Merih Forum Konu Dışı Genel Sağlıklı Yorgan Çeşitleri

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sağlıklı Yorgan Çeşitleri

 
#1

Merhaba arkadaşlar,
geçen gün pahalı bir ev tekstili satışı yapan mağazaya gittim. İçeride yorgan çeşitleri baktım uygun bir şeyler arıyordum ama daha çok sağlıklı olması şarttı. Adam sağ olsun orda çalışan bayağı tanıttı. Bizim bilmediğimiz ne çok şey varmış meğer. Burada sizinle bunları paylaşmak istedim.
Tüm yorgunluğumuzu temiz bir yorganın altında güzel bir uykuyla atabiliriz. Fakat yorganlarımız, her gün kullandığımız eşyalar arasında olduğu için temizlikleri ve hijyenleri de bizim için oldukça önemlidir.
Yorganlar gerektiğinde kullanılan parçalar değil, hayatımızın merkezinde olan eşyalardandır. Bu nedenle çabuk kirlenebilmektedirler. Tüm vücudumuzla temas halinde oldukları için zamanla üzerinde oluşan bakteri ve mikroplar sağlığımız açısında olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Bu nedenle yorganlarımızı belirli ve düzenli aralıklarla temizlememiz gerekir. Ama kış şartlarında bu işlemi çok sık yapamıyoruz biliyorsunuz ki. Ama bu işlemi kendisi yapan veya bakteri oluşumunu engelleyen kumaşlardan yapılan yorganlar varmış.
Bizler en iyi yastık araya araya yorganın önemini unutuyoruz ama bence en önemli şey bu bakteri tutmayan kumaşlardan yapılmış olan yastıkları kullanmak. Bu saatten sonra yeni yorgan veya yastık alırsanız bu özleliği mutlaka sormanızı öneririm.
Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Rölyef Tablo Çeşitleri ve Modelleri rolyeftablo 0 112 17-01-2022, Saat: 13:13
Son Mesaj: rolyeftablo
  Güzel Görünmek İçin Göz Farı Çeşitleri Sibel Çiçekçi 0 1,751 07-11-2017, Saat: 13:48
Son Mesaj: Sibel Çiçekçi

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.