Merih Forum Oyun Eski Oyunlar Kurulumlar Mount Blade
Mount blade with fire and sword

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mount blade with fire and sword

 
#1

Normalde hepsini bir konu altında toplayacaktım ama fazla resim ve video dediği için ayırdım :Smile Biraz kısa anlatıyorum gerekli açıklamayı tanıtım ilk konu içerisinde yaptım.


[Resim: maxresdefault.jpg]

Oyunun son serisinde ise (piyasaya sürülen son seri) oyun içi tarih 1600 lü yıllar. Artık kılıç kalkan yerini ateşli silahlara veriyor. (favorim her zaman ok ve yaydan yana. çünkü silahın barutu doldurup ateşlemesi uzun sürüyor Smile.) İlk iki oyunda bulunan krallıklardan artık eser kalmamış ve yerini; isveç krallığı, rus çarlığı, kazak hanlığı, lehistan ve tatar hanlığına( bu oyundaki türkler de bunlar) bırakıyor. İlk başta da belirttiğim gibi ister bir krallıkta lord olarak görev yaparsınız, ister kendi krallığınızı kurarsınız (tavisye etmem lord toplamak çok zor) isterseniz oyun içi görev olan Rus çarlığına veya Lehistan krallığına hükmedebilirsiniz. Yalnız bu görevler biraz zor özellikle lehistan kralı olmak için yapılacak olan sel görevi. oyunda bu görev hakkında size ilk başta hiçbir ipucu vermiyor. Görevi şöyle anlatayım.: Bir lehistan lorduna gidip görevi alıyorunuz (herhangi birisi olur fark etmez) daha sonra yine bir leh lorduna gidip oyunda karşınıza çıkan komutlara bakarak soru soruyorsunuz  ve görev başlıyor. Albay zagloba isminde (kendisi bir ayyaş meyhaneden çıkmaz Smile. ) genellikle isveç krallığına ait şehirlerdeki meyhanelerde bulunuyor onu bulup ordunuza katıyorsunuz ve görev başlıyor. Bu oyunda dediğim gibi kalite diğerlerine göre biraz daha yüksek ve her ürlü silah konusunda kendini geliştirmiş. 


Bu video da ise oyunun son serisi olan with fire and sword dan bir sahne. daha doğrusu nişancıların ne kadar etkili olduğunu göstern bir video :SmileBul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Mount balde bannerlord 2 ALPAGU 3 8,152 14-11-2017, Saat: 23:47
Son Mesaj: turkishslayer5
  Mount blade warband ALPAGU 3 6,198 14-11-2017, Saat: 23:44
Son Mesaj: turkishslayer5
  Mount Blade ALPAGU 0 3,697 15-09-2015, Saat: 19:21
Son Mesaj: ALPAGU

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.