Merih Forum Android / IOS Genel Nakliye alanında lisans eğitimi

Dota 2. MMR sıralamada Türkler

Tr bayraklı Neqroman sadece listeye 163. sıradan girebildi

ABD'nin terörist sevgisi

ABD'nin, terör örgütü PYD/PKK’ya DEAŞ ile mücadele adı altında askeri sevkiyatları sürüyor.

DOTA2 - 2017 THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP

2017 yazında düzenlenen turnuvada Team Liquid şampiyon oldu

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nakliye alanında lisans eğitimi

 
#1

Uzun süredir yurt dışı ve yurt içi taşımacılığı gerektiren bir işte çalışıyorum. Ve bugün nette gördüğüm bir bölüm beni çok mutlu etti. Lojistik bölümü zaten üniversitelere açılalı çok olmuştu ama bu seefer biraz daha profesyonel olan logistics management yani lojistik yöneticiliği bölümü açılmış. Bu bölüm nedir ne değildir derken şunları gördüm okudum ve sizle paylaşmak istedim. Bu arada bizim de en çok çalıştığım iş makedonya nakliye gerektiren işler...
Bölümdeki derslerin içerikleri aynen şu şekilde:
Bu atölye, dış kaynak kullanımı, ağ tasarımı ve dağıtım merkezi yönetimi de dahil olmak üzere kullanılan süreçleri tanıtarak lojistik yönetiminin ve planlamanın karmaşıklığına ilişkin anlayışınızı geliştirecektir. Mevcut araçlar hakkında gelişmekte olan bilgi, süreçteki engeller ve beklenen sonuçlarla delege, büyük bir müşteri hizmetini korurken önemli tasarruf sağlamak için gereken kaynakları anlayacaktır.
Peki neler öğretiliyor derseniz de... cevap aynen şu...
Lojistik stratejisinin belirlenmesi ve uygulanması, performans ölçümü, Lojistik stratejik bir silah: lojistik faaliyetleri ve toplam lojistik maliyetleri, Etkili tahmini için anahtarlar: tahmini doğruluğu ölçmek ve geliştirmek için nasıl yapılır, Envanter yönetimi: maliyetler ve bunları nasıl yönetirim. , Ulaştırma stratejileri, Üçüncü ve dördüncü parti lojistik sağlayıcılarına dış kaynak kullanımı., Lojistik teknolojisindeki eğilimler; Temel lojistik uygulamaları ve tedarik zincirindeki teknolojinin entegrasyonu da dahil olmak üzere, dağıtım merkezinin yönetimi: müşterilere verdiği sözü yerine getirmeyi; Masrafları düşürmek ve en iyi ROI'yi sağlamak, En iyi dağıtım ağını tasarlamak; Dağıtım lojistik örnekleri de dahil olmak üzere, etkili lojistik için Organize.

Sizlerin de anlayacağı gibi bizim gibi nakliye işlemleriyle sürekli uğraşan bölümler bunlar bulunmaz hint kumaşı... işi bilen eleman almak istiyorsanız bu bölüme dikkat etmenizi öneriiriim
Bu arada beyaz rusya nakliye işi için de en yakın zamanda güvenilir bir şirket bulmamız gerekiyor..Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2017 Tüm hakları saklıdır.