• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dolby Audio

 
#1

Dolby PC'nizin sesini geliştirir.


Dolby Audio, kullanıcılarına aşağıdakileri sağlayan bir multimedya ses uygulamasıdır. kristal netliğinde ses, otomatik ses kontrolü ve gelişmiş ses yüksekliği ile. Uygulama, çeşitli ortamların ses kalitesini iyileştirmek için modern ses biçimlendirme ve sinyal işlemeyi kullanan teknolojilerle uygulamayı oluşturan Dolby Laboratories tarafından geliştirilmiştir.

Uygulama genellikle Dolby Atmos ile karıştırılır. farklı özelliklere sahip tamamen farklı bir uygulama - ancak her ikisi de sesi geliştirir. Bu uygulama, daha gerçekçi bir ses sağlayarak mevcut eğlencenizden daha fazlasını elde etmenize yardımcı olmak için oluşturuldu. Daha benzer uygulamalardan bazıları DTS Sound ve Windows Sonic'i içerir.

Yükseltilmiş eğlence deneyimi
Dolby Audio, diyalog geliştirme özelliği ve ses çıkışında bulunan rahatsız edici gürültüyü ortadan kaldırmaya yardımcı olan ses seviyesi ayarlamasıyla konuşmadaki ses seviyesi değişikliklerini kontrol etmek için oluşturuldu. . Bu arada, Dolby Atmos, kullanıcılara 360 derecelik bir ses efekti sağlamak için yaratıldı ve dinleyicileri esasen surround ses teknolojisine dayanan müzik veya film atmosferine daldırdı.

Şimdi, Dolby Atmos Netflix, VUDU ve Maxdrom, Dolby Audio PS4, PC'ler, Amazon ve Netflix için de mükemmeldir. Ayrıca bu uygulama, yayın, indirme, akış ve hatta disk gibi daha fazla içerik türü için size en iyi kaliteyi sağlamak üzere tasarlanmıştır. Ayrıca Dolby Digital, Dolby Pro Logic IIz, Dolby Volume ve daha fazlası gibi diğer teknolojileri de kullanır.

Uygulama PC için kullanıldığında, çoğu bilgisayarda bulunan önceden yüklenmiş Dolby ses teknolojilerini kontrol etmenize yardımcı olur. en yeni bilgisayarlar ve tabletler. Kullanıldıktan sonra, sesinizi dinamik olarak ayarlayacak ve size her tür eğlence ortamı için sanal ses deneyimi sunacaktır. Ne yazık ki bu özelliklerden yalnızca 64 bit mimariye sahip bir Windows 10 işletim sisteminiz varsa yararlanabilirsiniz.

Yüksek kaliteli ses
Her şeyi özetlemek için Dolby Audio, tüm medya türleri için genel bir ses kalitesi geliştirmesi sağlar. Hoparlörleriniz veya kulaklıklarınız üzerinde herhangi bir bozulma yaşamadan diyaloğu geliştirerek ve bilgisayarınızın sesini en üst düzeye çıkararak sisteminizden daha fazlasını elde etmenize yardımcı olur. Artık sanal surround sesin keyfini çıkarabilirsiniz, ancak yalnızca sisteminiz uygulamanın minimum gereksinimlerini karşılıyorsa.[Resim: dolby-audio-Dolby%20Audio-icn.png]Bul
Alıntı


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.