Merih Forum MMO /RPG Dota 2 Güncelleme Dota 2 - The International Yaklaşıyor:

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dota 2 - The International Yaklaşıyor:

 
#1

Karşınızda Taraftar Kulüpleri

Taraftar Kulüpleri

Bugünkü güncelleme ile Dota'ya Taraftar Kulüplerini ekliyoruz. Taraftar Kulüpleri sayesinde oyuncular rozet paketleri ve mevsimsel öğeler satın alarak hem oyun içinde hem de oyun dışında en sevdikleri takımlara desteklerini gösterebilecekler.

Taraftar Kulüpleri paketleri takımların kendileri tarafından oluşturulmuştur ve elde edilen gelirin %50'si onları desteklemeye gider. Bu içerik The International başlayana dek sürer. Gelecek sezonlarda ise her bir Major turnuvasına kadar sürecek.

Her takımın, her birinde daha fazla içerik olan üç paketi vardır.  Bronz kulüp paketinde favori takımınız için bir rozet, gümüş kulüpte ayrıca spreyler ve ifadeler, altın kulüpte bunlara ek olarak özel bir oyun içi sağlık çubuğu rozeti, yükleme ekranları ve replikler bulunmaktadır.

Rozetler oyun içinde arkadaş listesi, oyuncu profilleri, karşılaştırma ekranı ve oyun içi skor tabelası gibi birçok yerde görünür.

Bugün 17 takıma ait içerik ekliyoruz. Diğer takımların içerikleri gönderilip onaylandıkça düzenli olarak listeye eklenecektir. Yüksek seviyede içerik gönderemeyen takımlar gümüş veya altın pakete sahip olmadan da eklenebilir.

Favori takımınızın taraftar kulübüne DPL sekmesinden takım profillerine giderek katılabilirsiniz.

The International Geri Dönüyor

Şampiyonların Aegis'i bir kez daha oyuna geri dönüyor. Dünyadaki olayların gerektirdiği bir aradan sonra, The International 10'un bu Ağustos'ta İsveç, Stockholm'de yapılacağını resmî olarak duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.  Turnuva 5-8 Ağustos tarihlerinde grup aşamasıyla başlayacak ve kimlerin hangi aşamada başlayacağı belirlenecek. Ana etkinlik 10-15 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek, takımlar büyük finalde TI10'un şampiyonluk tacını takmak ve $40,018,195 ödül havuzundan paylarını almak için mücadele edecek.

Etkinliği, sürmekte olan küresel salgının getirdiği değişen koşullar etrafında planlamaya devam ederken, yüksek kaliteli bir turnuvayı mümkün olan en güvenli şekilde düzenlemenin yollarını bulmaya çalışıyoruz. Bu, yaza doğru yaşanan gelişmeler ışığında daha fazla bilgi toplarken, katılım seçenekleriyle ilgili ek ayrıntıları daha sonra yayınlayacağımız anlamına gelmektedir. Haziran ayında bu konuyla ilgili toplulukla daha fazla bilgi paylaşabileceğimizi umuyoruz.

Gelecek Oyun Etkinlikleri

Bir süre önce geleneksel olarak mücadele bileti içeriklerini tek bir seferde sunmak yerine yıl boyunca düzenli bir programla kademe kademe sunmayı amaçladığımızdan bahsetmiştik. Bu sistemi Diretide, Yeni Oyuncu Güncellemesi ve devam eden sezonluk Dota Plus güncellemelerimizle test ettik.

Bunlarla birlikte bu yılki etkinlikler önceye göre biraz farklı görünmeye devam edecek. Başlangıç olarak, önümüzdeki aylarda kapsamlı bir yaz etkinliği yerine iki ayrı etkinlik yayınlayacağız.  İlki Haziran ortasından sonuna kadar yayınlanacak ve bir diğeri The International'ın sona ermesinden bir süre sonra gelecek etkinlikler olacak. TI10 Mücadele Bileti ödül havuzu hâlâ dağıtılmadığı için bu etkinlikler The International ödül havuzuna katkıda bulunmayacak. Oyuncuları ve organizasyonları desteklemek isteyen taraftarlar için yeni Taraftarlar Kulübü özelliğiyle favori takımlarınıza katkıda bulunmanın daha esnek ve doğrudan bir yolunu sunuyoruz.

The International yaklaştıkça hayranların turnuvayla etkileşimde bulunabilmesi için daha fazla yol olacak. Güncellemeleri en kısa sürede burada yayınlayacağız. Güncellemeler için bizi takip etmeye devam edin, bu yaz dolu geçecek.
[/color]Bul
Alıntı

 
#2

ney bu göztepe karıyaka sk fln mıBul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Dota Plus Güncellemesi - Sonbahar 2021 dalaylama 2 383 10-12-2021, Saat: 00:51
Son Mesaj: dotacı
  The International 2021 Bilet Satışları dalaylama 1 330 13-09-2021, Saat: 00:49
Son Mesaj: kelle_avcısı
  Dota 2 - Nemestice Şelalesi ve Yeni Güçler Yükseliyor dotacı 0 350 25-06-2021, Saat: 01:05
Son Mesaj: dotacı
  Dota 2 - Dota 2 Kısa Film Yarışması kelle_avcısı 1 437 28-05-2021, Saat: 23:08
Son Mesaj: dalaylama
  Dota 2 - Takım Profilleri kelle_avcısı 0 337 26-05-2021, Saat: 22:44
Son Mesaj: kelle_avcısı

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.