Merih Forum Programlama ve yazılım algoritmalar php PHP Konferansı İstanbul'a PHP'nin Mucidi Rasmus Lerdorf Geliyor

Dota 2. MMR sıralamada Türkler

Tr bayraklı Neqroman sadece listeye 163. sıradan girebildi

ABD'nin terörist sevgisi

ABD'nin, terör örgütü PYD/PKK’ya DEAŞ ile mücadele adı altında askeri sevkiyatları sürüyor.

DOTA2 - 2017 THE INTERNATIONAL CHAMPIONSHIP

2017 yazında düzenlenen turnuvada Team Liquid şampiyon oldu

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PHP Konferansı İstanbul'a PHP'nin Mucidi Rasmus Lerdorf Geliyor

 
#1

1492760228.pngAlıntı:PHP dilinin mucidi Rasmus Lerdorf’un konuşmacı olarak yer alacağı PHPKonf İstanbul PHP Konferansı 20 Mayıs 2017 Cumartesi günü başlayacak.İstanbul PHP Topluluğu'nun partner sponsorları Teknasyon Teknoloji ve Netsparker tarafından bu yıl 4. kez düzenlenecek olan PHPKonf İstanbul PHP Konferansı, 20 Mayıs tarihinde tüm PHP'ye gönül veren herkesi bir araya topluyor. En iyi konuşmacıların katılım göstereceği, son teknolojilerin konuşulacağı, elbette PHP dili hakkında yeni haberlerin paylaşılacağı konferansta 2 keynote ve paralel oturumla 14 konuşma yer alıyor olacak.
PHP dilinin mucidi Rasmus Lerdorf’un keynote konuşmacısı olarak yer alacağı PHPKonf İstanbul PHP Konferansı 2017, 20 Mayıs Cumartesi günü 09:00 – 18:00 saatleri arasında Kadir Has Üniversitesi Cibali Kampüsünde düzenlenecek.

Her sene olduğu gibi dünya genelinde kabul görmüş projelere imza atan, birbirinden değerli konuşmacılar PHP ekosistemiyle birlikte son teknolojileri katılımcılara aktaracak. 2 keynote (Açılış ve kapanış olmak üzere), paralel oturumla 14 konuşmanın gerçekleştirileceği konferansta katılımcıların, Türkiye’nin ve dünyanın değerli PHP geliştiricileriyle tanışma hatta kendilerine soru yöneltme şansları olacak.

Her seviyeden PHP geliştiricisine açık olan konferansa katılım göstermek isteyenler için bilet satışları (Exclusive bilet satışları tükenmiştir) sürmektedir. Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak isimlerin tam listesine etkinlik sayfasından ulaşılabilir.
Etkinlik linki: PHPKonf İstanbul PHP Konferansı 2017Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2017 Tüm hakları saklıdır.