Merih Forum Konu Dışı Genel Rüyada paraşütle atlamak

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rüyada paraşütle atlamak

 
#1

Rüyada paraşütle atlamak, bir riske girmeye ya da başa gelecek bir tehlikeyi yardım veya tedbir alarak atlatmaya delalettir. Eğer uçakta seyahat ederken bir arıza meydana gelip paraşütle atladığını görürse, iş yaşamında başa gelecek bazı sıkıntıları en az zararla kapatacağına işarettir. Paraşütle atladığını görmek, heyecanı sevmeye ve bu tarz işlere girişmeye de delalet eder.Rüyada çok yüksek bir mesafeden paraşütle atlayan kişi, büyük sorumluluklar almaktan korkmaz ve girişilen her işte kendisinin parmağı olmasını ister. Rüyada bir uçaktan kendisine paraşüt takılarak aşağı atıldığını görmek, rüya gören kimsenin büyük bir makamdan indirilmesine yine de geleceğinin tazminat veya maaşla garanti altına alınmasına işaret eder. Bazen de elindekinin kıymetini bilmediği için hayatındaki yüksek seviyede imkanlardan mahrum kalacağı anlamına gelir.
Rüyada kısa mesafeden paraşütle atlamak tedbirli bir kimse olmaya, az miktarda bir zararla sorunları atlatmaya işarettir. Paraşütle atlayıp yere güven içerisinde inmek, başınıza gelecek belalardan kurtulmaya delalet eder.
Rüyada paraşütle atlamak, ancak paraşütün açılmaması rüyayı görenin tabiri caizse güvendiği dağlara kar yağacağına işaret eder. Bu kimse sevdiklerinin ihanetine uğrar ve bu nedenle sıkıntılı bir dönem geçirir. Bu rüya beklentilerinizin gerçekleşmeyeceği ve hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına da gelmektedir. Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Rüyada Yüzük Kaybetmek Pınar Şimşek 3 2,594 06-02-2019, Saat: 15:25
Son Yorum: kont

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.