Merih Forum Android / IOS Genel Zayıflayan eşime ne hediye almalıyım?

ABD Münbiçi bırakır mı ?

ABD, Münbiçin yarısı sizde yarısı bizde kalsın dedi

SON 20 YILDA OSCAR KAZANAN KADINLAR

Son 20 yılda En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Oscar kazanan oyuncuların listesi...

AFRİN HAREKATI

Zeytin Dalı Harekatında teröristlerden temizlenen bölge artıyor

SILKROAD XIAN SERVER

2017 de açılan Xian server ilginç özelliklerde

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zayıflayan eşime ne hediye almalıyım?

Arkadaşlar merhaba,
Bugün sizinle eşim hakkında bir detay paylaşmak ve fikir danışmak istiyorum. Benim eşim evlendiğimzide çok fazla kiloluydu. Yani bayağı kiloloudu. Ben de incecik çıtırcık kızSmile Herkes şok olmuştu ama ben severek evlenmiştim allah için. Çok iyi bir adam sonuçta. Neyse biz 10 yıldır evliyiz ve şimdi mide küçültme ameliyatı oldu midesine tüp taktılar yani tüp mide var ve ciddi anlamda kilo verdi yaklaşık 110 kg dan 80 e düştü şu an ve gerekten bambaşka biri oldu o erkek kazak modelleri içinde kaybolmuyor artık tam üzerine oturuyor ve şahsen ben çok beğendim. Bir de yakışıklılık geldi adama valla inanamazsınızSmile
Hem şimdi o çok rahatladı hem de ben çok mutluyum ama ona bu olayın şerefine ona bir hediye almak istiyorum ama bu kesinlikle kılık kıyafet ile alakalı olmalı. Çünkü adam şimdi ne giyse yakışıyor. Bir sürü kazağı gömleği var. Bu yüzden ben ona erkek mont çeşidi almak istiyorum. Hem önümüz kış hem de çok şık yeni bir montu olur fena mı? Smile
Ama nasıl bir model alacağımı bilmiyorum. Yünlü kürklü şişman gösteren bir şey istemiyorum malum kabarık eski halini hatırlatabilir Smile Şimdi ben de bu yüzden daha oturan vücudu saran bir mont istiyorum. Sanırım bu kaşe olabilir. Siz ne dersiniz? Başka bir şey geliyor mu aklınıza? Montun kumaşının kolay kullanıma olanak sağlamasının yanı sıra şık görünmesi de önemli çünkü. Bahsettiğim bu özelliklere sahip erkek mont modelleri için yüksek meblağlar ödememe gerek yok sanırım. Uygun fiyatlarla kaliteli mont modelleri sunan birçok marka vardır. Sizin bu yöndeki önerilerinizi soracağım. Eğer bildiğiniz böyle montlar satan mağazalar varsa lütfen bana söyleyin. 

Ara

[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  

Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2018 Tüm hakları saklıdır.