Merih Forum Telefon / Tablet / PC PC , Laptop / donanım MSI, GeForce GTX 10 serisi ile dizüstü PC çıkaran ilk marka oldu

ABD Münbiçi bırakır mı ?

ABD, Münbiçin yarısı sizde yarısı bizde kalsın dedi

SON 20 YILDA OSCAR KAZANAN KADINLAR

Son 20 yılda En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Oscar kazanan oyuncuların listesi...

AFRİN HAREKATI

Zeytin Dalı Harekatında teröristlerden temizlenen bölge artıyor

Silkroad XIAN

Silkroad sevdalıları için bir server

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MSI, GeForce GTX 10 serisi ile dizüstü PC çıkaran ilk marka oldu

 
#1

GeForce GTX 1080 SLI grafiklerinden, en ince dizüstü bilgisayar GS63VR modelinin GeForce GTX 1060 grafiklerine kadar!
MSI bugün oyuncu dizüstü bilgisayarı ürün gamına şu ana kadarki en kapsamlı güncellemeyi yaparak GT, GS, GE, hatta GP serisinden 11 dizüstü bilgisayar modelinde en yeni NVIDIA GeForce GTX ekran kartlarını kullandığını duyurdu. Bu oyun dizüstü bilgisayarları, yeni NVIDIA GTX ekran kartları ile güçlendirilen VR Ready teknolojisi ile geliyor. GT83VR Titan SLI modeli GeForce GTX 1080 SLI ve GeForce GTX 1070 SLI ekran kartı ile, GT73VR Titan modeli GeForce GTX 1070 SLI, GTX 1080 ve GTX 1070 ekran kartı ile, GT72VR ve GT62VR Dominator modelleri ise GeForce GTX 1070 ekran kartları ile geliyor. Aynı zamanda GT72VR ve GT62VR Dominator, GS73VR ve GS63VR Stealth, GE72VR, veGE62VR Apache modelleri de GeForce GTX 1060 ekran kartı ile MSI’ın mükemmel grafik ve oyun performansını her segmentte sunduğunun birer kanıtı.
unnamed.jpg
MSI, her yıl en yeni GeForce GTX mobil grafikleri ilk sunan firma oldu. Güçlü fakat ince oyun dizüstü bilgisayarı da buna dahil. Ancak bu yıl bir farklılık yaşanıyor çünkü NVIDIA, yeni GeForce GTX 1080, GTX 1070 ve GTX 1060 modellerinde aynı mimariyi ve aynı sayıda CUDA çekirdeğini kullanarak masaüstü türevleri ile aynı seviyede bir performans sunuyor. Bu yüzden mobil platform GPU’lardın model isimlerinde “M” harfi görülmüyor. Oyuncular ve profesyonel kullanıcılar artık en yeni oyun dizüstü bilgisayarında NVIDIA sayesinde çok daha iyi bir grafik performansı alabilecekler. Bu yeni oyun dizüstü bilgisayarı ayrıca daha iyi bir soğutma tasarımı, %100 RGB renk gamı ve üstün bir ses deneyimi ile geliyor.
MSI GT73VR Titan SLI: En hızlı 120Hz/5ms ekran ile mükemmel oyun platformu
En yeni 17.3” mobil SLI güç istasyonu MSI GT73VR Titan SLI, çift GeForce GTX 1070 SLI grafikleri destekliyor. Ayrıca uç noktada oyun için tek GeForce GTX 1080 ekran kartlı modeli de mevcut. Dikkat çekici grafik gücü GT73VR Titan SLI modelini güçlü bir VR oyun dizüstü bilgisayarı yaparken aynı zamanda oyunları 3 monitörlü surround view modunda 4K ayarları ile oynayabiliyor. Bunlara ek olarak GT73VR Titan serisi dünyada 12120Hz/5ms ekran ve Full HD çözünürlükle gelen ilk VR Ready dizüstü bilgisayar paneline sahip. Bu panel ayrıca %94 NTSC ve %100 sRGB renk kalibrasyonu ile oyuncu için çok daha canlı bir deneyim kazandırıyor.
“Cooler Boost Titan” soğutma tasarımı, bu uç noktada SLI grafikli platformunun anahtar özelliği.Ayrıca çift Whirlwind kanat tasarımı ile 29 adet ultra ince kanat, ve modele bağlı olarak 10-12 adet soğutma borusu ile geliyor. Tek GeForce GTX 1080 veya çift GeForce GTX 1070 SLI grafiklerinde bu,şu ana kadar geliştirilmiş en iyi tasarım. Intel Core i7 6820HK işlemcili modellerde kendine özel Turbo modu ile hız aşırtma özelliği sayesinde en yüksek hıza ulaşarak yalnızca MSI’ın en iyi soğutma tasarımları ile boy ölçüşebilecek bir performansa sahip oluyor. Daha düşük güç tüketimi de cabası.
GT73VR Titan üzerinde bulunan Dynaudio hoparlörler ise unutulmayacak bir deneyim. İster oyun, ister film ya da müzik olsun; GT73 kullanıcı konumunda 102dBA ses şiddetine ulaşabiliyor ve daha iyi ve detaylı bir ses sahnesi yaratarak kendi dünyanıza daha yoğun bir şekilde dalmanıza olanak tanıyor.
unnamed-1.jpg
MSI GT83VR Titan SLI: En iyi VR cihazları ve 4K Oyun için serisinde en yüksek performans
MSI GT83VR Titan SLI, en yeni nesil SLI platform tasarımlarının kralı. En yüksek 4K oyun gereksinimlerini VR Ready özelliği ile rahatlıkla karşılıyor. GT83VR Titan SLI gelişmiş bir Cherry MX mekanik klavyeye sahip. Kırmızı geriden aydınlatma yönetimi ve makro oluşturmak için SteelSeries Engine 3 kullanıyor. GeForce GTX 1080 ve 1070 SLI çift GPU desteği ile piyasadaki tüm VR cihazlar için hazır. Çok daha iyisi, MSI Matrix Display teknolojisi sayesinde Surround View modu ile 3 adet 4K@60Hz çıkışa izin veriyor ve oyunlarınızı hayat kadar gerçekçi bir görsel deneyim içinde akıcı grafiklerle oynamanız olanak tanıyor.
İçeride Nahimic 2 ile güçlendirilen Dynaudio hoparlör sistemi yoğun bir ses deneyimi sunarken ESS SABRE HiFi DAC imzalı amplifikatör ile 32bit/384kHz yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ile müzik CD’lerindekinden 16 kat daha fazla detay duymanıza olanak tanıyor, yüksek kaliteli kulaklıklarınızdan daha yüksek performans almanızı garantiliyor!
İleri oyuncular ve profesyonel kullanıcılar için GeForce GTX 1080 SLI ekran kartı ve hız aşırtmalı bir Core i7 işlemciyi de bünyesinde taşıyan böylesi güçlü bir donanımdan ısıyı dışarı atma yeteneği ise “Cooler Boost Titan” ile mümkün. Güç tüketimini 600W üzerine çıkarabiliyor fakat tüm sistemi soğuk ve kararlı çalıştırıyor.MSI GT72VR Dominator ve GT62VR Dominator: Enthusiast seviyesi oyun platformu


