Konuyu Takip Et

Yılbaşı Makyajı Nasıl Olur?

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yılbaşı Makyajı Nasıl Olur? Yılbaşı Makyajı Nasıl Olur? Yılbaşı Makyajı Nasıl Olur? Yılbaşı Makyajı Nasıl Olur?

Bu konuya 0 cevap gönderildi
  • Yeni Üye Grubu
  • Yorum Sayısı:10
  • Konu Sayısı:10
arkadaşlar herkese merhaba, bugün size biraz yeni yıl makyaj trendlerimden bahsetmek istiyorum. Demek istediğim bu benim için güzel gelen makyaj malzemeleri ve tüyolarından oluşuyor olacak. benim en sevdiğim makyaj doğala yakın olandır. nude renkleri bu nedenle oldukça tercih ediyorum aslında. İster oje olsun ister ruj benim tercihim bu tarz şeylerden yana oluyor. Ruj denildiği zaman mat olanlar her zaman önceliğim... ben mat rujları diğerlerinden daha çok seviyorum diyebilirim.
bunun dışında allıklar da hoşuma gidiyor, allık da ise biraz daha bronzluk verenleri tercih ediyorum Konu makyajın başlangıcına gelecek olursa fondöten ve göz altı kapatıcısı benim için güzel ve kaliteli bir makyajın başlangıcı... Fazla ışıltının yaşlı gösterdiğine dair duyumlar var buna ben de katılıyorum aslında. bence olgun bir hava katıyor. Çünkü ışıltı makyajı ağırlaştırır. Işıltı kullanacaksanız bunun makyajın tek bir bölgesinde olmasına dikkat. Mesela ışıltılı bir allık kullandıysanız ruj ve farınız mat dokulu olmalı. Yoğun fondötenlerin de kırışıklıkları belirgin Çünkü yoğun sürülmüş fondöten her mimikle birlikte ince çizgilerin arasına dolar, onları görünür kılar. Çıplak gözle fark edilmeyen kırışıklıklar yoğun fondötenli bir tende belirginleşir. Yeni nesil ince dokulu fondötenlerde böyle bir tehlike yok tabi ki birkaç kat sürüp fondöteni yoğunlaştırmazsanız.

[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  hem nasıl ki hayat dalaylama 0 141 19-04-2018, Saat: 21:18
Son Yorum: dalaylama
  Standart Damatlık Seçimi Nasıl Olmalı? Hülya Yıldız 0 279 27-02-2018, Saat: 10:03
Son Yorum: Hülya Yıldız
  Kendiniz İçin En Doğru Yastığı Nasıl Bulabilirsiniz? Dilan Tahtacı 0 398 08-02-2018, Saat: 08:41
Son Yorum: Dilan Tahtacı
  Bot Temizliği Nasıl Yapılır? Sibel Çiçekçi 0 377 07-02-2018, Saat: 09:43
Son Yorum: Sibel Çiçekçi
  Kıza nasıl çıkma teklifi edilir? ByFataLTR 0 301 02-02-2018, Saat: 15:29
Son Yorum: ByFataLTR