Merih Forum MMO /RPG Silkroad Online Genel
GameOfis.org Dolandırıcılığı ve İftiraları  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GameOfis.org Dolandırıcılığı ve İftiraları

 
#1
Exclamation 

GameOfis.org Dolandırıcı ve Şikayet İddiaları


GameOfis sitesinin sahibi Görkem Bayramoğlu isimli şahıs bu site üzerinden bir çok insanı dolandırmış ve mağdur etmiştir sadece oyun sunucusu satışlarından insanları dolandırmakla kalmamış r10 gibi bir sitede insanları dolandırmaktan banlanmıştır.

Kanıtlar arasında silkroad sunucu satışlarının haricinde insanları nasıl dolandırdığı ve sahtekarlık yaptığı belli olan bu karaktersiz insan R10 da bir üyenin 9 aylık parasını ödememiş üstüne yalanlar ile oyalamış ve adamı engellemiştir. Sonuç olarak R10 dan banlanmış ve haram lokma yemeye devam etmiştir.

 

Somut kanıtlar ile GameOfis Silkroad sunucu satışı yapan bu sözde dolandırmacı firma hakkında gerekli işlemleride yapacağız bir çok insanı dolandırdığı gibi bizleride dolandırmıştır artık bu şahıslara dur denmesi gerek.

 

Korkup ürktükleri insanların yaptığı işleri karalamaya çalışan forum sitelerini kötüleyen istemedikleri oyunları kötüleyen bu şahıs ve arkadaşları GameVadi isminde bir forum sitesi açmış ve orada insanlara Reklam alanı satışı yaptıklarını belirtip haksız kazanç ile parasını almaktadır. Sorulduğu vakit şahıslar sitenin çok yüksek hiti olduğunu çok fazla oyuncu geleceğini söylemekte ve insanları kandırmaktadır.Başka sunucu firmalarını günlük tekil hiti 5 10 olan boş forum sitesinde kötülemek kanıtsız iftiralar atmaktadır

 

O kadar çok dolandırma konuları ve kanıtları var ki paylaş paylaş bitmemektedir. İnciCaps konularından tutunda r10 mu dersiniz vsro forum mu dersiniz şikayetvar.com mu dersiniz her yerde adamın dolandırdığı insanlar sesini duyurmuş bizde burada duyurmak istiyoruz ve bize verilen bu şans içinde sro-kanyon yönetimine teşekkür ediyoruz.

 

R10 da bir üyenin çok güzel bilgilendirmesi var GameOfis önce yalayıp yutar parayı alınca hizmet felan kalmaz ters ters cevaplar verirler her edit için para isterler her zaman telefona bakmaz kapatırlar çok kafalarını bozarsan makinanı kapatırlar.

 

Taktikleri hep belli canlı destekde yazdığınız başka sunucu firmalarını kötülerler biz çok iyiyiz rolleri yaparlar ve size hemen telefon numarası verirler yada sizden isterler çünkü telefonda ağızları laf yapar ve sizi kandırmanın cebinizde olan parayı bir an önce almanın derdine düşer nede olsa aldıktan sonrası aşağıdaki onlarca kanıt gibi dolandırmaya ilk adımdır parayı alınca sizle ilgilenmek zorunda değildir.

 
Bir kaç belge sorduğunuzda size biz Kıbrısta şirketiz vergi levhamız var ama numarasını veremeyiz kıbrısta olduğu için yasak veremiyoruz ama isterseniz yüz yüze izmirde ortak bir yerde buluşabiliriz gibi konuşmalar yapmakta ve en çok söylediği yalan 7 8 Yıldır bu işi yapıyoruz yalanı silkroad dosyaları 2012 yılının sonunda paylaşılmıştır 4 4.5 senelik bir mazisi olan bu oyunun siz nasıl olurda 7 8 yıldır insanlara hizmet verirsiniz ? gameofis.com domain yaşı 4 yıl olduğuna bakınca zaten gene insanları nasıl dolandırdıklarını anlayabiliyoruz.

