Merih Forum Oyun Zula Bakalım ne olacak.

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bakalım ne olacak.

 
#1

son bir kaç gündür acayip aşırı hile yapan var zula da. özellikle de bu gece rasladıklarım fenaydı. Sen normal hızla ıkına ıkına giderken, hileciler roket hızıyla etrafta dolaşıp dalga geçer gibi gelip kafana sıkıyo bir kaç saniye içinde tüm takımı öldürüp geçiyo. Bakamıyorsun bile adamlar öle hızlı hareket ediyor ki zar zor görüyorsun görüş alanından geçerken. Tüm denk geldiğimiz hilecileri şikayet ettik oyun anında esc tuşuna basıp, şikayet eti tıklayıp. cumartesi olmasına rağmen çok sayıda da kapanan , hileden dolayı kapanan hesap raporu gördük. süresiz kapatıyorlar hileci hesapları. En doğrusu. ebn olsam bunla da yetinemme. hileci hesapların ait olduğu İP, İD, İşlemci seri no dahil ne varsa hepsini kaydeder hepsini banlarım. asla bir daha giremesinler oyuna. huylu huyundan vaz geçmez nede olsa yeter ki fırsat vermeye gör.  Önümüzde ki bir kaç güne temizlenir hileciler sanırım. 

Durumun vehametini birde şu dilde anlatıyım. adamlar tek bir defaçünkü vurma şanssın olmuyo. adam karşıan geçip silahı kafana dayayıp mermi sıktıktan sonra fark ediyorsun geldiğini.   hiç ölmeden veya bir kez ölerek  120 - 130 kişi öldüreni gördüm bu hile ile! Nasıl bir hile ise neye müdahele ediyorsa çok fena. 

inş. en kısa sürede sorunu çözer ve hilenin önüne geçerler.

                                                  mizanpajustasi.com

Alıntı

 
#2

cs 1.6 da da vardı bi ara geçenlerde girdim pek göremedimBul
Alıntı


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama
Aşağıda gördüğünüz onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik olarak spam botlara önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.