Merih Forum Konu Dışı Sosyal Medya Snapchat ne kadar popüler?

Dota 2. MMR sıralamada Türkler

Tr bayraklı Neqroman sadece listeye 163. sıradan girebildi

ABD'nin terörist sevgisi

ABD'nin, terör örgütü PYD/PKK’ya DEAŞ ile mücadele adı altında askeri sevkiyatları sürüyor.

DOTA2 - 2017 THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP

2017 yazında düzenlenen turnuvada Team Liquid şampiyon oldu

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snapchat ne kadar popüler?

 
#1

Snapchat, uygulamanın ABD ve Kanada genelindeki günlük kullanım oranlarını açıkladı. Snapchat'in açıkladığı rakamlar piyasadaki rekabette büyük etki yaratacak.

snapchat.jpgSnapchat, son dönemdeki yükselişi ile piyasadaki mevcut sosyal ağ rekabetinde bir etki meydana getirmişti.
Facebook, Instagram, Twitter gibi sosyal medya ağları ile rekabet içerisinde olan şirket, kullanıcılara sunduğu çözümlerle rekabette bir adım öne geçebilmişti.
Geçtiğimiz günlerde ilk donanım ürünü Spectacles'ı tanıtan Snapchat, şimdiki süreçte uygulamanın kullanım oranlarını açıkladı.
Snapchat facebook'u geçebilir mi?


Ubergizmo'da yer alan habere göre Snapchat Baş Strateji Görevlisi Imran Khan, uygulamanın ABD ve Kanada genelinde günlük 60 milyon kullanıcıbarındırdığını açıkladı.
Henüz ABD ve Kanada ülkelerindeki istatistiklere ilişkin çalışmalarda bulunduklarını ifade eden yetkili, uygulamanın tüm dünya genelindeki rakamlarının daha da çarpıcı olmasını beklediklerini söyledi.

Snapchat'in aynı bölgedeki kullanıcı sayısı, piyasa rekabetindeki en büyük rakibi Facebook ile karşılaştırıldığında oldukça düşük kalıyor.

Facebook'un ABD ve Kanada genelinde günlük aktif 175 milyon kullanıcı barındırdığı biliniyor.


sharing-snapchat-messages-without-permis...u-sued.jpgUzmanlar, kuruluş yılı itibariyle Facebook'tan oldukça yeni olan uygulamanın yükselişinin, Facebook ile neredeyse aynı oranda olduğunu, bu doğrultuda Snapchat'in büyüme hızının gelecek süreçte Facebook'u yakalayabileceğini dile getiriyorlar.
2013 yılında Facebook3.9 milyar dolar karşılığında Snapchat'i satın almak istemiş; teklifi şirket yöneticileri tarafından reddedilmişti.

Snapchat paylaşımlarına beğeni gönderme konusunda yetenekli hizmet verenler ile SadeceOn sizlere uygun snapchat beğeni fiyatı sunuyor. Snapchat hesabınız için isterseniz takipçi, isterseniz snapkod, isterseniz beğeni, isterseniz de izlenme hizmetlerinden dilediğinizi alabilirsiniz. Paylaştıklarınızı daha fazla insana ulaştırmak ve paylaşımlarınızın daha fazla beğenilmesini sağlamak için, hesabınızı popüler yapmak için bu fırsatı kaçırmayın!Ara
Cevapla

 
#2

ınstagramın guncellemelerınden sonra snapchat felan kalmadı.netAra
Cevapla

 
#3

severim snapchati.Ara
Cevapla

 
#4

snapchat güzeldirAra
Cevapla

 
#5

ınstagramın guncellemelerınden sonra snapchat felan kalmadı.netAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2017 Tüm hakları saklıdır.