Merih Forum Oyun Tarayıcı Tabanlı Ogame İyi ki bırakmışım ogame yi.

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İyi ki bırakmışım ogame yi.

 
#1

P0od78.jpg

Resimde de görüldüğü gibi konu bahis Gme force ' nin Ogame si. Görüldüğü gibi oyunu en son bırakma sebebim yönetim ile tartışmam. bıraktığım da sunucu da,  evrende genelde 6 ıncı, askeri güçte 5 inciydim. kaldı ki askeri güçte 1 inci oktay abi arkadaşım hala da birinci. 2 inci, 4 üncü, 5 . inci bendim zaten, 7 inci de arkadaşımdı. onlarında desteği ile vurulmam imkansız gibi bir şeydi çok bariz fena bir hata yapmadığım taktirde. diğer paylaştığım konularda da gördüğünüz gibi kabul etmediler yaptıklarını. kabul etmediler hatalarını. kabullenemediler alt kademede ki bazı operatör ve yöneticilerin hilelere, hesap çalma ve filo kırma olaylarına katkıda bulunduklarını. şimdi düşünüyorum da onca emek boşa gitti. onca zaman çalış, tırmala, yırtın bir yerlere geleceğim, gelişeceğim diye sonra birileri hile hurda ile filo kırıp, hesap çalıp meydanlar da nara atsın. Hayatım boyunca asla ne sanal dünyada ne gerçek dünyada haksızlığa asla gelemedim. asla kabullenmedim. asla göz yummadım. asla görmezden gelemedim. Görmezden gelmeye çalışsam bile, kendim hile yapmadım, kendim hilesiz oynuyorum diyerek kendimi teselli etsem bile asla duramadım. eninde sonunda haksızlığa, adaletsizliğe karşı durdum. yapı meselesi.  Bende böyleyim işte. 

 Aslında dünyayı düzensiz adaletsiz yapan insanlar, yaklaşımları, yanlış anlamalar, aç gözlülük, hırs, ego. tamam diyeceksiniz ki bunlar insanı insan yapan duygulara dahildir. Ama her şeye rağmen kim olursanız olun bir durma noktası olmalı. buna ister vicdan diyin, ister başka bir ad. fark etmez. o durma noktası o denge bu hayatta ki en önemli şey. çünkü hayatımızı, bizim olmadığımız ortamda arkamızdan insanların neler konuşacağın, bizi nasıl hatırlayacaklarını bütünüyle o denge o durma noktası belirler, buda oto kontrol sayesinde tabi... 

Ogame yöneticileri o oto kontrolü beceremedi ne yazık ki. İyi ki bırakmışım. tek acıdığım şey se onca yıllık emeğin onda yıllık gelişmiş hesabımı bu yolla sildirmek oldu. ANcak şunu rahat ve içtenlikle söylüyorum. bu şekilde olacağını, bu şekilde kendi hesabımı kendimin tartışarak ve bu  forumda anlattığım nedenler ile sildireceğimi bilsem asla ama asla oynamazdım ogame 'yi hiç başlamaz dım en baştan. Darısı devam eden emeğine kıyamayıp her şeyi bile bile umutsuzca emeğine kıyamadığı için direnen arkadaşların başına.

Konu üste tutturuldu.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#2

ogame yöneticiler bitirdiAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lightbulb OGame'de Yağmalama Dönemi Başladı. ragnar81 0 166 15-06-2020, Saat: 21:52
Son Yorum: ragnar81
  ogame de artık tüccardan-dükkandan enerji güçlendirici alınıyor koray 0 151 26-04-2020, Saat: 05:09
Son Yorum: koray
  ogame yardımcı site koray 1 153 25-04-2020, Saat: 19:50
Son Yorum: KAY
  ogame sınıf seçimi koray 1 326 25-04-2020, Saat: 19:01
Son Yorum: selami
  OGame severleri bekliyoruz. Klasik OGame ragnar81 1 145 16-02-2020, Saat: 14:40
Son Yorum: hazreti.google

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.