Merih Forum MMO /RPG League Of Legends TFT: Remiks Curcunası Oynanış Özeti

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TFT: Remiks Curcunası Oynanış Özeti

 
#1

Sahneye kimlerin çıkacağını sizin belirlediğiniz tek müzik festivali olan Remiks Curcunası'na hoş geldiniz. Listelerde kimlerin başı çektiğinden ve hayranların kalplerini çaldığından bahsetmeden önce değinmek istediğimiz birkaç not var. Burada 13.23 Yaması'yla LoL evreninin her yerinden gelecek müzik gruplarından, solo sanatçılardan ve hayranlardan bahsedeceğiz ancak kompozisyonların ötesinde TFT'nin mekaniklerini, Runeterra Yeni Başlangıçlar'a dair düşüncelerimizi ve en yeni Geliştiricilerden bölümümüzde anlattığımız Remiks Curcunası'nın detaylarını kaçırmayın.

Sanatçı: K/DA (3/5/7/10)

Üyeler: Lillia (1 Altın, Hayran, Nöbetçi), Evelynn (1 Altın, Sahne Akrobatı), Seraphine (2 Altın, Sihirkâr), Kai'Sa (2 Altın, İtibarlı), Neeko (3 Altın, Muhafız, Hayran), Akali (4 Altın, True Damage, Başkaldırı, İnfazcı), Ahri (4 Altın, Sihirkâr)

K/DA, 2018 yılında ilk şarkısı "POP/STARS" ile çıkış yaptı. Büyüleyici vokalist Ahri'nin liderlik ettiği grup farklı arka planlardan gelen yetenekler barındırıyor. Ulaştıkları büyük başarı sadece müziklerinden kaynaklanmıyor, koreografileri de oldukça kuvvetli. Bu güçlü koreografinin etkisi Yakındiyar'da da hissediliyor ve düzenleme aşamasında belirli hücreler ışıklandırılıyor. Çatışma başladıktan sonra ışıklı hücrelerde bulunan şampiyonlar azami can, yetenek gücü ve saldırı gücü kazanıyor. Ayrıca K/DA şampiyonları All Out biçimine bürünerek bu ilave etkileri ikiye katlıyor. Daha fazla K/DA üyesi ileri sürüldüğünde (misafir sanatçılar, Hayranlar, amblem sahibi şampiyonlar dahil) bu özelliğin sağladığı can, saldırı gücü ve yetenek gücü daha da artıyor.

K/DA şampiyonlarının sahnedeki sinerjisi o kadar yüksek ki çift taşıyıcı yapmak için harika bir özellik. SG eşyalarını Akali'ye, Mavi Güçlendirme ve YG eşyalarını Ahri'ye verdikten sonra taşıyıcılarınız hazır hale geliyor. Akali'yi güçlendirmek için İnfazcı tarafına veya Ahri ve Seraphine'i güçlendirmek için Sihirkâr tarafına istediğiniz şekilde yatırım yapabilirsiniz.

Akali, Başkaldırı özelliği sayesinde takımında hangi grup popülerse yeteneğini ona göre değiştiriyor. Eğer tahtanız pop yıldızlarıyla doluysa Akali'nin yeteneği Amansız Akım olur ve en uzaktaki işaretsiz hedefe

bir shuriken fırlatarak fiziksel hasar verir ve hedefi işaretler. Daha sonra tüm işaretli rakiplere atılarak her birine fiziksel hasar verir. Akali'nin tahtada hareketli kalabilmesi için yeteneğini sürekli olarak kullanması gerekiyor. Takıma bir İnfazcı ekleyerek düşük canlı rakiplerin işini bitirmesine yardımcı olmayı da unutmayın tabii.

HEARTSTEEL: 3/5/7/9

Üyeler: K'Sante (1 Altın, Nöbetçi), Aphelios (2 Altın, Bombardımancı), Sett (3 Altın, Dövüşçü, Pogocu), Yone (3 Altın, Sahne Akrobatı, Marjinal), Ezreal (4 Altın, İtibarlı), Kayn (5 Altın, Marjinal, Joker)

Bu çocuklar buralarda yeni de olsalar kalplerinizi kazanmaya niyetli gibiler. HEARTSTEEL üyeleri rakipleri katlederek kalp toplar. Hatta oyunculara karşı kaybedilen çatışmalarda daha da fazla kalp kazanırlar. Oyunculara karşı her dört çatışmanın ardından bu kalpleri güçlü ödüllere çevirirler! Kazandığınız kalplerin sayısı tahtanızdaki HEARTSTEEL üyelerinin sayısına bağlı olarak artar.

