Merih Forum Konu Dışı Genel Yılbaşı Makyajı Nasıl Olur?

ABD Münbiçi bırakır mı ?

ABD, Münbiçin yarısı sizde yarısı bizde kalsın dedi

SON 20 YILDA OSCAR KAZANAN KADINLAR

Son 20 yılda En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Oscar kazanan oyuncuların listesi...

AFRİN HAREKATI

Zeytin Dalı Harekatında teröristlerden temizlenen bölge artıyor

SILKROAD XIAN SERVER

2017 de açılan Xian server ilginç özelliklerde

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yılbaşı Makyajı Nasıl Olur?

arkadaşlar herkese merhaba, bugün size biraz yeni yıl makyaj trendlerimden bahsetmek istiyorum. Demek istediğim bu benim için güzel gelen makyaj malzemeleri ve tüyolarından oluşuyor olacak. benim en sevdiğim makyaj doğala yakın olandır. nude renkleri bu nedenle oldukça tercih ediyorum aslında. İster oje olsun ister ruj benim tercihim bu tarz şeylerden yana oluyor. Ruj denildiği zaman mat olanlar her zaman önceliğim... ben mat rujları diğerlerinden daha çok seviyorum diyebilirim.
bunun dışında allıklar da hoşuma gidiyor, allık da ise biraz daha bronzluk verenleri tercih ediyorum Konu makyajın başlangıcına gelecek olursa fondöten ve göz altı kapatıcısı benim için güzel ve kaliteli bir makyajın başlangıcı... Fazla ışıltının yaşlı gösterdiğine dair duyumlar var buna ben de katılıyorum aslında. bence olgun bir hava katıyor. Çünkü ışıltı makyajı ağırlaştırır. Işıltı kullanacaksanız bunun makyajın tek bir bölgesinde olmasına dikkat. Mesela ışıltılı bir allık kullandıysanız ruj ve farınız mat dokulu olmalı. Yoğun fondötenlerin de kırışıklıkları belirgin Çünkü yoğun sürülmüş fondöten her mimikle birlikte ince çizgilerin arasına dolar, onları görünür kılar. Çıplak gözle fark edilmeyen kırışıklıklar yoğun fondötenli bir tende belirginleşir. Yeni nesil ince dokulu fondötenlerde böyle bir tehlike yok tabi ki birkaç kat sürüp fondöteni yoğunlaştırmazsanız.

Ara

[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Altın yüzük nasıl anlaşılır kempat 0 36 29-08-2018, Saat: 00:08
Son Yorum: kempat
  hem nasıl ki hayat dalaylama 0 337 19-04-2018, Saat: 21:18
Son Yorum: dalaylama
  Standart Damatlık Seçimi Nasıl Olmalı? Hülya Yıldız 0 453 27-02-2018, Saat: 10:03
Son Yorum: Hülya Yıldız
  Kendiniz İçin En Doğru Yastığı Nasıl Bulabilirsiniz? Dilan Tahtacı 0 1,306 08-02-2018, Saat: 08:41
Son Yorum: Dilan Tahtacı
  Bot Temizliği Nasıl Yapılır? Sibel Çiçekçi 0 555 07-02-2018, Saat: 09:43
Son Yorum: Sibel Çiçekçi

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  

Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2018 Tüm hakları saklıdır.