Merih Forum MMO /RPG Dota 2 Turnuvalar
Savaş Kupası [2016 yaz etkinliği]

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Savaş Kupası [2016 yaz etkinliği]

 
#1

Yaz 2016 Savaş Kupası,
parti kuracağınız ve sekiz takımın içinde tamamlayacağınız, tek elemeli, Kaptan Modu turnuva grubu için bir fırsattır. Savaş Kupasını, profiliniz için bir kupa ve diğer özel ödülleri kazanmak için Dota yeteneklerinizi gösterin.

[Resim: bg_02.jpg]

YAZ 2016 ÖDÜLLERI

ŞAMPIYON TAKIMDAKI HER OYUNCUYA 15 SAVAŞ SEVIYESI
Savaş Kupası Şampiyon takımındaki her oyuncu, The International Mücadele Bileti için 15 Mücadele Seviyesi ile ödüllendirilir. Savaş Kupasına katılmak için Mücadele Bileti gerekmemektedir fakat 15 Mücadele Seviyesi istiyorsanız gerekmektedir.


[Resim: bg_03.jpg]


SAVAŞ KUPASI GANIMETI

Her Şampiyon oyuncu, profillerinde sergileyebilecekleri ve kazandıkları turnuvaların sayısını takip edebilecekleri oyun içi kupa kazanırlar.

AYRICA TURNUVAYI KAZANDIKTAN SONRA BİR HAFTA IÇIN ŞU ŞAMPIYON PRESTIJ EFEKTLERINE SAHIP OLACAKSINIZ:

Kadim Kale'nin yıkılmasından Savaş Kupası Büyük Finaline kadar Kupa önümüzdeki turnuva haftası boyunca, Şampiyon oyuncuların hesaplarında herkesin görebileceği şekilde savaş ustalıklarını bir kaç özel Şampiyon Prestij Efekti ile gösterebileceği ödüller vardır.


[Resim: bg_04.jpg]

ŞAMPIYON PRESTIJI
İstemci ya da bir oyun yüklenirken sohbet ederken Şampiyon Prestiji, Savaş Kupası zaferinizi bütün dostlarınıza ve düşmanlarınıza istemci üzerinden çeşitli yollar gösterecektir.

ZAFER SERISI 

Şampiyon Prestijinde seriyi artırmak için birden fazla Savaş Kupası kazan. Seri, koruyamadığın zaman veya ileriki haftalardaki Savaş Kupasına katılmamaya karar verene kadar artacaktır.

ŞAMPIYON İFADELERI

Dota 2'deki herkesten farklı olarak Savaş Kupası Şampiyonları, bu özel Şampiyon İfadelerine erişebilecekler.


SAVAŞ KUPASI ŞAMPIYONU HEYKELI

Bütün birinci sıraya yerleşen oyuncular ayrıca bir turnuvayı kazandıktan sonraki hafta boyunca otomatik olarak üssüne yerleşen ve özel bir modeli olan bir Savaş Kupası Heykeline sahip olacaklar. Akıllı düşmanlar, Kadim Kale'nize yaklaşmaya cüret ederlerse gördüklerinde ürpereceklerdir.OYUNCULAR - SAVAŞ KUPASINA KIMLER KATILABILIR?

Profil rozeti Seviye 25'in üstünde olan herhangi bir hesap turnuvaya katılabilir. Katılmak için Mücadele Biletine veya ölçümlenmiş Eşleştirme Derecesine (ED) gerek yoktur.BILETLER - BILET ÜCRETI NE KADAR?

Biletler Dota 2 mağazasında $0.99'a mevcuttur ve her takımın turnuvaya girebilmesi için 5 bilet gereklidir. Ancak, biletleri hangi katılımcının sağlayacağına dair bir kısıtlama yoktur. Her oyuncu kendi biletini satın alabilir veya biletler diğer takım arkadaşları tarafından da sağlanabilir. Mağazada mevcut olmasının yanı sıra tüm Mücadele Bileti sahipleri en az 1 bilet, Mücadele Seviyesi 137'de daha fazla bilet sahibi olacaktır.

Savaş Kupası biletlerinin takas edilemeyeceğini veya hediye edilemeyeceğini lütfen unutmayın.


EŞLEŞTIRMELER - RAKIPLER NASIL BELIRLENIR?

Turnuva eşleştirmesi turnuva seviyesi ve coğrafik bölgeye göre belirlenir. Turnuva eşleştirmesi otomatik olarak bölge seçimini, Eşleştirme Derecesini ve dil seçeneklerini dikkate alır. Lütfen sadece en büyük sunucu bölgelerinin Savaş Kupası oyunlarında kullanılacağını unutmayın. 

Her bir oyuncunun ilk başta Eşleştirme Derecesine göre belirlenen bireysel bir turnuva derecesi vardır. İlk seviye değeri belirlendikten sonra oyuncunun Eşleştirme Derecesi Savaş Kupasında artık kullanılmayacaktır. Bireysel turnuva seviyeniz sürekli kazanırsanız artacak eğer erkenden yenilirseniz düşecektir. Eğer takım üyeleriniz farklı seviyelerdeyse en yüksek seviye kullanılacaktır. Ayrıca bir takım Savaş Kupasına bir sonraki seviyeden, yapacakları mücadeleyi artırmak ve bireysel seviyeyi daha hızlı yükseltmek için seçilebilir.TURNUVA SKORU - SAVAŞ KUPASININ SKORU NEDIR?

Savaş Kupasına katılan her oyuncu aynı zamanda turnuvayı hangi sırada bitirdiğine bağlı olarak değişen bir turnuva puanı alır. Bu Kupa Puanı Savaş Kupası sezonu boyunca aktif olacaktır ve daha fazla turnuvaya katıldıkça ve puanınızı yükselttikçe Arkadaşın Liderlik Tahtasında ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Tüm katılımcılar Savaş Kupasına katıldıkları için 10 puanla ödüllendirilir. Bir maç kazandığınızda ve ilk rauntta başarı gösterdiğinizde puanınız 30 artar. Finallere çıkarsanız puanınız 80 artar. Tüm turnubarı kazanırsanız Kupa Puanınızı 150 arttırırsınız.Bul
Alıntı

 
#2

paylaşım için saolBul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  2016 kazananı wings blueman 2 4,821 21-08-2016, Saat: 21:03
Son Mesaj: dotacı
  The International 2016 Şampiyonu: Wings Gaming kempat 1 3,722 16-08-2016, Saat: 09:27
Son Mesaj: dalaylama
  The International 2016 - 13 ağustos son durum dalaylama 4 6,733 15-08-2016, Saat: 07:47
Son Mesaj: xray
  The International 2016 Main Event ghostwide 4 6,583 10-08-2016, Saat: 21:47
Son Mesaj: tuğrul

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2023 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.