Merih Forum Konu Dışı Sosyal Medya Instagram, Zoom Özelliği

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Instagram, Zoom Özelliği

 
#1

Dünyanın en çok kullanılan fotograf paylaşma uygulaması Instagram'da paylaşılan fotograflara zoom yapılabilecek. Instagram Zoom özelliği bugün itibarıyla kullanıma açıldı!


[Resim: zoom.jpg]


Dünyanın en çok ilgi gören sosyal medya portallarından biri haline gelen ve dünya üzerinden yüz milyonlarca üyeye sahip olan Instagram yeni birözelliği daha hayata geçirdi. 

Stories'ten sonra zoom özelliği Instagram'da
Geçtiğimiz dönemde "Stories" özelliğiyle büyük ilgi gören ve bununla birlikte özelliğin Snapchat'in temel fonksiyonuna ciddi benzerlikler göstermesiyle ağır eleştirilen alan Instagram, paylaşılan fotograflara zoomyapabilme kabiliyeti sunuyor.


Profil fotograflarında zoom!

İlk bakışta Instagram'ın zoom kabiliyetini tüm içeriklere sunduğu dikkat çekiyor. Zira keşfet bölümünden timeline ekranına ve hatta profil resimlerine kadar her fotografı yakınlaştırabilmek mümkün. 
Multi Touch (çoklu dokunma) fonksiyonun hayat bulduğu günden bu yana kullanılan iki parmakla resimleri büyütme fonksiyonundan güç alanInstagram'ın her geçen gün yeni bir revizyonla son kullanıcının karşısına çıkması sosyal medya savaşlarındaki rekabetin güçlü tarafında olduğunu gösteriyor. 


Bunun yanı sıra Instagram'ın sunduğu zoom özelliğinin uzun zamandır beklendiğini ve bugün itibariyle kullanıma sunulmasının kullanıcılar tarafından geçikmiş bir hamle olarak görüldüğü aşikar. 

Özelliğin son olarak şimdilik sadece uygulamanın iOS sürümünde yer aldığını önümüzdeki dönemde Android'e de geleceğini belirtelim.
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Instagram'da internetten paylaşım dönemi! selami 0 2,258 10-05-2017, Saat: 19:40
Son Mesaj: selami

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.