Merih Forum MMO /RPG Dota 2 Destek Dota2 Türkiye Ligi Başlıyor

ABD Münbiçi bırakır mı ?

ABD, Münbiçin yarısı sizde yarısı bizde kalsın dedi

SON 20 YILDA OSCAR KAZANAN KADINLAR

Son 20 yılda En İyi Kadın Oyuncu kategorisinde Oscar kazanan oyuncuların listesi...

AFRİN HAREKATI

Zeytin Dalı Harekatında teröristlerden temizlenen bölge artıyor

SILKROAD XIAN SERVER

2017 de açılan Xian server ilginç özelliklerde

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dota2 Türkiye Ligi Başlıyor

 
#1

Anasayfa_Dota.jpgTürkiye Dota 2 Ligi Başlıyor
e-SporTürkiye olarak uzunca süredir alt yapısını hazırladığımız Türkiye e-Spor Liglerini başlattığımızın bilgisini vermekten büyük bir sevinç duyuyoruz. Türkiye'nin en iyi oyuncularının mücadele edeceği, düzenli ve uzunca seneler devam edecek bir lig ortamın oluşması adına kurduğumuz liglerimizin kayıtları açıldı.  Türkiye'deki e-Sporseverlerin rekabetçi isteklerini tamamiyle karşılamayı hedeflediğimiz, Türkiye e-Spor Liglerinin bir ayağı da e-Spor Türkiye Dota 2 Ligidir.
Türkiye'deki Dota 2 severlerin kendilerini gösterebilecekleri ve rekabetçi duygularını tatmin edebilecekleri bir portalın bulunmadığını gördük ve bu konudaki eksikliği gidermek için yola çıktık. e-SporTürkiye Dota 2 Liginin birinci sezonunda da bu rekabetçi duygular en üst seviyede yaşanabilsin diye ödül havuzumuz minimum 1000 Türk Lirası olarak belirledik.
e-SporTürkiye Dota 2 Ligine Kayıt Linki
Aşağıda e-SporTürkiye Dota 2 Ligimiz hakkındaki detayları bulabilirsiniz;
 
Türkiye Dota 2 Ligine üst liglerden başlamak: Türkiye Dota 2 Liginin ilk sezonuna üst liglerden başlamak için önümüzdeki haftalarda yapılacak Dota 2 turnuvalarımıza kayıt olup o turnuvalarda başarı göstermeniz gerekmektedir. Aşağıda turnuva fikstürümüzü bulabilirsiniz.
Turnuvayı 1. ve 2. olarak bitiren takımlar: 1. Lig
Turnuvayı 3. ve 4. olarak bitiren takımlar: 2. Lig'den başlayacaktır.
 
25 Mart Cumartesi 13:00 - Dota 2 Lig Üst Liglerden Başlama Turnuvası - 1
26 Mart Pazar - 13:00 - Dota 2 Lig Üst Liglerden Başlama Turnuvası - 2
 
Not: Bir takım 4 turnvayada katılabilir ve liglere yerleştirme işlemi yapılırken de sahip olduğu en iyi sonuç baz alınarak işlem yapılır.
 

 
 
Üst liglerden başlama turnuvalarının formatı nedir?: Turnuvalarımızın yarı final hariç tüm maçları tek maç (BO1) üzerinden oynanacaktır. Karşılaşmalarda kazanan takımlar üst tura çıkarken kaybeden takımlar elenecektir. Yarı final maçları üç maç (BO3) üzerinden oynanacaktır.
 

 
Lig Hangi Formattan Oynatılmaktadır?: Ligimiz bildiğiniz bir Futbol ligi gibi, 1.Lig, 2.Lig ... sistemi üzerine kurulacaktır. Liglerde rakipler birbirleri ile 1 kere karşılaşıp 2 el oyun oynayacaklardır. Bu 2 el sonucunda bir tarafın kazanması halinde kazanan taraf "2" kaybeden taraf "0" puan alacaktır. Tarafların 1-1 berabere kalması durumunda hanelerine "1" puan yazılacaktır.
Sezon sonunda, liginde sonuncu olan takımlar alt lige düşerken, liglerinde üst sırada olan takımlar üst lige çıkacaktır. 1. Ligin birincisi olan takım ise ödül havuzumuzdan büyük bir pay alarak sezonu kapatacaktır.
 

 
Etkinlik Kuralları: e-SporTürkiye içerisinde yapılacak etkinliklerin kurallarına linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 

 
Kupa ve Lige ayrı takım mı kurmam gerekiyor?: Evet, sitemizde iki farklı takım türü bulunmaktadır. Bunlardan biri lig takımı diğeri kupa takımıdır. İki etkinliğe de sadece o türde bir takım kurduysanız katılabilirseniz. Lig takımınızın ve Kupa takımınızın isminin aynı olmasında hiçbir sakınca yoktur.Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2018 Tüm hakları saklıdır.