Merih Forum MMO /RPG Silkroad Online Silkroad Mobil Duyurular Silkroad Online Mobil Beta Yayınlandı

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silkroad Online Mobil Beta Yayınlandı

 
#1

silkroadforever.com adresinden e-mail ile rezervasyon yapanlar şuan itibari ile emaillerine silkroad online beta yayınlandı şeklinde mesaj aldılar.
her ne kadar az bir ödül olsada rezervasyon yapanlara değer verdiğini gösteren bir yönetim var.
e-mail şu şekildeDeğerli arkadaşlar:
《Silkroad Online》mobil oyunumuzu daha kaliteli şekilde oyunculara sunabilmemiz için oyun 25 Şubat 2019, Türkiye saatı 10:00 kapalı Beta testine başlayacak. İndirme linki:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.u1gamehw.silkroadonline
Lütfen 25 Şubat 2019,Türkiye saatı 10:00 oyuna gireniz, ondan önce link geçersizdir.
Daha fazla bilgi için alttaki linke tıklayın. Desteğiniz için teşekkürler.
https://www.silkroadforever.com/activity/mailInvitation201902/mailInvitation_turkey.html[Resim: 984x544%20(1).jpg]Bul
Alıntı

 
#2

banada gelmişde bu ne komik türkçe böyle Smile
ayrıca 750 mb indirme güncelleme istiyor, her ne kadar ilk bakışta oyun 60 kb isedeBul
Alıntı

 
#3

e maile gönderilen detaylı bilgi linkine tıkladığınızda  resmi bir yazı yayınlamışlar. Şuan bir tane global server var oda 25 şubat 2019 u bekliyor

《Silkroad Online》mobil oyunu CB(Kapali Beta) Duyuru
Merhaba arkadaşlar, biz《Silkroad Online》mobil oyununun resmi geliştirici ve operatörü—— U1game firmasiyiz ,mobil oyunumuz Joymax`in resmi yetkisini alarak geliştirilmiştir. 《Silkroad Online》mobil oyunumuzu daha kaliteli şekilde oyunculara sunabilmemiz için oyun 25 Şubat Türkiye saatı 10:00 ilk kapalı Beta testine başlayacak,ve kapalı beta testi 5 Mart saat 10:00`a kadar sürecek.Testimiz sadece Android sistemi üzere Türkiye ve Mısır bölgesinde açılacak.

Beta testi sadece 3000 oyunucuya sınırlı olacak, oyun indiren kişi sayısı 3000`e yetince indirme sistemi otomatik kapanacak. (https://play.google.com/store/apps/detai...roadonline) Bu test sırasında eski sro oyuncuların oyunu denemesi ve oyunumuzun yetersizlikleri konusunda değerli tavsiye ve yorumlarda bulunmasını arz ediyoruz,bu da bizim test yapmadaki amacımızdır. Lütfen testimize katılın ve oyunumuz hakkında kiymetli yorumlarınızı bize iletin,ekip olarak verdiğiniz her yorumu değerlendireceğiz ve oyunun daha kaliteli olmasını sağlayacağız.

U1game firması 2013 tarihinden itibaren Joymax`ten 《Silkroad Online》PC oyunu yönetme yetkisini alarak Çin resmi yöneticisi olmuştur. Geliştirici ve teknik ekip arkadaşlarımız da eski Sro severleridir,dolaysıyla Kore Joymax firmasından 《Silkroad Online》mobil oyun yetkisini alarak mobil versiyonunu yaptık ve tüm dünyadaki Sro severlerine güzel bir oyun sunabilmeyi murad ediyoruz.

U1game Mayıs 2005 Çin`in başkenti Pekinde kurulmuş ve Çin`in resmi devlet kurumları tarafından Çin`in İnternet Oyunları üzere en iyi 10 firması içinde yer almıştır. U1game uzun yıllardan beri geliştirdiği ve yönettiği: 《PCIK Online》,《CABAL Online》,《Silkroad Online》 gibi PC oyunlarıyla ve《Mech Era》,《Silkroad Online》mobil gibi mobile oyunlarıyla dünya üzerinde 40 milyondan fazla oyuncu kazanmıştır. Tekrardan verdiğiniz ve test sırasında vereceğiniz destekleriniz için gönülden teşekkür ederiz ve herhangı sorunuz olduğu zaman bize iletmenizi arz ederiz.

——《Silkroad Online》mobile game yönetim ekibi.Bul
Alıntı


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.