Merih Forum Konu Dışı Genel Erkek Ayakkabı Nasıl Seçilir?

ABD Münbiçi bırakır mı ?

ABD, Münbiçin yarısı sizde yarısı bizde kalsın dedi

SON 20 YILDA OSCAR KAZANAN KADINLAR

Son 20 yılda En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Oscar kazanan oyuncuların listesi...

AFRİN HAREKATI

Zeytin Dalı Harekatında teröristlerden temizlenen bölge artıyor

SILKROAD XIAN SERVER

2017 de açılan Xian server ilginç özelliklerde

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Erkek Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Merhaba arkadaşlar,
Erkek arkadaşım için erkek klasik ayakkabı modeli bakıyorum da, alırken neye dikkat edeceğimi bilmiyorum. Resmiyetin fazla olduğu ortamlarda takım elbisenin altına giyilebilecek en iyi seçim klasik ayakkabı modelleridir. Klasik ayakkabılar daha çok siyah, lacivert, kahverengi ve bordo renklerde ve deri/rugan deri üretime sahiptir. Burada önemli olan takım elbisenizin rengine uyumlu veya tamamlayıcı bir renk seçimi yapmaktır. Daha az resmi veya iş yerlerinde günlük tercih edilmeye uygun klasik ayakkabılar da var ama ben hangisini seçeceğime karar veremiyorum.
Kış olduğu için acaba diyorum deri bot erkek modeli mi baksam klasik yerine ama ona da gönlüm el vermiyor çünkü bir kaç aya bitecek kış yani sonra bir daha kullanamayacak Sad
Günlük ayakkabılar renk ve model çeşitliliği sayesinde, özellikle sosyal ortamlarda ve seyahat ederken daha çok kullanılıyor ya, şöyle uygun fiyatlı bir seçenek önerseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler Smile

Ara

[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Altın yüzük nasıl anlaşılır kempat 0 36 29-08-2018, Saat: 00:08
Son Yorum: kempat
  hem nasıl ki hayat dalaylama 0 337 19-04-2018, Saat: 21:18
Son Yorum: dalaylama
  Standart Damatlık Seçimi Nasıl Olmalı? Hülya Yıldız 0 453 27-02-2018, Saat: 10:03
Son Yorum: Hülya Yıldız
  Kendiniz İçin En Doğru Yastığı Nasıl Bulabilirsiniz? Dilan Tahtacı 0 1,306 08-02-2018, Saat: 08:41
Son Yorum: Dilan Tahtacı
  Bot Temizliği Nasıl Yapılır? Sibel Çiçekçi 0 555 07-02-2018, Saat: 09:43
Son Yorum: Sibel Çiçekçi

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  

Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2018 Tüm hakları saklıdır.