Yeni MSI GT72VR Dominator ve GT62VR Dominator serisinde bulunan “Cooler Boost 4”, HTC VIVE için optimize edilmiş bir performansla en son GeForce GTX 1070 grafikleri ve GeForce GTX 1060 destekliyor ve akıcı bir VR deneyimi sunuyor.
Sound by Dynaudio, Nahimic 2 ve and Audio Boost 2 sayesinde GT72VR ve GT62VR Dominator serisi geliştirilmiş bir ses sistemine sahip. Ayrıca GT72VR Dominator seçime bağlı olarak 4K IPS paneli ile %100 sRGB ya da %100 Adobe RGB renk gamına destek veren en hızlı 120Hz/5ms mobil görüntü birimi ile geliyor. Oyunculara ve oyun tasarımcılarına en gerçek renk üretimi ile oynama veçalışma imkanı sağlıyor. GT62VR ayrıca 4K paneli ile True Color kalibrasyonu sayesinde %100 sRGB desteği sunuyor. Her iki modelde de NVMe veya SATA depolama için bir adet M.2 SSD kombo tasarımı bulunuyor. Ayrıca depolama için bir adet HDD portu mevcut.

MSI GS63VR Stealth Pro: Yalnızca 17.7 mm kalınlık ile Dünyanın en ince 15.6” oyuncu bilgisayarı
Sadece 1.9 kg. ağırlığındaki MSI GS63VR Stealth, dünyanın en ince 15“ oyuncu bilgisayarı olmasına rağmen, üzerindeki GeForce GTX 1060 GPU için güçlü bir soğutma sistemine sahip. Harika bir işlem performansının yanında benzersiz oyun özelliklerini bir arada barındıran 17.7mm’lik ultra ince kasası ile bazı ultrabook ürünlerinden bile daha ince olmasına rağmen birçok yüksek performanslı oyuncu bilgisayarından daha güçlü.
GS63 üzerindeki Cooler Boost Trinity, sessiz ve etkin soğutma için toplam 5 adet soğutma borusu ve geliştirilmiş Whirlwind kanat teknolojisine sahip. Ayrıca bağımsız çift termal modül ile Core i7 CPU ve 6700HQ ve GeForce GTX 1060 grafik işlemcinin soğutulması, yüksek oyun performansı için ayrı ayrı yönetiliyor. Steelseries klavye ve SteelSeries Engine 3 ile oyun tutkunları artık oyunları kendi yarattıkları makrolarla çok daha hızlı bir şekilde oynayabilecekler. ESS SABRE HiFi ile gelen 24bit/192kHz yüksek çözünürlüklü ses çözümü sayesinde oyunlarda çok daha iyi bir ses deneyimi yaşayacaksınız.

