Merih Forum TANITIM Genel Tanıtım Adana'da Popüler İnşaat Firması Bakız İnşaat

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adana'da Popüler İnşaat Firması Bakız İnşaat

 
#1

Turgay Canver ve Begüm Canver tarafından kurulan Bakız İnşaat, ismini baba ve kızın yazımlarının kısaltması olarak almıştır. Adanada bilinen ve eşraflıca sevilen güvenilir olarak adledilen şirketin dikkate değer özelliklerinden biri, inşaat ve yapı malzemelerindeki kaliteye ek olarak, doğaya verdiği büyük önem ve özenli yaklaşımıdır.

Bakız, projelerini süratle ve zamanında tamamlamayı ilke olarak benimsemiş, müşterilerinin konutlarını hızlı bir şekilde teslim edebilmek adına sürekli olarak çalışmaktadır. Kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen Bakız, bu misyonuyla projeler üretmeyi sadece yeterli görmeyip, satış ve hizmet süreçlerinde de aynı değerlere bağlı kalmaktadır.

Bakız inşaat; planlamaları yapılan inşaat projelerinde her zaman objektif değerlendirme, profesyonellik, kademelendirme, gözlem, tespit ve sonuçlandırmalara çok değer vermektedir. Bakız İnşaat’ın firma misyonu olarak;  Her yapı projesi bir referanstır ve her yapı’nın insan hayatı için kritik önemi olduğu felsefesiyle hareket etmektedir. Turgay Canver ve Begün Canver’in yönetmekte olduğu Bakız İnşaat %100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet sağlamayı amaç edinmiştir.

Adana bölgesinde parlayan bir yıldız olduğu kadar Türkiye için de ses getiren başarılara imza atan Bakız İnşaat günümüz koşul potansiyelinin de üstüne çıkarak popüler bir marka haline gelmiştir. Müşteri beklentilerini zamanında ve tam olarak karşılamakla beraber çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak hizmeti sunmaktır.

[Resim: cropped-bakiz-logo.png]Bul
Alıntı


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.