlar, masmavi sular bahşetmiyor ama bahşettiği en güzel şey Filipinler’in dalış cenneti olması. Zaten bizim de bu adaya ziyaret etme sebebimiz başlıca buydu.

Genel olarak ada dalış merkezleri tarafından istila edilmiş durumda. Onlarca dalış merkezini sıra sıra görebilirsiniz. Sapan köpek balığının bu bölgede bulunmasından dolayı ada Thester Shark olarak da anılmaktadır. Dalış severler için adeta bir cennettir. Bu nedenle kesinlikle bir balayı adası sınıfına girmeyecek bir adadır. Dalış severlerin gözde destinasyonlarından biri olduğu için namı dalış ile duyulmuş ve öyle de gidiyor. O nedenle dalış meraklıları haricinde adada pek Avrupalı gezgin görmeniz mümkün değil. Daha çok yerli turistler ve Avrupalı dalgıçlar tarafından ziyaret edilen bir yerdir.diye yazmış gezi yazıları tadında açtığı bir blogda. Bence okuyun derim.
Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.