Merih Forum MMO /RPG Diğer Steam Kütüphane Betası 17 Eylül'de Çıkıyor

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Steam Kütüphane Betası 17 Eylül'de Çıkıyor

 
#1

yapılan resmi açıklamada


Bugün yeni Steam kütüphanesi betasının 17 Eylül Salı günü başlayacağını duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bütün oyuncular bu betaya katılıp yeni özellikleri deneyebilecekler.

58baa129c9226b430db35edd6aca60a6cd89cb66.jpg

Kütüphanenizin tüm potansiyelini kullanın
Yeni Steam kütüphanesi kütüphanelerimizin bizim için çok değerli olduğu görüşüyle tasarlandı. Bazı müşterilerimizin kütüphanelerinde 15 yıl boyunca biriken oyunlar yer alıyor. Steam kütüphaneniz, bütün arkadaşlarınızın oynadığı favori AAA oyunlardan sadece sizin bayıldığınız tek kişilik bağımsız sanat projelerine kadar bütün oyun geçmişinizi barındırıyor.

İyi bir kütüphane toz tutmamalıdır; iyi bir kütüphanede aradığınız şeyi bulabilmeli ve iyi vakit geçirmelisiniz. Oyunlarınızla ilgili en güncel bilgilere ulaşmak istediğinizde, arkadaşlarınızla oynayacak oyun aradığınızda veya oyununuzun oyun topluluğunda neler olup bittiğini öğrenmek istediğinizde kütüphaneniz size bütün bu konularda destek olabilmelidir.

Bugün size, kütüphaneye gelen en büyük değişikliklerden bahsetmek ve yukarıda bahsettiğimiz şeyleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatmak istiyoruz.

bb26a616a3ba6a804809c34cc4430f09d32c29b2.jpg

Yeni bir perspektif
Fark edeceğiniz ilk şey muhtemelen kütüphane için tasarladığımız harika ana sayfa olacak. Yeni kütüphaneyle oyun güncellemelerinize, son oynadığınız oyunlara, arkadaş aktivitesine ve koleksiyonlarınıza hızlı erişim kazanırsınız.

148a8930b8483b5c8a24546139d8409c8fd59f33.jpg

Oyunlarınızla ve arkadaşlarınızla bağlı kalın
Oyunlarınızda gerçekleşen değişikliklerden her daim haberdar olmayı ve kimlerin neler oynadığını görebilmeyi sizin için daha da kolay bir hâle getiriyoruz. Steam'de en sevdiğiniz özelliklerden birinin, oyunlarınız zamanla değişirken oyunlarınızla sürekli etkileşim hâlinde olmak olduğunu biliyoruz. Yeni kütüphane sayesinde sadece bir oyunun güncellenip güncellemediğini kolayca görmekle kalmayacak, yeni etkinlikler özelliğiyle birlikte bu güncellemenin ne olduğunu ve oyuna neden tekrar şans vermeniz gerektiğini göreceksiniz.

0e6906e3d0081c8cd30640f65b84c2f4a26d7eb8.jpg

Ayrıca, arkadaşlarınızın neler yaptığını ve hangi oyunları oynadıklarını görmeyi de kolaylaştırıyoruz. Arkadaşlarınızın önceden neler oynadığını doğrudan kütüphane sayfasından, an itibarıyla neler oynadıklarını da oyunlar listenizden görebileceksiniz. Sahip olacağınız bütün bu yeni bilgilerle hafta sonu Portal 2 oynamış arkadaşlarınızın heyecanlı konuşmalarına katılabileceksiniz.

Etkinlikler sayesinde oyunlarınızdan haberdar olun
Çok yüksek ihtimalle kütüphanenizde çok büyük güncellemeler almış ya da zaman kısıtlı etkinliklere sahip olan ancak sizin haberinizin dahi olmadığı birçok oyun vardır. Artık o günler geride kalacak. Size sahip olduğunuz oyunlarda yaşanan büyük gelişmelere dair bilgi verecek ancak bildirim yağmuruna tutmayacak dengeli bir kütüphane içi etkinlik özelliğini getirdik.

45154ac85dbd7935cf129d70cac81d79eb49f02a.jpg

Bu güncellemeleri oyuncularımıza ve geliştiricilerimize göstermek oldukça önemli. Eğer bir geliştiriciyseniz, oyununuzla ilgili yaptığınız bir güncellemeyi oyunculara duyurmak şimdiye kadar pek kolay değildi, özellikle oyuncu farklı bir oyuna geçmişse. Ancak artık kolay. Bugünden itibaren geliştiriciler yeni etkinlik oluşturma araçlarına erişim sahibi olacak. Bu etkinlikler doğrudan yeni kütüphanede belirecek. Yeni etkinlik araçlarıyla ilgili daha fazlasını buradan okuyabilirsiniz.

Tabii her etkinliğin büyük bir güncelleme olmasına da gerek yok. Yeni etkinlik aracı size oyuncularınızla etkileşime geçebilmek ve geliştirici canlı yayınları, topluluk mücadaleleri paylaşmak ya da enteresan bir hayran çizimini öne çıkarmak gibi farklı imkânlar sağlayacak.

Daha fazla bilgi için bizi takip etmeye devam edin
Bugün ilk defa etkinlikler ve duyurular için olan yeni düzenleyici araçları için geliştiricilere erişim veriyor, oyuncuların da etkinlikler ve duyurular sayfalarını güncelliyoruz.

Biz yeni kütüphane üzerinde son dokunuşları yaparken, yeni kütüphaneyi 17 Eylül'de açık betaya sokana kadar daha fazla güncelleme ve derinlemesine bilgiler almak için Steam blogunu takipte kalın.

- Steam Ekibi


KAYNAKAra
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.