Merih Forum Android / IOS Genel Nakliye alanında lisans eğitimi

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakliye alanında lisans eğitimi

 
#1

Uzun süredir yurt dışı ve yurt içi taşımacılığı gerektiren bir işte çalışıyorum. Ve bugün nette gördüğüm bir bölüm beni çok mutlu etti. Lojistik bölümü zaten üniversitelere açılalı çok olmuştu ama bu seefer biraz daha profesyonel olan logistics management yani lojistik yöneticiliği bölümü açılmış. 
Bölümdeki derslerin içerikleri aynen şu şekilde:
Bu atölye, dış kaynak kullanımı, ağ tasarımı ve dağıtım merkezi yönetimi de dahil olmak üzere kullanılan süreçleri tanıtarak lojistik yönetiminin ve planlamanın karmaşıklığına ilişkin anlayışınızı geliştirecektir. Mevcut araçlar hakkında gelişmekte olan bilgi, süreçteki engeller ve beklenen sonuçlarla delege, büyük bir müşteri hizmetini korurken önemli tasarruf sağlamak için gereken kaynakları anlayacaktır.
Peki neler öğretiliyor derseniz de... cevap aynen şu...
Lojistik stratejisinin belirlenmesi ve uygulanması, performans ölçümü, Lojistik stratejik bir silah: lojistik faaliyetleri ve toplam lojistik maliyetleri, Etkili tahmini için anahtarlar: tahmini doğruluğu ölçmek ve geliştirmek için nasıl yapılır, Envanter yönetimi: maliyetler ve bunları nasıl yönetirim. , Ulaştırma stratejileri, Üçüncü ve dördüncü parti lojistik sağlayıcılarına dış kaynak kullanımı., Lojistik teknolojisindeki eğilimler; Temel lojistik uygulamaları ve tedarik zincirindeki teknolojinin entegrasyonu da dahil olmak üzere, dağıtım merkezinin yönetimi: müşterilere verdiği sözü yerine getirmeyi; Masrafları düşürmek ve en iyi ROI'yi sağlamak, En iyi dağıtım ağını tasarlamak; Dağıtım lojistik örnekleri de dahil olmak üzere, etkili lojistik için Organize.

Sizlerin de anlayacağı gibi bizim gibi nakliye işlemleriyle sürekli uğraşan bölümler bunlar bulunmaz hint kumaşı... işi bilen eleman almak istiyorsanız bu bölüme dikkat etmenizi öneriiriimAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.