Merih Forum Konu Dışı Genel Okullarda En Çok Kullanılan Kırtasiye Malzemeleri

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Okullarda En Çok Kullanılan Kırtasiye Malzemeleri

 
#1

Okullarda gerek öğrencilerin gerekse öğretmenlerin kullandıkları pek çok kırtasiye malzemesi yer alır. Bu kırtasiye malzemeleri öğretmen ve öğrencinin her zaman kullandığı ve yanından ayırmadığı ürünlerden oluştuğu gibi okulun araç gereçleri arasında yer alan ürünlerden de oluşmaktadır. Bu kırtasiye malzemeleri hem işimizi hem de okul hayatımızı kolaylaştırarak bize günlük hayatımızda rahatlık sağlamaktadır.

Kalem, silgi, defter, cetvel, tebeşir, dünya küresi, harita, tahta kalem, renkli kalem ve benzeri birçok ürün hemen her sınıfta olması gereken kırtasiye ürünleri arasındadır. Bu kırtasiye ürünleri sınıfın ortak kullanımı içerisinde olan ürünlerdir. Bu ürünler hem öğretmenin ders anlatımına yardımcı olmakta hem de öğrencilerin dersi öğrenme sürecine katkı sağlamaktadırlar. Kırtasiye ürünleri sadece okulda değil hayatımızın büyük çoğunluğunda bize fayda sağlamaktadır.

Okul kırtasiye malzemelerini öğrenci, öğretmen ve sınıf için gerekli olan kırtasiye malzemeleri şeklinde kategorilere ayırmak mümkündür. Fakat temelde hemen hepsinde ortak olan malzemeler vardır. Sınıflarda genel itibari ile sıkça kullanılan kırtasiye ürünleri tahta kalem, dünya küresi, tahta silgi, maket, cetvel gibi ortak kullanım ürünleridir.

Kalem, defter, silgi gibi malzemeler genellikle öğrenci ve öğretmenlerin sıkça kullandıkları kırtasiye malzemeleri arasındadır. Bunların yanı sıra yapışkanlı not kağıtları, kalemlik, not defteri, hesap makinesi ve renkli kalem gibi malzemeler de sık tercih edilen kırtasiye malzemeleri olup, kişiye okulda büyük kolaylıklar sağlamaktadır.Bul
Alıntı

 
#2

oyuncak ve süsü maketler ile dünya küresi enteresanmış.Smile)) nese görmedim ben.
Baya nezih bi paylaşım olmuş galiba.

                                                  mizanpajustasi.com

Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Tuhafiyelerde Neler Satılır? - Tuhafiye Dükkanı Açmak? - Tuhafiye Malzemeleri megahome 1 126 30-01-2022, Saat: 14:29
Son Mesaj: Deli Profesör

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.