Merih Forum MMO /RPG Silkroad Online Genel
joysro likya forgotten world

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
joysro likya forgotten world

 
#1

kaynak


[Resim: a4ca75e1f5ed0c29df.png]

JoySro'dan hepinize merhaba!

Rutin olarak gerçekleştirdiğimiz haftalık bakım ve güncelleme çalışmaları kapsamında bu hafta da sizler için; Bu zorlu günlerde evde kaldığınız süre boyunca sıkılmamanız ve keyifli bir oyun tecrübesi yaşamanız için var gücümüz ile çalışarak bir güncelleme ve bakım çalışması planladık.

Likya'nın haftalık periyodik bakım günü olan Perşembe günü gerçekleştirilecek güncelleme ile Likya serüvenine dahil olacak güncelleme detayları aşağıda belirtilmiştir.[Resim: 2a3b85e80c46b9b545.png]

Türkiye'nin en yenilikçi private sunucu yapımcısı JoySro tarafından hazırlanan ve Likya macerasının belki de en önemli yapı taşı haline gelecek olan Devil's Garden'ı sizlere sunmaktan mutluluk duyarız!

Likya hikayesinde oyunun kahramanları en gözde itemleri hazırlamakta birbirleri ile kıyasıya yarıştayken, bu yarışa yeni bir heyecan ekliyor ve Devil's Garden'ı oyuna dahil ediyoruz.

Likya'nın büyülü dünyasında yer alan; Şeytani ruhun himayesindeki gizemli bir bahçe olan Devil's Garden'da serüven dolu bir macera sizlerle olacak.


Devil's Garden Nedir?

Son seviyeye ulaşma başarısını gösteren oyuncularımız şu günlerde sıklıkla birbirleri ile en ideal eşya dizilimi yarışına girmekte ve en mükemmel eşya dizilimi için emeklerini bu yönde vermekteler. Özellikle 11DG'de şüphesiz ki en ideal silah sınıfı olan Egypt B Grade'e ulaşma isteği gün geçtikçe artmaya devam etmekte bu oyuncularımızın bu silaha olan ihtiyacı her geçen gün artmaktadır.

Devil's Garden'da şeytanın bahçesinde yer alan bir oyun hikayesi ile burada gerçekleştireceğiniz görevler ile sizlerde yer alan Egypt A Grade (En düşük +7) silahlarınızı Egypt B Grade'e yükseltebilirsiniz.

Bu görev sistemi bir nevi FGW sistemi üzerine kurulu item upgrade sistem olarak değerlendirilebilir.

Devil's Garden hakkında tüm detaylar rehber konumuzda mevcuttur - Rehber konusu için Tıklayın.

Devil's Garden sistemi bu güncelleme ile birlikte oyunumuza entegre edilecek ancak sistemin açılışı daha sonra gerçekleştirilecektir. Yani upgrade işlemleri için Devil's Garden'a ancak ilerleyen zamanlarda yapılacak duyurudan sonra giriş yapabileceksiniz.Forgetten World Dünyası'nın Başlangıcı!

[Resim: 21a745e1f4ad3809a7.png]

Unutulmuş Dünya'dan Likya macerasına gizemli kartlar! Forgotten World macerası.

Likya macerasında etkinlikler arasında belki de en zorlu ve sabır gerektiren etkinlik olarak Forgotten World sizleri bekliyor olacak. Dimension Holes ile açtığınız kapıdan Forgotten World(Unutulmuş Dünya)'e geçiş yapabilirsiniz.Forgotten World'de bulunan Gizemli Unique'leri keserek ya da gizli hazine sandıklarını bularak Talismans adı verilen koleksiyon öğeleri elde edebilir, seviyenize bağlı olarak istenilen kitap için tüm talismanları biriktirir biriktirmez, bunları Power Silahlar ile değiş tokuş edebilirsiniz.

Özellikle oyunun ilerleyen dönemlerinde kesilmemesi ile oldukça kötü görüntü oluşturan Dimension Pillarlar kaldırılarak dimension hole'ler JoySro Special Shop'a eklendi. Artık o baş belası Envylerden rahat bir nefes alabileceksiniz.

11DG için Koleksiyon Kitap İsimleri : Broken Key, Large Tong, Phantom Harp, Evil's Heart, Vindictive Spirit's Bead, Hook Hand, Commander's Patch, Sereness's Tears

Forgetten World macerası bu güncelleme ile birlikte maceraya kapılarını açıyor!


Dress Listesinde Güncelleme !

Item Mall üzerinde satışa sunulan Dress Suitler belirli periyotlar ile güncellenmekte ve her zevkten oyuncuya hitap edebilmek adına sürekli olarak değiştirilmektedir. Sizlerden gelen dress istekleri de baz alınarak Item Mall'da satışa sunduğumuz Dress Suitleri bu güncelleme ile birlikte değiştiriyoruz.


Battle Arena Sisteminde Güncelleme !

Battle Arena'da katılım yoğunluğu ve rekabet faktörünü de baz alarak savaş sürelerinde bazı düzenlemeler yapıldı. Bu düzenlemeler ile birlikte bundan böyle;

Battle Arena Random modu 10 Dakikaya yükseltildi,
Battle Arena Party modu 15 Dakikaya düşürüldü,JoySro Special Shop'ta Fiyat Değişiklikleri


Sunucu içi piyasa dengeleri de baz alınarak JoySro Special Shop'ta satışa sunulan ürünlerin gold oranları arttırılmıştır. Suncudaki gold piyasısı oranı ve durumuna göre fiyat değişiklikleri ilerleyen zamanlarda da gerçekleştirilecektir.

Paylaşılan güncelleme detayları aşağıda belirtilen zamanda Likya macerasına entegre olacaktır.

Güncelleme saatinde sunucumuz kapatılacak ve belirtilen bakım süresi boyunca bakım amacıyla kapalı olacaktır. Bakım tamamlandığında sunucumuz açılacak ve oyuna botsuz bir şekilde giriş yaparak oyunu güncellemeniz gerekecektir.


Güncelleme Tarihi : 16.04.2020 (Perşembe)
Güncelleme Saati : 12:00 - 14:30
Güncelleme Süresi : 2,5 Saat
 (Tahmini süre olup, daha erken ya da geç sürede tamamlanabilir)
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Joysro Likya koray 3 1,348 25-04-2020, Saat: 20:16
Son Mesaj: KAY
  joysro likya egypt b silah güncelleme koray 0 850 17-04-2020, Saat: 23:11
Son Mesaj: koray
  joysro hazar dalaylama 4 1,925 12-07-2019, Saat: 21:14
Son Mesaj: dalaylama
Big Grin Konumuz Forgotten World-Unutulmuş Dünya NightWisH 3 4,495 15-06-2017, Saat: 14:29
Son Mesaj: sempatik141

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.