Merih Forum Oyun Pazar Alanı Satılık Sıfır iphone 5S

ABD Münbiçi bırakır mı ?

ABD, Münbiçin yarısı sizde yarısı bizde kalsın dedi

SON 20 YILDA OSCAR KAZANAN KADINLAR

Son 20 yılda En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Oscar kazanan oyuncuların listesi...

AFRİN HAREKATI

Zeytin Dalı Harekatında teröristlerden temizlenen bölge artıyor

SILKROAD XIAN SERVER

2017 de açılan Xian server ilginç özelliklerde

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satılık Sıfır iphone 5S

iphone 5S sevenlere.
İphonumu kırmıştım. Akılım güvende 'den sıfırı geldi.
Kvk yani turkcell ücretini ödüyor ancak apple bizzat gönderiyor sıfır telefonu bilginiz olsun.

garantisi devam ediyor. onuncu ayda garanti bitecek. 
 şuan sıfırı geldiği için sıfırı elimde.
 bu yeni gelen cihazda da  garanti devam ediyor.
 Akıllım güvende ip değişti için bundan sonra geçersiz.
 ne var ki kırdığımda telefonsuz kalmamak için başka yeni telefon aldım.
 bu nedenle sıfır gelen kutusu açılmamış iphone 5S i satmaya karar verdim. 
alıcısına sıfır kutusu açılmamış iphone 5S uygun fiyata vereceğim.
Sıfır orjinal Kulaklık ve şarj cihazı  biri sıfır, ikincisi kullanılmış iki orjinal şarj cihazı da yanında verilir.  

kutusunu açmadım rengini bilmiyorum. benim akıllım güvende ye gönderdiğim beyazdı. 

pazarlık yok.
Tek fiyat 1.450 Tl
seçim yapmadı tek sim kart desteklidir bilginize. 

çift sim kard kullanılmaz.
telefon numaram yayınlanıyor.
isteyen whatsaptan yazıp istediklerini sorabilir. 
Kargo ücreti vermezsem düz 1.400 yapabilirim.

VDYm3v.jpg

lZ1mbr.jpg

oV7o69.jpgZ3dmOV.jpg

Bz23yM.jpg

j6nmQL.jpg

EDJkyz.jpg

moLmJ8.jpg

DDJpyo.jpg

mizanpajustasi.com

hayırlı satışlar bro

Ara

(07-07-2018, Saat: 15:23)dotacı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hayırlı satışlar bro

eyvallah kardeşim. sağ olasın. nasip bakalım satıldı satıldı bir haftada. satılmasa açar kendim kullanırım. ikinci hat cebimde gezmekten kurtulur.bakma sattığıma ihtiyaçtan satıyorum aslında.

mizanpajustasi.com

1400 çok dedin birşeyler yap

Ara

(08-07-2018, Saat: 01:03)biohazard Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1400 çok dedin bir şeyler yap

yok katılmıyorum. f,yat çok iyi bence. sıfır telefon alıyorsun üstelik iphone 5 S. 
en ucuz vatan bilgisayarda 1. 600 lira. 
daha pahalı olduğu yerler çok var. 1.900 e kadar çıkıyor fiyat. 
ha sıfır olmasa yada vitrin ürünü olsa o zmana bu fiyat çok. sıfır adı altında vitrin ürünü satan siteler var. vitrinde deneme olarak kullanlımış telefonlar. onların fiyatları 1.000 liraya kadar iniyor ama eski seri onlar. ilk çıkan seri. özellikleri farklı onların. bu sıfır yeni geldiği için apple den son sürüm özelliklerinde arada dark var. yazılımından tutu diğer genel özelliklerine kadar farklı içerikteler. vitrinde deneme tahtası olarak tutulmuş aylarca açık kalmış vitrin ürünü  eski seri ile kıyaslanmaz bana gelen sıfır. bu haksızlık olur.son üretilen 5S ler eskilerden farklı. üstelik gaantisi de devam ediyor. ama dedimya bu hafta alıcı buldu buldu. alan olmassa açar kendim kullanırım diğer hattım la. ondan sonrada sözün gelişi trilyon verseler gene satmayı düşünmem. Kutusu açıldığı için ikinci ele düşer çünkü.

