Merih Forum Konu Dışı Geyik fıkra köşesi Hacı murat ( 124 ) avrupa yollarında.

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hacı murat ( 124 ) avrupa yollarında.

 
#1

bilindik bir hikaye vardır. Avrupa ülkelerine çalışmaya giden gurbetçi vatandaşlarımız hep tatillere kiralık son model havalı arabalarla gelirler. bizim temel de farklılık yaratamak ister ve murat 124 le gitmeye karar verir. arabasına bakım yaptırıır. süsler, aksesuarlar taktırır. derken yola koyulur. sınırı geçer, bir ülke daha geçer iki derken yola devam ederken almanya yollarında hacı murat tekler, kalır yolda. ne yapsa çalıştıramaz arabayı bir türlü. Angry
      O sırada tatil dönüşü başka bir gurbetçi vatandaşımız yaklaşır türk plakayı görünce. durup sorar hayırdır yardım edebileceğim bişi varmı. Bakarlar birlikte olmuyor. en sonunda mercedese bir halat peşine hacı murat yola koyulurlar beraberce tamirci bulma umuduyla. gel zma igt zman bi bmw gelir ve mersedese iş olur. bi geçer bi yavaşlar, bir geçer bi yavaşlar. zorlar yarışa mersedesi. bizim mercedesci dayanamaz sonunda kökler gazı.
    Bir mecedes önde burun fakıyla, bir bmw. arkada hacı murat havalanmış havalanacak. Yolun bir en sağına sağ iki teker üstüne düşer, bir en soluna sol iki teker üstüne düşer hacımurat. tabi şöförü dururmu can havli ile korna sellektör. korna sellektör yavaşlamasını ister mercedesten.
   Tam da o sırada seyir halindeki polis helikopteri anonsa geçer. 

   " Bir bmw bir mersedes yarışıyorlar yolu kapamışlar. trafik allak bullak. Arkalarında bir araba daha var.  "

  helikopter pilotu anonsu yapan memurun murat 124 ü tanıyamadığını anlar ve türkiyeye tatile geldigi zamanlardan bildigi için derki. 

   " hacı murat diğer araba. "

Anonsu yapan memur anonsuna devam eder.

    " peşlerinde bir de hacı murat var. hastası var galiba. yolun bir sağına bir soluna uçarcasına geçip, can havliyle yol istiyo. onada yol vermiyorlar... " Big Grin Big Grin Big Grin

Dilimin, daha doğrusu klavyemin olabildiigce en anlaşılır şekilde anlatmaya çalıştım. her ne kadar surç'u lisan ettikse affola.

Devamını güzel hikaye ve fıkraları sizlerden bekliyorum.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#2

sanki bu mac os linux a benzemiş SmileAra
Cevapla

 
#3

komik değilAra
Cevapla

 
#4

vallaha komik deil Big Grin mac os x daha komikti X)Ara
Cevapla

 
#5

komik değilmiş. SadAra
Cevapla

 
#6

şimdi komik mi buAra
Cevapla

 
#7

komik değildi bu amaAra
Cevapla

 
#8

ne tutarsaAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.