Merih Forum MMO /RPG Diğer Diablo 2 Resurrected

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diablo 2 Resurrected

 
#1

Blizzard Entertainment, oyun alanındaki kapsamlı geçmişi boyunca bazı klasik oyunlar yarattı. World of Warcraft'tan Overwatch'a kadar herkesi kapsayan klasiklerden biride Diablo serisidir. Geçen yıl, Diablo IV duyurusundan Diablo ve Overwatch evrenlerini birleştiren çılgın bir cosplay'e kadar her şeyi gördük , ancak merakla beklenen oyun hakkında daha da heyecan verici haberler var. Vicarious Visions'ı özümsedikten sonra, geliştiricilere efsanevi Diablo II'yi yeniden düzenleme görevi verildi . BlizzConline'da bu emeğin son meyveleri ortaya çıktı.diablo-2-resurrected-cikis-tarihi-fragma...aper-2.jpg

Diablo II, 20 yıldan uzun bir süre önce 2000 yılında piyasaya sürülmüştü. Şimdiye kadar yapılmış en iyi oyunlardan biri olarak ilan edilen oyun, Blizzard'ın zaten oldukça prestijli tarih kitapları için bir başka oyun haline geldi. Resurrected, orijinal başlığın yalnızca gelişmiş grafiklerle tam bir kopyasıdır. Yeni içeriği yoktur, ancak yeni gelişmiş özellikler içerir.


diablo-2-resurrected-cikis-tarihi-fragma...aper-3.jpg


Resurrected, mevcut Diablo II Patch, 1.14D ile devam ediyor ve bu nedenle önceki tüm ilerlemenizi devam ettirecek. Yeniden yapılanma devam ettiği sürece, oyun, yüksek çözünürlüklü 4K'da 3 boyutlu görseller, yeni animasyonlar ve Dolby 7.1 surround ses ile tam bir yeniden düzenleme (27 dakikalık sinematiğin atış için tekrarlamaları dahil) içerecek. (Yine de eski moda gitmek istiyorsanız, bir de klasik grafikler modu olacaktır.)


diablo-2-resurrected-cikis-tarihi-fragma...aper-4.jpg


Resurrected ayrıca, 6 aylık pencerelerden düşürmeyi düşündükleri merdiven sezonundaki değişikliklerin yanı sıra platformlar arası PvP'ye de sahip. Oyuncular ayrıca, oyuncuların çapraz karakter öğelerine eriştiğini gören yeni canlı paylaşılan zulaya gelince katır karakter ihtiyacından kurtulmanın yanı sıra gelişmiş bir istatistik paneli kullanabilecekler.


diablo-2-resurrected-cikis-tarihi-fragma...aper-5.jpg


Sistemlere gelince, Blizzard, oyunun PC'de ve tüm konsollarda (PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Nintendo Switch dahil) kullanılabileceğini belirtti. Orada bir bonus olarak, oyunda çapraz ilerleme özelliği de olacak, böylece oyuncular kendilerine en yakın platform ne olursa olsun karakterlerini düzleştirmeye devam edebilecekler.


diablo-2-resurrected-cikis-tarihi-fragma...aper-6.jpg


Sizlerde Diablo serisine sahip değilseniz satın alabilirsiniz.


Resmi Sayfa

https://diablo2.blizzard.com/
Ara
Cevapla

 
#2

grafikleri çok hoş, basitlik içerisinde derin bir oyun, detayda insanı boğmuyorAra
Cevapla

 
#3

400 lira pahalı geldiAra
Cevapla

 
#4

duyulmadı sankiAra
Cevapla

 
#5

blizzard şirketini oldum olası sevemedim, yamaya para vermek nedirAra
Cevapla

 
#6

hafif bi atari sega playstation 1 havası veriyor orası güzelAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.