Merih Forum Oyun Zula resimler ;

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
resimler ;

 
#1

VMmQrB.jpg

evet yukarıdaki resimde görünen sayfa oyuna girdiğinizde sunucu seçim sayfası. bahsettiğim gibi acemiler için ilk 10 levele kadar oyuncular dilerse ilk 10 sunucuya girebilir. böylelikle 10 level üstü rakiplerle karşılaşmazlar.

hemen altında er meydanı var bunu bende bilmiyorum yeni eklendi.Smile)

onun altında ise klanların kısmı var. klan savaşları burada yapılıyor sanıırm. kaln üyelerinin girebildiği alan galiba. klana girmeyi düşünmediğim için tam ayrıntı bilmiyorum.29BO6d.jpg

klan sunucularının altında diğer oyuncuların ve 10 level üstü oyuncuların giridği sunucular emvcut. buradan sunucu seçiyorsunuz. ardından açılan sayfa aşağıda ki resim. 


mkmXRY.jpg


burada resimden de anlaşıldığı üzere. oda numarası, oda ismi, odanın hangi haritada olduğu, oyun türü ,  mevcutoyuncu sayısı / toplam oyuncu sayısı bilgilerii yer alıyor. istediğiniz harita ve oyunu seçip tıklamak sureti ile istediğiniz boş yer olan odaya girebilirsiniz.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#2

sunucular full çekiyor SmileAra
Cevapla

 
#3

bu şekilde ful çeken yaklaşık 35 - 40 sunucuyu sürekli görmek mümkün çok geç saatler haricinde. oldukça fazla oyuncusu var. zamanla diger benzeri oyunları silip süpürürse şaşırmam.

                                                  mizanpajustasi.com

Cevapla

 
#4

point blank, first blood, cs 1.6 ve diğer versiyonları, cs go ve daha bunun gibi çıkan birçok oyun parlar kısa sürede sönerAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.