HEARTSTEEL birkaç nedenden dolayı önceki ekonomi özelliklerine kıyasla epey farklı. Bunlardan ilki, altı temel birime sahip olan bu özelliğin ulaşması zor da olsa sekize kadar çıkabilmesi ve bu seviyede inanılmaz kuvvetli hale gelmesi. İkincisi, ödülleri dört turda bir verdiği için canınız istediği zaman HEARTSTEEL'ı bırakıp başka özelliklere odaklanabilirsiniz. Eğer lobide canı en yüksek oyuncu sizseniz birkaç birimi yedeğe çekip çatışmadaki gücünüzü arttırabilir ya da ana kompozisyonunuza geri dönerek ilave ödüller edinebilir ve ilk dörtte birinciliğe yükselebilirsiniz. Son bir tüyo daha verelim: Kendi özelliklerine 1 birim daha eklenmiş gibi sayılmasını sağlayan ve özel bir ilave sağlayan Assolistleri sürekli değiştirdiğiniz kompozisyonlar için HEARTSTEEL en uygun özellik. Erken safhalarda Assolist olarak K'Sante'yle mağlubiyet serisine gidebilir ve erkenden ekonominizi kuvvetlendirebilirsiniz. Sonradan Yone veya Kayn'e dönerek koreografisi sağlam bir danstaymışçasına yavaşlattığınız ritmi birden hızlandırabilirsiniz.

Pentakill: 3/5/7/10

Üyeler: Olaf (1 Altın, Dövüşçü), Gnar (2 Altın, Hayran, Pogocu), Kayle (2 Altın, Marjinal), Mordekaiser (3 Altın, Nöbetçi), Karthus (4 Altın, İnfazcı), Viego (4 Altın, Marjinal), Yorick (5 Altın Pogocu, Muhafız)

Hadi hep birlikte: "Şanssızlıktan gözlerini kan bürümüş! Karşılarına kim çıkarsa öldürmeye yeminliler. Rakiplere son dörtte olmak nasıl bir şeymiş göstermeye geldiler!"

Pentakill birimleri hem daha fazla hasar verir hem de daha az hasar alır. Çatışma esnasında rakip şampiyonları katlettikçe bu ilave artar. Beşte beş aldıktan sonra (5 katletme) bu ilave DAHA DA GÜÇLENİR.

(3) %7 İlave Hasar, %5 Hasar Azaltma

(5) %11 İlave Hasar, %7 Hasar Azaltma

(7) %20 İlave Hasar, %11 Hasar Azaltma

(10) %50 İlave Hasar, %25 Hasar Azaltma

Kompozisyonun temelini düşük bedelli Pentakill üyeleri oluşturuyor. Basın âlâsı ise 5 Altınlık Yorick'te. Yorick yeteneğiyle tahtanın kenarlarından kafa sallayan hortlaklar çağırır. Bu hortlaklar merkeze doğru hareket eder ve her biri üç kez fiziksel hasar vererek rakipleri aşındırır. Ayrıca Yorick her ikinci yetenek kullanımında daha çok hasara ve dayanıklılığa sahip BÜYÜK bir hortlak çağırır. Bu büyük hortlaklar turnenizde size eşlik etmek için birebir.

True Damage: 2/4/6/9
Üyeler: Kennen (1 Altın, Hayran, Muhafız), Yasuo (1 Altın, Marjinal), Senna (2 Altın, Bombardımancı), Ekko (3 Altın, Sihirkâr, Nöbetçi), Akali (4 Altın, Başkaldırı, İnfazcı), Qiyana (5 Altın, Sahne Akrobatı)

Çok şaşırtıcı gelecek ama True Damage üyeleri ilave gerçek hasar veriyor. Buna ek olarak yeteneklerinin kendilerine has, eşya verdikçe etkinleşen fiyaka ilaveleri de var.