MSI GS73VR Stealth: En hafif 4K slim oyun dizüstü bilgisayarı
MSI GS73VR Stealth, yüksek yoğunluklu alüminyum alaşıma sahip kasası, fırçalı metal yüzeyi ile bütünleşen kavisli yapısı ile oyun tarzını yeniden tanımlıyor. Mobil GeForce GTX 1060 grafikler ve Cooler Boost Trinity soğutma çözümü ile GS73VR Stealth savaşın ortasında efsanevi bir performans gösteriyor. Ayrıca SteelSeries oyun klavyesi, SteelSeries Engine 3 yazılımı, True Color teknolojisi, ESS SABRE HiFi ses, Nahimic 2 Audio Enhancer ve daha birçok güçlü oyun özellikleri de mevcut. Tümü bu incecik kasanın içinde!
unnamed-2.jpg

GE72VR ve GE62VR serileri de VR için hazır
Yüksek performanslı oyun deneyimi her zaman yüksek bir fiyat etiketi ile gelmek zorunda değil. Bu yıl MSI GE72VR ve GE62VR Apache modellerini yüksek performanslı eğlence platformu için hazırladı.GeForce GTX 1060 grafikleri ile güçlendirilen bütçe dostu oyun dizüstü bilgisayarları GE72VR ve GE62VR Apache, en yeni Cooler Boost 4 teknolojisi sayesinde güçlü bir soğutma tasarımı sunuyor.Çift fan ve 6 soğutma borusu ile tüm sisteminiz oyun sırasında sessiz ve soğuk çalışıyor. Dragon Center kontrol panelinde bulunan SHIFT işlevi sayesinde yüksek performanslı Core i7 CPU ve GeForce GTX 1060 grafiklerinizi en yüksek performans seviyesinde çalıştırabilirsiniz.
Ek olarak Steelseries çok renkli geriden aydınlatmalı klavye, Dynaudio hoparlörlerle güçlenen Nahimic 2 ses sistemi Killer LAN, Gamecaster canlı yayın yazılımı ve WTFast yazılımı da GE72VR ve GE62VR Apache modelleri ile birlikte gelerek oyun deneyiminizi daha yüksek bir seviyeye taşıyor.


Dragon Center ile tek tuşla VR için hazır
Tüm yeni MSI Gaming bilgisayarlarında MSI’ın benzersiz yazılımı “Dragon Center”‘ın son sürümü bulunuyor. Donanımınızı detaylı olarak takip etme yeteneğinin yanında MSI bilgisayarlarının eşsiz özelliklerini yönetme imkanı da sunuyor. Örneğin SHIFT özelliği şimdi,  model ve konfigürasyonunuza bağlı olarak 4 veya 5 mod ile geliyor. Fan Speed sayesinde sisteminizdeki fanların hızını ayrı ayrı kontrol edebilir, X-Boost ile SSD diskinize daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. True Color profiliniz de bu yazılım üzerinden düzenleniyor. Son olarak Dragon Center, notebook bilgisayarınızın durumunu mobil telefon üzerinden gerçek zamanlı denetlemenize de olanak tanıyor.
unnamed.png
Ekstra bilgi için
Ara
Cevapla

 
#2

Çok sağlamAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Nvidia GeForce GTX 1050 3GB dotacı 0 22 30-08-2019, Saat: 15:09
Son Yorum: dotacı
  Nvidia GeForce GTX 1660Ti performans testinde görüntülendi kıllıbacak 0 379 24-01-2019, Saat: 20:22
Son Yorum: kıllıbacak
  Asus, Çift Ekranlı Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı dotacı 0 835 16-06-2018, Saat: 13:23
Son Yorum: dotacı
  NVIDIA GeForce GTX TITAN X’in 3DMark skorları sızdı xpkazım 2 3,145 11-06-2017, Saat: 23:45
Son Yorum: Egeberkan
  NVIDIA GeForce GTX 1050 koray 3 4,071 11-06-2017, Saat: 22:07
Son Yorum: Egeberkan

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2019 Tüm hakları saklıdır.