• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rekor oyuncu

 
#1


Black Desert Online dünya çapında rekor oyuncuya ulaştı!


black-desert-online-rekor-shiftdelete.jpg

Oyuncular tarafından sevilerek oynanan MMORPG oyunu Black Desert Online, dünya çapındaki oyuncu sayısı ile rekor kırdı. Oyunun yapımcıları tarafından yapılan açıklama ile birlikte söz konusu bu başarısını birçok ödül ile kutlayacaklarını da müjdelediler.

Black Desert Online dünya çapında 10 milyon oyuncuya ulaştı!

MMORPG oyunu Desert Online, 10 Milyon oyuncuya ulaştığını açıkladı. 10 milyon oyuncuya ulaşmayı başaran MMORPG oyununun yapımcıları oyunculara, 28 Kasım’a kadar oyuna kalıcı olarak sahip olabilme şansı yakalamanın yanı sıra 

31 Ekim – 7 Kasım
 tarihleri arasında yüzde 50 indirimli paketleri Desert Online mağazasında bulabileceklerinin de müjdesini verdiler.


MMORPG oyunu Black Desert Online, dünya çapında 10 milyondan fazla oyuncuya ulaşmanın sevincini yaşıyor. Oyun, gelişmiş özelleştirme sistemi, geniş açık dünya, aksiyon dolu savaşları ve en iyi oyun grafikleriyle dünya çapındaki maceracılar tarafından yaygın olarak oynanıyor.


black-desert-online-shiftdelete.jpg


31 Ekim’den 28 Kasım’a kadar sürecek 10 milyon oyuncu kutlamasıyla Black Desert Online, maceraperestlere ana silahlar, uyanış silahları ve alt silahlar gibi eşyalar kazanma şansı vererek, haftalık görevlerle maceraya heyecan katacak.
Bu haftalık görevleri tamamlayan maceracılar, sıradan silahlardan daha yüksek geliştirme şansına sahip +15 silahlar elde edebilecek. Görevler, Vell’in okyanusun derinliklerinden yükselip maceracıların karşısına çıkacağı tarih olan 7 Kasım’dan önce geliyor. Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.