Merih Forum Oyun Zula Silah yükseltme ve silahlarla ilgili bazı özellikler.

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silah yükseltme ve silahlarla ilgili bazı özellikler.

 
#1

Zulada en önemli özellik bence silahların süresiz alımının olmaması. bunu eksik olarak görüyorum. bir süre first blood oynamıştım. orada silahı süresiz alıyordunuz oyun parası ile aldığınızda. en azından bazılarını. zulada hiç bir silah süresiz alınmıyor her ne ile ne şekilde alırsanız alın. Haricin deki diğer oyunlarda nasıldı bilmem açıkçası. oyuna girdiğinizde size her silah türünden birer adet veriyor. bu silahlar yükseltilemeyen silahlar. Başlangıç seviyelerinde yetiyor kesinlikle. Ama ilerleyen seviyelerde yeterli gelmeye bilir elbette bazılarımıza. bunun için oyunda biriken oyun parası ile ZP, yada para ile alınan oyun zula altını ile silahlar alınabiliyor. burada da yine baız silahlar her iki ile de alınabilirken bazıları sadece ama sadece gerçek para yatırarak aldığınız sula altını ile alınabiliyor. Aşağıdaki resmi hatırlayacaksınız. 


kXJ8DJ.jpg


menüyü ve market kısmını anlatmıştım. ilerleyen düzeylerde silah alırken yükseltilebilen silahlar almaya dikakt etmenizi tavsiye ederim. Resimde görülen benim silahım sol üstte, XMB yükseltilebilen bir silah. sağ tarafta görünen silahlardan yine auğ, DSR, Tar21, ve mateba yükseltilebilen silahlardır. silahın yükseltilebildiğini almadan önce market kısmına girdiğimizde silah resminin sol üst tarafında yukarı doğru ok gördüğümüz de anlarız. Bıçakların bile yükseltilebilenleri var. 

Gelelim yükseltme ne işe yarıyor. çoğu silah  + 5 e kadar yükseltilebiliyor. her yükseltmede silaha ek bir özellik artışı oluyor. örnek verecek olursam şöle ki ; 
avp keskin nişancı silahında sırası ile  
+1 ilk yükseltmede jarjör kapasitesi 7 den 10 a çıkıyor. 
+2 , +3 , + 4 , +5 gibi diğer yükseltmelerde de silahın benzer özelikler her yükseltmede artıyor. her yükseltme bir özelliği etkliyor.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#2

silahın süresiz olmaması kötü yaAra
Cevapla

 
#3

kötü bir bakıma ama diğer taraftan sürelide olsa biriktirip aldığın silahı bir aylık aldığında kendini zaten karşılıyor. düzenli oynayan oyuncular o silaha yatırdığı oyun zp sini zaten kazanıyor.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kart desteleri ve eklediği özellikler. fuumaster 1 3,535 11-09-2017, Saat: 20:08
Son Yorum: Adamantin
  Oyunla ilgili linkler ( zula ) fuumaster 11 6,406 10-09-2017, Saat: 19:20
Son Yorum: Adamantin

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.