Dünden bu güne Gameofis yani Görkem Bayramoğlunu söylemler ve iddialar ile tanıyalım.
[Resim: 2v6G4l.png]

[Resim: 1Ygs91.png]

[Resim: DpNOMM.png]

[Resim: ldm0dJ.png]

[Resim: 1phdAw.png]

[Resim: T2cCqt.png]

Unutulan şifre geri alınmazmış. Kurulum gerekirmiş yeni format parası yani 

[Resim: SlfBin.png]
[Resim: AJ23yd.png]

[Resim: zrCqyF.png]
[Resim: wEuZa8.png]

Google bile ilgili aramda Şikayet çıkartıyor.
Bul
Alıntı

 
#2

kendileriyle çlışmadığımız için şuan birşey diyemiyoruzBul
Alıntı

 
#3

Bizimde tek beklentimiz var bunları görüp kendine çeki düzen vermesi ve müşterilerine daha sağlıklı hizmet sunması. Yanlız çalışacak kişilerin çalışmadan önce mutlaka tedbir almalarını öneriyorumBul
Alıntı

 
#4

Konunun firmamızla bir alakası olmayıp rakip sunucu firmaların paylaşım yaptığı bir konudur.
Konu linkinde mahkeme kararı bulunmaktadır savcılığın kararıyla kaldırılması gerekiyor moderatör arkadaşların yöneticilere bilgi vermesinde fayda vardır.
Aksi halde savcılık tarafından erişim engeli uygulanacak.İyi forumlar.Bul
Alıntı

 
#5

burası özgür bir platformdur. Dediğiniz gibi iftira bile olsa marifet konuyu buradan kaldırtmak değil şikayet yapılan siteden şikayetin kaldırılmasıdır üste çıkmanızdır.
Veya verilen hizmetler ve müşteri memnuniyetlerinin gösterilmesidir. Yasaklar daima insan aklında soru işareti acaba bırakır.  900 kurulum yapılmış bunları karşı delil olarak ortaya koymak zor olmasa gerek.
Elinizde mahkeme kararı varsa bunu hangi mahkemenin verdiğini dosya karar numarasınıda vermelisiniz. Tehditle insanlar kazanılmaz kaybedilir, ilgili şirketin çalışanı olup olmadığınız imzanızda bile görünmüyor.  Asıl suç olan mahkeme kararı var diyerek siteyi tehdit etmenizdir. Tarafımıza herhangi bir bildirim ulaşmadı bu konudaBul
Alıntı

 
#6

Adminimiz fatih güzel cevap vermiş. burası özgür bir forum sitesidir. Herkese açıktır. elinizde ne delil ne karar varsa tarih, dosya no, hangi mahkemenin kararı olduğunu paylaşmanız yeterlidir. Gereken kanunlar çerçevesinde yapılır. Gereksiz itham ve tehditlere boyun eğilmez. boş lafa gerek yok. herkes elindeki delilleri paylaşsın varsa eğer mahkeme karar ve dosya karar nomaralarını da tabi.  gereği yapılacaktır. Yalan beyanda bulunmasın kimse. elinde olanı paylaşsın.

                                                  mizanpajustasi.com

Alıntı

 
#7

bunu bunu alın dışarıyaBul
Alıntı

 
#8

(28-05-2018, Saat: 22:37)biohazard demiş ki: bunu bunu alın dışarıya

  Aynen edepsizilik yaptığı. delil isteyince, mahkeme karar ce dosya no isteyince tık yok. dolandırıcı belli . bir daha aynı şekil asılsız ithamında banı yer.

                                                  mizanpajustasi.com

Alıntı

 
#9

tv de bi ara uçan adam videosu vardı ona benziyor, ordakiler bunu bunu alın dışarıya demişlerdiBul
Alıntı
 
#10

görkemden server aldım aldıgıma pişman oldm  hotan kalp bugu atack yapılmıyor  towerler sorunlu  ben yandım siz yanmayın..Alıntı
Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  hgsunucular.com HGSUNUCULAR Silkroad Firması Dolandırıcılığı kalkan1715 1 1,769 16-12-2018, Saat: 11:15
Son Mesaj: soğanolsunmu
  gameofis silkroad sunucu işine başlamış xxcomander 0 2,844 17-09-2016, Saat: 15:22
Son Mesaj: xxcomander

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.