Merih Forum Konu Dışı Dünyadan En İyi HoloLens Videoları

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
En İyi HoloLens Videoları

 
#1

Microsoft, sanal gerçeklik kapsamında değerlendirdiği HoloLens'e dair her geçen yeni bilgiler vermeye devam ediyor. Geleceğin VR, AR teknolojilerinde bu görüntülerdekileri deneyimleyeceğiz.


[Resim: hololens-3d-cad-design-microsoft.jpg]


Microsoft başta olmak üzere sektörün pek çok öncü şirketi, geleceğin teknolojileri kapsamında sanal gerçeklik, arttırılmış gerçeklik ve karmaşık gerçeklik teknolojilerini odaklarına almış durumdalar.

Geleceğin teknolojisinde kullanıcılara sunulacak ürünleri üreten şirketler, her geçen gün söz konusu ürünlerin reklamlarını yapmaya devam ediyorlar.

Biz de geleceğin teknolojisi çerçevesinde Microsoft'un HoloLens projesinde yer alacak çözümlere ilişkin bugüne dek yayınlanan videoları derledik.
Çağın gerisinde kalmamak adına, geleceğin teknolojisini yakalama konusunda henüz geç kalınmış değil.


[Resim: b8827ff5-d7a8-4fe9-9631-8b2361e8cb51.jpg]


Microsoft hololens videoları

Halihazırda kurumsal şirketlere yönelik olarak 3 bin dolar fiyat seçenekleri karşılığında satış sunulan Microsoft HoloLens'in gelecek süreçte lisanslı olarak hangi ülkelerde yer alacağı henüz netlik kazanmamış durumda.Kullanıcıların günlük hayatlarında devrim niteliğinde yenilikler getirmesi beklenen cihaz 3 boyut teknolojisine odaklanacak. Günlük hayatımızda gerçekleştirilecek her davranış geleceğin teknolojisi HoloLens bünyesinde3 boyutlu olarak aktarılacak.

Sözü daha fazla uzatmadan, geleceğin teknolojisi hakkında fikir sahibi olmanızı ya da mevcut fikirlerini geliştirecek videoları sunuyoruz.
Bul
Alıntı


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.