Merih Forum Bilgisayar /yardım windows Bir dönemin efsane programı LimeWire geri döndü

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bir dönemin efsane programı LimeWire geri döndü

 
#1

[Resim: nft-surprizi-kapida-limewire-geri-dondu1-1.jpg]


Günümüzde çevrimiçi internet alışverişleri öyle bir noktaya ulaştı ki artık arkadaşlarımızla takipte kalabilmek için kullandığımız Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformları bile satış yapmak isteyenler için pazar yerine döndü.

Hatta insanların iletişime geçip sohbet etmek için kullandığı WhatsApp bile, şirketlerin canlı destek hattı haline geldi. Bu nedenle bir dönemin efsaneleşen uygulaması LimeWire, küllerinden doğarak tekrar hayatımıza giriyor


LimeWire, NFT pazarı olarak geri döndü
Geçtiğimiz Mayıs ayında LimeWire, başlangıçta müziğe odaklanan, sanat ve eğlence için ana akıma hazır, dijital koleksiyon pazarı olarak yeniden hizmete gireceğini açıklamıştı. Platformun destekçileri, sanatçıların ve hayranların mevcut NFT’lerini teknik engeller olmadan satabilecekleri yeni bir ortam oluşturulduğunu iddia ediyor.

[Resim: nft-surprizi-kapida-limewire-geri-dondu2.jpg]


LimeWire, aramıza geri dönüp pazara giriş yaptıktan sonra, ilk yıl içerisinde bir milyon alıcının platforma kaydolmasını hedeflediğini söylüyor. Tabii bir yandan da tanınmış müzisyenlerle ortak çalışmalar sürdürüleceği belirtiliyor.

Genel olarak nasıl bir platform olacağına dair beklentilerdeyse ilk sırada NFT acemilerinin kullanabileceği bir arayüzün olması bulunuyor. Ardından, kolay kayıt sistemi, ABD doları üzerinden fiyatlandırma ve kripto tabanlı ağ geçitlerinin kullanılmaması bekleniyor.

Hatta ortaya çıkan bilgilere göre yenilenen LimeWire platformunun kullanıcıları, Wyre’ın OpenSea tarafından da kullanılan ödeme sistemi sayesinde doğrudan kredi kartları aracılığıyla alışveriş işlemini gerçekleştirebilecek.

Şirketin eş CEO’luğunu Paul Zehetmayr isimli kardeşi ile birlikte yapan Julian Zehetmayr, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

LimeWire’ı akış platformlarına bir alternatif olarak değil, sanatçıların doğrudan koleksiyonculara özel müzik ve sanat satmaları için ek bir kanal olarak yeniden başlattığımızı unutmamak önemli.Bul
Alıntı

 
#2

zamanında 2000 lerde ne girerdikBul
Alıntı

 
#3

büyük şirketler peşine düşse hepsini cayır cayır yakar lime wire olsun ares olsun idman olsun ninja flashget orbitBul
Alıntı


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.