Merih Forum

Tam Versiyon: TR Sro haftalık en çok konu açanlara silk dağıtımı diğer duyuru
Şu anda tam olmayan bir versiyonun içeriğine bakıyorsunuz. Tam versiyon'a bakınız.
Esas duyuru konusuna ekleyeceğimiz bazı şeylerden bahsetmek istiyorum

-Oyunu bizde oynamaktayız, Troya serverındayız isim Merihforum, edit:Efes de de başladık nick Merih
-Silk çekilişi değilde dağıtımı desek daha doğru olur, sadece Türklere değil yabancılarada açık, ancak forumun en tercümesi olmadığından bu aşamada silk dağıtımının en tercümesi biraz zor görünüyor.
-Daha önceki dota2 key dağıtım konumuz, steamın gazabına uğradı, TL yüklememize oyun almamıza rağmen bize 1 hafta alışveriş yasağı getirmişti TR Sroda böyle bir durum söz konusu değil.
-bu şekilde konular açarak, para vermeden emek vererek silk almak isteyenlere hitab etme amacıyla bunu gerçekleştiriyoruz, isteseydik youtube veya twitch yayınlarıyla izleyici kasıp izleyicilere çekilişle dağıtabilirdik, ancak bunda bir emek görülemeyeceği için bundan vazgeçtik, o çekilişlerde saatlerini veripte insanları tamamiyle eli boş döndürmek ve geride bir hiç bırakmak elbette pek hoş görünmüyor.
-etkinliğe katılım oranı ne kadar yüksek olursa silk dağıtım miktarı o kadar artacaktır,
-taleplere göre yeni silk dağıtım çeşitleri en çok haftalık yorum atanlar, anket açanlar vs de açılabilir, arttırım veya indirim gelebilir takipte kalın

yabancılar için yinede tercümesini paylaşalım
en:Silk will be distributed to the weekly most topic openers about, follow us

[Resim: TR_Silkroad_silk_cekilisi_silkdraw.png]
hayırlı olsun bakim kim geçecek beni
buralar değerlenir yerimizi alalım
başlangıcı biraz daha mı yüksek tutmak gerekirdi acep
(15-11-2020, Saat: 18:15)kıllıbacak demiş ki: [ -> ]başlangıcı biraz daha mı yüksek tutmak gerekirdi acep

bakalım
şunu 300 silke çekin
(16-11-2020, Saat: 12:28)ghostwide demiş ki: [ -> ]şunu 300 silke çekin

300 silk olsun katılırım
forumu hareketlendirmek için iyi fikir
300 silk verelim haklısınız, bu arada inanmayanlar için video çekicem, silkin harcandığının teyidi alındıktan sonra e-pin silkin forumdan özel mesajla verildiğini göstericem