Merih Forum Oyun Zula Yeni sonuçlar,  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni sonuçlar,

 
#1

QpWyjA.jpg

OyBaj0.jpg


4G89N0.jpg


zJYybD.jpg


4G895Q.jpg


WGEodL.jpg


mJ5RmV.jpg

LOEGVG.jpg

8NQX4Q.jpg


7yPQ0W.jpg

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#2

Böyle hevesli hevesli paylaştığıma aldanmayın sonuçlardan hiç memnun değilim. çok kötü takımlara düştüm çooookkkkk. Hele bu ilk maçın sonucuna inanmıycaksınız. ilk maç için verdiğim değer maçın ilk yarısı. hiç ölmeden 23 can aldım. sonra takımların yeri değişti. biz racı getirme görevine geçtik karşı taraf engelleme. sonrası sonuç hüsran. fena yenildik. yanlış hatırlamıyorsam sonuçta en son 37 can almış olup toplam 19 defa ölmüştüm. yani kısacası 14 can alana kadar aracın gidişini, yol almasını engelliyecem diye yırtınsam da 19 kez öldüm. Smile))) 

o68oyR.jpg1GDq75.jpg


LOgmGV.jpg


g9VEbN.jpg


g9VEbN.jpg

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#3

g9ZZrR.jpg


nJLLQl.jpg


ByDDav.jpg

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#4

hllAra
Cevapla

 
#5

(07-10-2017, Saat: 09:46)dalaylama Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hll

ama bak yemin ederim hile yok.Smile)

POPlj7.jpg


Tamı tamına 6 ölüm, 67 kill :Smile)) takım müthişti. admalar aracı ilk başlarken doğdukları barakanın hizasından ileri getiremedi. Bende her zaman ki yerimi aldım uzaktan doğdukları baseye barakaya awp ile habire salladım mermiyi. sonuç çok fena. ama dedim ya takım süper iyiydi. çok etkiliyor takımın iyi olması.

Yeri gelmişken cılkı çıktı biraz. üç gündür bariz hile yapanlar vardı. bu gece iyice aştı kotayı hileciler. Şerefsizler roket gibi hızlı hareket ediyor ve hiç şansın olmuyor nassı hileyse. acayip bişi. gerçi gördüğümüz her hileciyi tek tek rapor ettik. çok sayıda hesap kapandı süresiz olarak hilecilere ait olanlar. ama daha da kapanacak çok hileci hesap var anlaşılan hala hilecilere raslıyoruz.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#6

Yok be senin hesabı kapatmazlar. o kadar salak değillerdir heralde kd orana yüksek diye hesap mı kapatılırmış. Hile yapanla yapmayanı ayırt ederler heralde. Benim yanımda da kaç defa oynadın 70- 80 kişi öldürüyorsun takım iyi oldumu. takım kötü olduğunda bile kd düşse de gene 40 yada 50 kişi gene öldürüyorsun nişancı ile bu haritada. ayrıca herşey ortada diğer haritalarda kd bu kadar yüksek diğil. en iyi bu haritada oynuyorsun. bunları göz önüne alırlar herhalde.Ara
Cevapla

 
#7

Eh biraz gelişip 51 level olmuşuk bu arda. 
Bora 12 kullanıyorum. bora 12 ye + 4 bastım . baya zor oldu. çok defa bastım sonuncuda + 4 yaptı. +3 den + 4 e en az 7 - 8 belki 10 defa boşa gitti maden bu arada.
Kd de  2, 47 bu arada. düşük ama bunun sebebi sadece ama sadece oyunun kendi kafasına göre yüksek gördüğü kd leri işleme hesaplamaya dahil etmemesi. bu neden ile bu resimlerde de gördüğünüz
 80 öldürmeye, 5 ölüm - 
35 öldürmeye  karşı 1 ölüm, -
46 ldürmeye karşı 2 ölüm,
42 öldürmeye karşı 1 ölüm, gibi kd başarısı elde ettiğim oyunlardaki kd ler ortalamaya katılmıyor. buda kd min gerçekte olduğundan daha düşük olmasına sebep oluyor. oyuna bu sebeple gıcığım aslında. o neden le de para yatırmayı bıraktım. ayda 10 lira verip awp alıyordum bir aralar. bundan sonra asla. 
 


vjq7QR.jpg


1JX02D.jpg

LbL0Y1.jpg


XP5p2o.jpg

bBWRQY.jpg


dORE4Z.jpg


5DBzpM.jpg

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#8

iyiymişAra
Cevapla

 
#9

(19-04-2018, Saat: 20:55)biohazard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: iyiymiş

itiraf edeyim bu sonuçların bir kısmını oyun level atladığım için bana bir günlük cheytac 200 verdi. nişancı tüfegi , seri ve tek vurmaya öldürüyor bilindiği gibi . bu silaha güvenip daha rahat oynaıdm ve öldürmek için iki defa vurmam gerekmedi tek mermi yetti vurduğumu öldürmaek için o sayede yaptım birazını. devamı var tabi.

aşağıda görüldüğü gibi burada iyi sonuçları paylaşıyorum. aslında ara ara kötü berbat takımlara denk geldiğimde tersi sonuçlarda var ara ara. bu tür terso durumlarda genelde bakıyorum afk var , tersi durum söz konusu durmuyor anında çıkıyorum oyundan. ama bir umut varsa afk olan yoksa kurtarma yada oyunu alma şansı varsa savaşıyorum. direniyorum ve tersi sonuçlar alıyorum bazen. tabi tersi dediğim tamamen tersi sonuçlar diğil. eşit sayıda ölüm ve öldürme oranı yada öldürme oranıma yakın sayıda ölüm oranı gibi sonuçlar. kd nin 1 civarına  düştüğü sonuçlarda oluyor kısacası. 

bu aşağıdaki üç sonuçta ayrı ayrı takımlar ile yaptığım koruma sonuçları gene ama kullandığım silah bunlarda bora 12 nişancı tüfeği + 4 zırh yani çelik yelek giyenleri iki defa vurmam gerekiyor. aynı şekilde yüksek levelleri canı fazla olanları yada gövdeden vuramayıpta ayak, elden vurduklarımı iki defa vurmam gerekiyor bu sonuçlar için. sonuçta bu büyük bir dez avantaj. para yatıranlar seri silah alıp ben iki mermi atana kadar silahına göre 5 yada7 mermi atabiliyor karşılık olarak.  :Sad(

 
RnqddR.jpg


p6Lrra.jpg


kOlVVD.jpg

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#10

79 a 2 büyük başarı veya feedledilerAra
Cevapla
[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Admin, sitenin fikir babası ve sahibi fatih kardeşimin sonuçlar. :)) fuumaster 16 10,554 06-05-2018, Saat: 13:30
Son Yorum: biohazard

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.