Merih Forum Oyun Point Blank Duyurular TAM 94 yıl önce bugün doğduk!

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TAM 94 yıl önce bugün doğduk!

 
#1
Star 

TAM 94 yıl önce bugün doğduk! Parçalanıp paylaşılmak istenen yurdumuzu müthiş bir dayanışma ile koruduk. Kadın, erkek, yaşlı ve çocuk demeden kağnılar ile cumhuriyetimizi kuran milletimiz ne asildir! Ulu önderimiz Mustafa Kemal ve silah arkadaşları ne asildir! Kanla, irfanla kurduk biz bu cumhuriyeti; ölmez bekçileriyiz!!NOZk5a.jpg
Ara
Cevapla

 
#2

Mutlaka izleyin. Çok güzel olmuş. Bu güzel gün için yapılmış en anlamlı ve en güzel görsellerden biri herkese tavsiye ederim. Özellikle de Asla ama asla susmayacak ezanın, asla ama asla kıyamete kadar gönderden inemeyecek bayrağımızın, milli birlik , beraberlik ve bütünlüğümüzün, asla ama asla bölünemeyecek vatanımızın adıdır cumhuriyet. Nerede, hangi sıfatla ne şekilde olursa olsun tüm düşmanlarımıza inat.
                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#3

(29-10-2017, Saat: 13:10)fuumaster Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mutlaka izleyin. Çok güzel olmuş. Bu güzel gün için yapılmış en anlamlı ve en güzel görsellerden biri herkese tavsiye ederim. Özellikle de Asla ama asla susmayacak ezanın, asla ama asla kıyamete kadar gönderden inemeyecek bayrağımızın, milli birlik , beraberlik ve bütünlüğümüzün, asla ama asla bölünemeyecek vatanımızın adıdır cumhuriyet. Nerede, hangi sıfatla ne şekilde olursa olsun tüm düşmanlarımıza inat.
öneri için teşekkürlerAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.