Merih Forum Oyun Zula Kart desteleri ve eklediği özellikler.

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kart desteleri ve eklediği özellikler.

 
#1

Önce resmi vereceğim. 


[Resim: a10Np4.jpg]


Resimde görülen birinci alan daha önce bahsettiğim menü kısmı. menüden market kısmına marketten de desteler kısmına giriyoruz.

Burada alabileceğimiz kendi tercih edeceğimiz deste çeşitleri var. nişancı silahı istiyorsak nişancı destesi alabiliriz. nişancı destesi alırsak sadece ama sadece nişancı silahlarına ait kartlar çıkar desteden. ama şansınıza kalmış sizin kullandığınız silah yada silahlara ait kart çıkıp çıkmayacağı. 

ben genlede 2.500 z lik deste alıyorum. her çeşit silah ait kart çıkıyor içinden karışık şekilde. 

[Resim: NOW2Na.jpg]İsteğinize bağlı olarak tek ayda çok sayıda alabilirsiniz . şimdilik çok sayıda destede indirim var. daha ucuza geliyor.

Gelelim bu kartlar ne işe yarıyor. Silahınıza özellikler katıyor.  aşağıdaki resimde daha önce aldığım kart destelerinden çıkan bana ait bu silah için kullanılabilen kartlar görünüyor. 


[Resim: YOJER2.jpg]


Kartları silaha monte etmek takmak yada değiştirmek için üst menüden özelleştir kısmına giriyoruz. Alan 1. 

[Resim: mJ5NZ8.jpg]Girdiğimizde silaha takılı olan kartların özelliklerini görüyoruz alan  de. her silaha toplam 6 kart takılabilir. takıcağınız kartları siz seçeceksiniz. kartlar kendi kendine takılmaz. kart aldıktan sonra her defasında özelleştir kısmına girip bu işlemi yenileyin. kart slotlarının tümü dolduğunda bonus veriyor. gördüğünüz gibi benim silahımda tüm kartlar mevcut olmadığından bonusum henüz hiç yok. Takıcağımız silaha uygulayacağımız kartları ise 3 numaralı alandan seçeceğiz.


Peki uygulamada hangi kartlara öncelik vereceğiz. dikkatinizi çekti ise Katlar farklı farklı renklerde. aynı farklılık bir önceki resimde gösterdiğim 2 nolu alandada farklı farklı renkler mevcut uygulamada kullandığımız kartların renklerine bağlı olarak. şimdi aşağıdaki resme bakalım.[Resim: By4bgM.jpg]
Şimdi farkı daha net gördüğünüzden eminim. M5 pompalı tüfeğimin ship olduğu kartlar sağdan sola sırası ile kırmızı lazer, kırmızı zeminde gösterilmiş. bu nadir bulunan değerli kart demektir. üsttede N yaızyor kırmızı nadir anlamında. sonra iki adet mavi zeminli kart var. her ikiside çıkarma. sadce birini takabiliriz silaha. ben mavi iskelet i tercih ettim mavi iskelet kartını uyguladım.  bu mavi kartlarda seyrek bulunan kartlar. kırmızı zeminlilerden sonra ikinci en değerli kartlar.  onlarında sağında gri zeminli kartlar var. bol bulunan kartlar. oyunda kki ismi ile yaygın kartlar bunlarda. şöyle ki silahın namlusunun ucuna takılan alev rengi değiştiriciden, alev gizleyiciye, stinger susturucuya,  yiv artırıcılı ( Bambino ) susturucuya kadar çeşitlerli var. bunlardan en değerli olanı kırmızı zeminli olanıdır her zaman. onun için düşünmeden varsa kırmızı yoksa mavi olanı tercih edeceğiz öncelikle. eğer çoklu mavi varsa kırmızı yoksa. mavilerden birini tercih edeceğiz gerisi size kalmış hanig maviyi uygulayacağınız silahınıza. örneğin alev gizeleyicii, stinger susturucumu mesela.


[Resim: vJRN74.jpg]Bu son resim dede kartların silah üzerindeki uygulamada ki görünür etkilerin daireler içine alıp okla göstermeye çalıştım. 
FN Fal silahımda en değerli kırmızı zeminli tek kart kil sayacı.  
ikinicil değerli kartlarım lila rengi opak kırmızı lazer ve bir çıkartma. yalnız lila çıkartmayı kullanamam. elimde zaten kullandığım bir çıkartma var kırmızı olan. o kart bir işime yaramıyor kısacası. sonra mavi zeminli olan kartlarım var. ben anahtarlık olarak roketi tercih ettim isteseydim galatasaray formasınıda kullanabilirdim. ama ikisinde de mavi zemin aralarında fark yok bildiğim kadarı ile.  ve deseni kullanıyorum mavi zeminli kartlardan. tüm bu kartlardan kullandıklarımın silah üzerinde ki yerlerini de gösterdim. 

bu silahta iki eklenti eksik. biri ; 
bu silah için şimdilik namlu ucuna takılan eklenti çıkmadığından namlu ucu boş. zamanla çıktığında onuda uygularım. 
Diğer eklenti ise gövde üstü nişangah. nişangahında gene çeşitleri var. halo, analoğ, tipi reflexler gibi. yada dürbünlü nişancı tüfekleri için gene farklı dürbün çeşitleri mevcut. kart desteleri alıp kartlarınız artıkça silahınızın tüm kartlarını tamamlarsınız. 
6 eklentide tamamlandığında sistem otomatik olarak bonusunuzuda verecektir.

                                                  mizanpajustasi.com

Alıntı

 
#2

ilginç bu kadar detaylı olmasıBul
Alıntı


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama
Aşağıda gördüğünüz onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik olarak spam botlara önlemek için kullanılır.

Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Silah yükseltme ve silahlarla ilgili bazı özellikler. fuumaster 2 3,810 11-09-2017, Saat: 21:35
Son Mesaj: fuumaster

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.