ABD Münbiçi bırakır mı ?

ABD, Münbiçin yarısı sizde yarısı bizde kalsın dedi

SON 20 YILDA OSCAR KAZANAN KADINLAR

Son 20 yılda En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Oscar kazanan oyuncuların listesi...

AFRİN HAREKATI

Zeytin Dalı Harekatında teröristlerden temizlenen bölge artıyor

Silkroad XIAN

Silkroad sevdalıları için bir server

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dota 2 grimstroke

 
#1

Bunlardan bir tanesi Mars iken diğerinin ismi Grimstroke olarak belirtildi. Mars adlı heronun kış ayında çıkmasından ve yeteneklerinin henüz belli olmamasından dolayı bu yazımızda Grimstroke’tan bahsediyor olacağız. Hiç vakit kaybetmeden başlayalım.
HALKININ KORUYUCU OLARAK TASVİR EDİLEN GRİMSTROKE, SANATÇI RUHLU, MÜREKKEBİ ÇOK İYİ KULLANAN VE BUNUNLA BİRLİKTE ACIMASIZ BİR KARAKTER. AİLESİNİ, EŞİNİ KAYBEDEN KARAKTERİMİZ DOTA 2 ARENASINA İNİŞ YAPIYOR.
Kahramanın yeteneklerine baktığımızda:
icon_1.png
STROKE OF FAITH: Grimstroke belirenen yol üzerine mürekkebini saçar (Tıpkı Spectre’nin Spectrall Dagger yeteneği gibi). Grimstroke’un bu yeteneğine değen kahramanlar 2 saniye boyunca yavaşlatmaya maruz kalırlar ve hasar alırlar. Her bir hedefe çarpma sonrası yeteneğin verdiği hasar artar.

icon_2.png PHANTOM’S EMBRACE: Grimstroke seçtiği bir hedefe hayalet gönderir. Bu hayalet rakibe saniye başı hasar verir ve susturur. Eğer hayalet rakip tarafından öldürülmezse hayaletin geri dönüşünde rakip ağır bir hasar yer ve yeteneğin dolum süresi sıfırlanır.
icon_3.png
INK SWELL: Grimstroke kendini veya bir dost kahramanı mürekkeple kaplar. Bu yeteneğim süresi boyunca kaplanan kişi ekstra hareket hızına sahip olur. Mürekkeple kaplanan hedef ayrıca saldıramaz ve saldırılamaz duruma geçer. Kısa bir beklemenin ardından mürekkep patlar ve etrafındaki düşmanlara hasar verir ve sersemletir.
icon_4.png
SOULBIND: Grimstroke bir kişiyi bu yetenekle hedef aldığında eğer etrafında yine rakipten birisi varsa birbirine bağlar. Bağlanan kişilerin yediği yetenekler birbirlerine etki eder. Ayrıca bağlanan kişiler ağır bir yavaşlatma etkisine girerler.
 
Grimstroke, agresif ve çok fazla engelleyici yeteneklere sahip olan bir destek kahramanı. Günümüz 2-1-2 metasında çok fazla iş yapabilecek ve çok fazla kahramanla da combo yapabilecek bir kahraman. Ultisinin çok efektif olması, özellikle BKB’den geçen bir yetenek olması rakip takım için işleri oldukça zorlaştırıyor. İlk yeteneğinin menzili oldukça uzun. Hatta Aether Lens ve Hünerinden gelen kullanım menzili arttırmayla Clockwerk’ün Hookshot’ı kadar büyük bir menzile sahip olabiliyor. INK SWELL yeteneği de oldukça harika. Özellikle Initiate yani savaş başlatan kahramanlarla birlikte çok efektik kullanımlar görebiliriz. PHANTOM’S EMBRACE yeteneği ise hasar bakımından pek efektif olmasa da susturması yönünden oldukça işlevsel bir halde.
Kahraman için yetenek tavsiyesi vermek gerekir ise de, Özellikle Initiator bir kahraman olmadığında bir Blink Dagger ile bu açığı kapatabilirsiniz. Ayrıca yukarıda da bahsettiğim gibi Aether Lens hem mana açısından hem de kullanım menzili vermesi açısından kahramanı oldukça rahatlatıyor. Zaten çok fazla büyü hasarı çıkartan bu kahramanımız Discord ile de hasarının daha da arttırabiliyor. Bizim eşya tavsiyelerimiz bu yönde. Oyuna göre değişen eşya dizilimleri yaparak karakteri daha da efektif kullanmak sizin elinizde.
Evet, yeni kahramanımız şu anda Dota 2 arenasında kan kusturmaya başlamış durumda. Siz de, eğer başkaları almazsa, hemen deneyip kahramanın gücünü görebilirisiniz, iyi oyunlar.



Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dota 2 - Yeni Hero Mars kıllıbacak 0 226 10-03-2019, Saat: 21:20
Son Yorum: kıllıbacak
  Dota 2 - 7,00 Güncellemesi xray 4 17,410 16-01-2019, Saat: 22:32
Son Yorum: sent
  dota 2 yeni hero kempat 0 667 27-08-2018, Saat: 18:30
Son Yorum: kempat
  dota 2 yeni rank sistemi biohazard 0 850 24-08-2018, Saat: 20:16
Son Yorum: biohazard
  Dota 2 - Mart 2016 Güncelleme Admin 0 2,022 16-03-2017, Saat: 22:57
Son Yorum: Admin

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2019 MyBB Group.  



Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2019 Tüm hakları saklıdır.