Merih Forum MMO /RPG New World Kapalı Betada Sona Gelindi - Closed Beta & Battle for New World Conclusion

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kapalı Betada Sona Gelindi - Closed Beta & Battle for New World Conclusion

 
#1

[img=700x0]https://images.ctfassets.net/j95d1p8hsuun/1aMVUDYkBlUvoysEXh9yqd/bb5e6b84030385d294cf6c13e4724506/BFNW_Poster_All_Preview.png[/img]


Selamlar, Maceracılar!
Kapalı Beta sona erdi, son ağaç kesildi, son ok fırladı ve ateşlendi. Demir ocakları boş ve Everfall'un hareketli sokakları sessizliğe büründü. Aeternum'u kasıp kavuran savaşın tozu kalktı ve bize kalan tek şey, araştıran, yaratan, yoldaş maceralarıyla savaşan, Keşif Gezilerine katılan ve Kapalı Beta testine katılan herkese çok büyük bir teşekkür etmek. Ayrıca, Yeni Dünya Savaşı sırasında Yeni Dünya'nın sunduğu her şeyi gösteren harika içerik yaratıcılarına da çok teşekkür etmek istiyoruz.
Yeni Dünya Savaşı zorlu, tırnak yiyici, destansı bir çarpışmaydı. Etkinlik boyunca, katılımcılarımızın Aeternum'un uçsuz bucaksız manzarasını keşfettiklerini, birbirlerine Savaş ilan ettiklerini, zarif eşyalar ürettiklerini, evlerini dekore ettiklerini ve ölümüne düello yaptıklarını izledik. Bu etkinlik, Yeni Dünya'yı sunucularımız, verilerimiz ve analitiklerimiz dahil olmak üzere genel deneyimin birçok kritik bölümünde test etti. Bu test boyunca, bazıları halihazırda çözmüş olduğumuz bir dizi sorunla ve Yeni Dünya için Savaş Liderlik Tablosu raporlamasıyla ilgili olarak devam eden bazı sorunlarla karşılaştık. Müthiş çabayı takdir etmek ve Liderlik Tablosu izleme sorunlarının ışığında, bu etkinlik için tüm takımlara ödül vermeye karar verdik.
Battle for New World'e katılan her katılımcı, lansman sırasında topluluklarına dağıtmak üzere New World Standard Edition'ın 100 kopyasını alacak. Her takım ayrıca Aeternum'da yaşayacak yeni bir Adlandırılmış Silah yaratmak için Yeni Dünya geliştirme ekibiyle işbirliği yapacak ve destansı savaştaki rollerine sonsuza dek saygı gösterecek.
Battle for New World katılımcılarının her birine, New World lansmanından sonraki ilk 7 gün boyunca kanallarında benzersiz bir Twitch Drop'a erişim hakkı verilecek. Vinespun silah görünümü setini almak için çıkış sırasında kanallarını açtığınızdan emin olun. Vinespun silah görünümüne erişebilecek katılımcıların tam listesini ve Twitch kanallarının bağlantılarını Battle for New World Leaderboard sayfasında bulabilirsiniz .


[img=700x0]https://images.ctfassets.net/j95d1p8hsuun/6MoXHsF4PsXEtMv1xf0HAH/f5d6f17d12f01514e813e19951f8d84d/NW_VinespunWeaponSkins_thumb.jpg[/img]
Lider Tablosu verilerinin dikkatli bir şekilde değerlendirilmesinden sonra, bunun şu anda en doğru nihai sayı olduğuna inanıyoruz. Öngörülemeyen izleme sorunları nedeniyle, mümkün olduğu kadar çok veriyi bulmak için geri döndük. İzleme sorunlarına rağmen, birçok takımın rekabete harcadığı zaman ve çaba açıkça görülüyor. Gösterilen rekabet, eziyet ve çaba gerçekti ve NA ve AB'den en çok puan alan takımları onurlandırmak için lansmanından sonra başarılarını anmak için oyuna özel bir Bilgi Notu yerleştireceğiz. Son puanları Lider Tablosunda görebilirsiniz .

Battle for New World'e katılan tüm harika İçerik Oluşturuculara, yanlarında savaşan herkese ve etkinliği izlerken favori takımları için tezahürat yapan herkese sonsuz teşekkürlerimizi iletmek isteriz.
Aeternum'da görüşürüz!

oyunun steamda çıkış tarihi 28/09/2021 olarak güncellendi.

kaynak

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Metnin Aslı

Greetings, Adventurers!

The Closed Beta has come to a close, the last tree has been felled, the last arrow fletched and fired. The forges are empty, and the bustling streets of Everfall have gone quiet. The dust has settled from the war that raged across Aeternum, and all that’s left is for us to say an enormous thank you to everyone who quested, crafted, fought their fellow adventures, delved into Expeditions and otherwise participated in the Closed Beta test. We’d also like to extend a huge thank you to the awesome content creators showing all New World has to offer during the Battle for New World.

The Battle for New World was a hard fought, nail biting, epic clash. Over the course of the event, we watched as our participants explored the vast landscape of Aeternum, declared War on each other, crafted exquisite items, decorated their homes, and dueled to the death. This event tested New World on many critical parts of the overall experience, including our servers, data, and analytics. Through this testing, we faced a number of issues, some of which we have already resolved, and some ongoing issues with regards to the reporting on the Battle for New World Leaderboard. In recognition of the awesome effort, and in light of the Leaderboard tracking issues, we have decided to extend rewards to all teams for this event.

Every participant in the Battle for New World will receive 100 copies of the New World Standard Edition to give away to their communities at launch. Each team will also get to collaborate with the New World development team to create a new Named Weapon that will live on in Aeternum, forever paying tribute to their part in the epic battle.
Each of the Battle for New World participants will also be granted access to a unique Twitch Drop on their channels for the first 7 days after New World launches. Be sure to tune into their channels at launch to receive the Vinespun weapon skin set. You can find a full list of participants who will have access to the Vinespun weapon skin, and links to their Twitch channels, on the Battle for New World Leaderboard page.

After a careful evaluation of the Leaderboard data we believe this to be the most accurate final count at this time. Due to the unforeseen tracking issues we have gone back to find as much of the data as we can. Even with the tracking issues, it’s clear the time and effort many teams put into the competition. The competition, grind, and effort exhibited was real, and to honor the teams with the most recorded points from NA and EU, we will be placing a special Lore Note in the game after launch to commemorate their achievements. You can see the final scores on the Leaderboard.We’d love to extend an enormous thank you to all the awesome Content Creators who participated in Battle for New World, to everyone who fought alongside them, and all those who cheered for their favorite team while viewing the event.
See you in Aeternum!Bul
Alıntı

 
#2

Güzel oyun beğendimBul
Alıntı

 
#3

botsuz oyun oynanmaz hele rpg hiç olmazBul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  New World ilk bakış dalaylama 0 403 03-10-2021, Saat: 01:31
Son Mesaj: dalaylama

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.