Merih Forum MMO /RPG Silkroad Online Rehber Silkroad Sbot Crack indir

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Silkroad Sbot Crack indir

 
#1

silkroad online sevdalıları için cracklenen ücretsiz sbot linki sitemize yüklenmiştir. orjinal sbota göre pt ayarlarında kısmen eksiklikler var fakat tastamam çalışmakta.

sbotun en iyi yanı
  • kasma alanına gidişi kendi buluyor takılmadan.
  • auto alchemy ile otomatik artı ve blue, rate basılabiliyor itemlere


www.merihforum.com/downloads/sbot_crackli_merihforum.rar


rar şifresi merihforum.com1.rarlı dosyanın içinden çıkanları silkroad klasörünün içine atıcaksınız yani silkroad.exe yazan yere


sbot1.png


2.SBotP_1.0.38  Wegs'e çift tıklayıp biraz bekledikten sonra sol en üstte bulunan File - Settings - List - Help kısmından settings'e basıp silkroad.exe'yi bota tanıtıcaz bunun içinde settings > Choose Silkroad Directory  > açılan klasör gözatmadanda silkroadı nereye kurduysak seçip tamama basıyoruz. Botumuz crackli olduğu için kullanıcı isim ve şifre alanına birşey girmiyoruz, crack bunun için var zaten.
Çoklu çar açmak isteyenler silkroad klasörü kopyalayıp herhangi bir yere yapıştırması ve clienti bu şekilde tanıtması yeterli. Ben 2.çar hesabı olan silkroad klasörüne resimde görüldüğü üzere tanıttığım için yanında kopya yazmakta.

sbot2.png3.Clienti tanıttıktan sonra bot kendini yeniden başlatılacak yazısı yazsada başlatmıyor tekrar SBotP_1.0.38  Wegs' çift tıklayıp açıyoruz.  SSD diski olanlar bu açılmayı yarı yarıya daha az bekleyecektir. HDD disk botu daha yavaş okuyor.  herhangi bir isim şifre girmeden Botserver Settings kısmının altında login'e tıklıyoruz. bot login olduktan sonra sol üst köşeden start game diyoruz. 


sbot3.png


sbot4.png


4.botun sol tarafta yukarıdan aşağı olan ayarlar bölümünde training place - eğitim alanı sekmesinden karakterinizin kasma alanını seçiyoruz. sağ taraftaki 'get current coords' seçeneği karakteriniz oyunda neredeyse şuanki konumu koordinatları kullan anlamındadır. tıklayınca x-y-z koordinatlarını kendi girecektir bot. işaretlenen r ifadesi kasma yarıçapı. ben genelde 35 yapıyorum orta mesafedir fazla açılmaz 35 te.  ardından resimde görüldüğü gibi sağ alt taraftan save settings - ayarları kaydet yapıp start training - eğitimi başlat yapıyoruz.


sbot5.png

bot ilk başta login manager autologin has been choosen hatası verip başlatmazsa oyunu sol taraftaki login sekmesine tıklayarak açılan ayarlardan Login Method Bölümünden 2.Manuel login / automatic relogin bölümündeki küçük tiki işaretliyoruz ardından sağ alt köşeden save settings tıklayıp tekrar start game tıklıyoruz, clientimiz kesinlikle açılıyor.

Bunlar ana ayarlar. Kendiniz kurcalarsanız devamını getirip karakterinizi bota koyabilirsiniz. 

login bölümündeki captcha setting kısmı oyuna girerken ki soran güvenlik kodu private serverlarda sabittir o. enable  AutoCaptcha altına biz 1 yazıyoruz otomatik giriyor.

Ben fazla detaya girmedim konu daha da uzayıp kafalar karışmasın diye. Mesela skill koyma alanına zaten yazmakta atack skills ve buff skills, items sekmesinden item toplama ayarları kafanıza göre ayarlayabilirsiniz. çoklu ayarlamak için shift tuşunu kullanın kaydırma çubuğu ile beraber kullanınca ne kadar çok item olsa bile kısa sürede tüm itemleri seçip topla kasaya koy veya topla sat ayarları yapılandırabilirsiniz. Login sekmesindeki Relogin options bölümünde de karakteriniz dc olunca tekrar oyuna girsin mi oyuna girdiğinde client açık kalsın mı gizlensinmi ayarları mevcut. zaten okullarda verilen ingilizce eğitimle bunların hallolacağı kanaatindeyim. yapamazsanız bu konu altından yazın.

Herşeyi ayarladıktan sonra sağ alt köşeden save settings ve altından start training'e basmayı unutmayın.


logo.pngAra
Cevapla
 
#2

ELINE SAGLIK KARDESIM PARA YATIRMAMAK ICIN SROYU BIRAKMISTIM. ARTIK TEKRAR BASLAYABILIRIM.


Silkroad online sevdalıları için cracklenen ücretsiz sbot linki sitemize yüklenmiştir. orjinal sbota göre pt ayarlarında kısmen eksiklikler var fakat tastamam çalışmakta.

sbotun en iyi yanı
  • kasma alanına gidişi kendi buluyor takılmadan.
  • auto alchemy ile otomatik artı ve blue, rate basılabiliyor itemlere


www.merihforum.com/downloads/sbot_crackli_merihforum.rar


rar şifresi merihforum.comCevapla

 
#3

valla reis banada mbot ta script çizmekten gına gelmişti heAra
Cevapla

 
#4

sbot candırAra
Cevapla

 
#5

bence hala crackli sbot olduğunu bilmeyen ve private silkroad serverlarda ücretli sbot kullanan vardır.Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  SBOT v.1.0.49 DETAYLI TÜRKÇE ANLATIM kıllıbacak 1 1,490 07-07-2019, Saat: 14:03
Son Yorum: hazreti.google
  Silkroad Gm kodları kıllıbacak 0 1,108 17-03-2019, Saat: 21:09
Son Yorum: kıllıbacak
  SBot ayarları kıllıbacak 0 2,546 27-01-2019, Saat: 23:39
Son Yorum: kıllıbacak
  Silkroad premium plus görevi Adamantin 0 2,242 18-09-2017, Saat: 22:47
Son Yorum: Adamantin
  Silkroad guild amblem ekleme dalaylama 0 2,419 14-09-2017, Saat: 22:14
Son Yorum: dalaylama

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.