• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
sınıf önerisi

 
#1

amerika ile almanya arasında kaldım tiger a mı devam etsem pattonlara mı önerisi olan varmıAra
Cevapla

 
#2

(14-11-2017, Saat: 22:55)turkishslayer5 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: amerika ile almanya arasında kaldım tiger a mı devam etsem pattonlara mı önerisi olan varmı

  Dostum ben bıraktım uuzn zaman önce. 10 lvl tankımda vardı. alman orta hızlı tanklardan. leopard 1 tanılmıyorsam ama alt levellerde olduğu gibi zayıf vuurlunca hemen ölen bir tank. rus 9 level ağğır tank vardı. 8 level ,ıs3 ü de satmamıştım. oda duruyordu. ama ne diyim illa oyuna devam ediyorsan senin bileceğin iş ancak adil bir oyun diğil. düşüyorsun lanet bir takıma ne olduğunu anlamadna dur sus dikakt demeye fırsat bulmadan tkaım kaybediyor. sen se tek başına kalıp hiç bişi yapamıuorsun. bu başıma çok geldi. açık nokta bulup dalıyorum. bakıyorum takım bitmiş adamlar beni arıyo. yada son iki üç tankı araıyo. kaybetitğinde aşırı zarar ediyorsun ki buda oyun apara yatırmaya zorluyo seni. para birikmiyo 10 level tanklar ile. aşasıyla devam etsen olmuyor. çünkü bu seferde 10 leveller karşına çıkıp işii bitiriyo. her türlü oyuna para yatırmadan devam edemez hale geliyorsun. olmayınca eldeki diğer tankları satıp devam ediyorsun oda bitince gene para yatırmak zorunda kalıyorsun bende bıraktım. parasız devam edemiyeceğin bir oyun. anca şu şekil oynarsın. alırsın 8 level - 10 level neyse tankı sadece arkadaş gurubu yada klan ile sadece o level tankların savaşa girdiği herkesin kendi arkadaşları ile beraber oynadığı savaşalra girersin. sağlam bi ekip arkadaş gurubun varsa onlarda sağlam oynayıp iyi taktik yapıpyorsa kazanırsın. ama bunun şurası kötü. herkes aynı anda sadece belli zmanalrda on olur ekipteki. send ehariic zmanlarda oyuna girersen zarar edersin. yüksek level tnaklar ile bu tür durumlarda pek oynayamassın söliyim. 

ssorduğun sorunun cevabı sende. aç tankalrı soy agacı sayfasını son levellerine bak. gücü ne, canı
 vuruş gücü ne. zırhı kule, zırhı ön , arka zırhaları ne. hızlaarı ne . bunları göz önünde bulundurarak karar ver. ama söliyim. ikisinden hangisini tercih edersen et. belli bi yerden sonra tatmin etmicek. illaki belirli bir süre sonra diğerinide geliştireceksin. 
onun için şöyle dicem ileride son levellere ulaştığında para yatırarak oynamay devam edbilceksen ikisinide geliştirmeye devam et. oyun parası için ise hem hafifi, hem orta, hem ağır tank, hem kmt, hem avcıc hepsinden de geliştir. tümünü geliştirmeye deva edidp görevlelri yaparsan oun içi oyun parasını daha çok kazanırsın. oda oyuna para yatırarak oynamaya devam etme zorunluluğunu azaltır ayda geciktirir. bilgin olsun.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#3

sıkıyor bi süre sonraAra
Cevapla

 
#4

(19-04-2018, Saat: 20:59)biohazard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: sıkıyor bi süre sonra

aynen sıkıyor bir süre sonra. daha çok kasıyor ve sonuçta sende sıkılıyorsun dolayısı ile. ben bu sıralar biraz daha çocuksu olmasına rağmen zula oynuyorum. çocuksu dedim çünkü taktik daha az içeriyor ve eline silahı alıp koşuşturuyorsun belki ama çok da oynayanı var sonuçta zula nın. şimdilik zulaya devam.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#5

point blank, first blood, gunz online, zula fln bunlar bir rüzgardır bazan fırtına olur ama durulurlarAra
Cevapla

 
#6

(22-04-2018, Saat: 00:27)biohazard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: point blank, first blood, gunz online, zula fln bunlar bir rüzgardır bazan fırtına olur ama durulurlar

doğru. bakalım, zula şimdilik iyi gidiyor.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#7

Uzun bir aradan sonra eldeki bilgisayar zula oynamayınca dediim world of the tank bari oynaıym ama ne çare. oynanmıyor. ping üçbuçuk atıyor. söylediğim zmanda aldığım cevap çok enteresan . neymiş efendim server almanya ve hollandada varmış. onun için uzak düşünde ping bazen türkiyeden çok düşüyormuş.hadii lan. neyin kafasını yapıyonuz. hangi devirde yaşıyonuz. ne diyim sizin pinginize de bahanenize de anlamadı ki. özrünüz kabahatinizden büyük. hangi devirde yaşıyonuz siz demezlermi adama. server ı yurt dşında lamanya da yada hollandada olan tek oyun sizin mi. ama tek sizinki kasıyo neden se türkiyeden girince. yok aga oynanmaz oyun. ping 300 - 500 arası hiç bişi göremiyorsun öüyon sonrada bi dünya iş bilir sana moron desin. enayi var burda dimi. nese küfür etmeyim ama bu oyuun .........

oynanmaz kısacası.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.