Merih Forum Android / IOS Genel Servet ödeyerek titanic turu yapmak...

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Servet ödeyerek titanic turu yapmak...

 
#1


Merhaba arkadaşlar geçen gün bir gezi yazıları sayfasında gezinirken titanik'in batmış haline turlar düzenlendiğini öğrendim. Titanic’in batması hiç şüphesiz 20. yüzyılın en büyük trajedilerinden biri. 14 Nisan 1912 tarihinde Newfoundland açıklarında bir buzula çarpan gemi, oracıkta batmış ve 1503 yolcusuna mezar olmuştur. Bugün, bu elim kazadan tam 105 yıl sonra, butik bir şirket bir grup maceracıya Titanic’in kalıntılarına dalma şansı sunuyor. 2018’in ilk çeyreği ve 2019’da iki etaplı dalışlar gerçekleştirecek olan Blue Marble Private ve OceanGate Inc. sadece dokuz adet yolcuyla, sekiz gün sürecek olan inanılmaz kapsamlı bir tur paketi hazırlamış.
NASA’nın bugüne dek uzaya gönderdiği insan sayısının 10’da 1’i oranda kişinin ziyaret edebildiği Titanic batığına gidebilmekse meraklılara küçük bir servete mal olacak. Dokuz katılımcının her birine 105 bin dolara mal olacak bu seyahat.
İşte bu haberden sonra biraz da oyun haberleri okumaya karar verdim Smile
Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.