mizanpajustasi.com

Garantisi devam ediyor diyorsun ama sıfır farklı telefon geldi diyorsun. imei değişmiş o zaman. gerçekten sıfır olduğunu nerden bilelim. ayrıca sıfırsa iyi fiyat ama sıfırsa garantisi ne kadar devam ediyor ispatı nedir. Ne evrak vereceksin garanti ile ilgili. Beni ikna edersen bi hesap yapıp düşünebilirim almayı belki.

Ara

(08-07-2018, Saat: 21:54)zorba Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Garantisi devam ediyor diyorsun ama sıfır farklı telefon geldi diyorsun. imei değişmiş o zaman. gerçekten sıfır olduğunu nerden bilelim. ayrıca sıfırsa iyi fiyat ama sıfırsa garantisi ne kadar devam ediyor ispatı nedir. Ne evrak vereceksin garanti ile ilgili. Beni ikna edersen bi hesap yapıp düşünebilirim almayı belki.

Resimdeki evraklarda ilk imei yazılı. ilk imei ye ait fatura yı vereceğim. yanında resimdeki evraklar o imeinin apple firması tarafından yeni imei ye ait telefon ile değiştirildiğinin evrakları zaten. tarihide görüldüğü üzere yeni. ilk imeiye ait faturada 2 yıl garanti olduğundan yeni gelen telefon da bu iki yıl dolana kadar garanti kapsamında imei değişmiş olmasına rağmen. bu verdiğim resimdeki evraklarda belirtilmiş zaten. buun avantajı su vereceğim sıfır telefonun herhangi bir üretim arzası, soguk lehim , kıırk lehim yada kırık yada çatlak bord gibi hataları varsa telefonu yaptırmanı yada yenilemeniz granti kapsamında demektir. elektronik ürünlerde çatlak, kırık, soğuk lehim gibi fabrikasyon üretim hataları kullanıdkça ortaya çıkabilir. bu hatalaırn ortaya çıkması ürünü kullanıkça blirir. bu süre konuşma, telefonu kullnama ve şasj esnasındaki ısınma ve soğumalardan kısaca ısı değişiminden oluşan genleşme sonucu belirgin hale gelir ve arızalar ortaya çıkar üretim hatası varsa lehim ve bağlantılarda. buda gelende bu tür hataların çoğunlukla 15 gün yada bir ayda ortaya çıkması demek. bazılarıımızın başına gelmiştir. kulanırken hiç düşürmediğiniz halde cihazınız durduk yerde bozulur, kafayı yer. bu tür üretim hataları kullanım esnasında bir ay içinde ortaya çıkar buda aktif kullanmayı gerektirir. kutusunda bekleyen cihaz şarj edilmeyen kullanılmayan ısı değişimlerine maruz kalmayan cihaz üretim hatası varsa bile ortaya çıkmaya bilir. bu neden ile granti ve aktif kullanım önemli. vereceim ilk fatura garantiniz olduğundan alan kişinin telefonu aktif kullanması şarjını bitirip bir kaç tur yeniden doldurması hattını takıp kullanması önemli. ürünün açılmamış oludğu resimdeki kutu üstünde ki bandrolden zaten beeli. açmaya teşebbüs bile edilmedi. her şeyi sıfır. tabi verdiğim ikinci yedek şarj cihazı hariç. onuda ekstradan veriyorum sıfır  şarj cihazı zaten ayrıca mevcut.

mizanpajustasi.com

o kadar uzun yazmana gerek yoktu. inandım tamam. Maaşı alıyım bir bakarız duruma.

Ara

Nasip.

mizanpajustasi.com

Bu forumda yeni yazılan yorumların görünür olması için bir yönetici tarafından onaylanması gerekiyor.
[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  

Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  

Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2018 Tüm hakları saklıdır.