Fiyaka ilavelerine yakından bir bakalım:

Kennen bir Hayran da olsa True Damage üyeleri için ekibin bir parçası. Fiyaka ilavesi sayesinde yeteneğini kullanıp etrafındaki rakipleri çarparak fazladan bir rakibi sersemletiyor. True Damage üyesiyken Akali'nin yeteneği Derin Kesikler olarak değişir ve Akali en yakındaki üç hedefe üç kere kunai fırlatır. Fırlatılan her kunai fiziksel hasar verir ve bu hasar isabet alan hedefler arasında bölüştürülür. Bu üç saldırıdan hayatta kalan her hedef için bir miktar manayı kazanarak yeteneğini tekrardan kullanır ve daha de derin kesikler atar. Akali fiyaka ilavesi etkinken verdiği hasarın bir kısmı kadar iyileşir. Yani saldırı gücü eşyalarını ona gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. Böylece hayatta kalma/iyileştirme eşyalarını ekibin 5 Altınlık birimi olan ve çatışmada rakibin eşyalarının geçici kopyalarını oluşturabilen Qiyana'ya saklayabilirsiniz. Prensesimiz, eğer fiyaka ilavesi etkinse ve yeterince hayatta kalabilirse kalıcı tamamlanmış eşyalar bile oluşturabilir.

Eşya eklentileri, özelliğin fiyaka ilavesini tüm avantajlarıyla kullanılabilmesini sağladığından bir gözünüz bu eklentilerde olsun. Bu kompozisyonda ön saflarınızı ilave Muhafız/Nöbetçilerle pekiştirip Akali ve Qiyana'ya yeteneklerini gösterme fırsatı da sunabilirsiniz. Mesela rap yapmak, rakip takımı silip süpürmek ve eşya üretmek... Amma da yetenekliler, değil mi?

Country: 3/5/7
Üyeler: Tahm Kench (1 Altın, Dövüşçü), Katarina (2 Altın, Sahne Akrobatı), Samira (3 Altın, İnfazcı), Urgot (3 Altın, Pogocu), Thresh (4 Altın, Muhafız)

Country müzik grubumuz Desperado, takımınızın canı belli bir yüzdeye düştüğünde telli çalgıların tıngırtısıyla Kara Gün Atı'nı çağırıyor. Kara Gün Atı, Country şampiyonlarının her bir yıldız seviyesi başına can ve saldırı gücü kazanıyor. Ayrıca özelliğin her bir seviyesinde farklı yetenekler kazanırken habis ekip arkadaşlarını da güçlendirebiliyor.

(3) Kara Gün Atı, Hasat yeteneğini kazanır.

Pasif: Çatışmaya dahil olduğunda çatışmanın geri kalanı boyunca takım arkadaşlarına ilave saldırı hızı sağlar.

Aktif: 2 hücrelik bir alan içindeki tüm rakiplere fiziksel hasar verir.

(5) Kara Gün Atı, Gece Yarısı Hasadı yeteneğini kazanır.

Pasif: Çatışmaya dahil olduğunda çatışmanın geri kalanı boyunca takım arkadaşlarına ilave saldırı hızı sağlar ve Country birimleri mutlak sömürü kazanır.

Aktif: 2 hücrelik bir alan içindeki tüm rakiplere fiziksel hasar verir. Yakındaki rakipler birkaç saniyeliğine daha fazla hasar alır ve Kara Gün Atı bu rakiplere verilen hasarın belli bir bölümü kadar can yeniler.

(7) Kara Gün Atı, Mahşer Hasadı yeteneğini kazanır.

Pasif: Çatışmaya dahil olduğunda çatışmanın geri kalanı boyunca takım arkadaşlarına ilave saldırı hızı sağlar ve Country birimleri mutlak sömürü kazanır.

Aktif: 2 hücrelik bir alan içindeki tüm rakiplere fiziksel hasar verir. Yakındaki rakipler birkaç saniyeliğine daha fazla hasar alır ve Kara Gün Atı bu rakiplere verilen hasarın belli bir bölümü kadar can yeniler. Bu süre boyunca her yarım saniyede bir deşip geçtiği rakiplere fiziksel hasar veren bir hayalet binici çağırır.

Kara Gün Atı takımına sağlam güçlendirmeler sağlar ve aynı zamanda bir Dövüşçü işlevi görür. Kara Gün Atı rakipleri ezip geçebilsin diye bol bol yenileme yaparak Country birimlerinin yıldız seviyesini arttırmanız şart! 7. seviyede durarak ana taşıyıcılarını Samira ve Urgot'un yıldız seviyelerini yükseltebilirsiniz. İleri seviyelere hızlıca çıkarak da hasar için ilave İnfazcılar veya ön saflar için Muhafızlar ve Dövüşçüler ekleyebilirsiniz. Emo'lar da Country kompozisyonlarına çok yakışan şampiyonlar. Bakalım şimdi okuyacağınız kısımda gözyaşlarınızı tutabilecek misiniz.

Emo: 2/4/6
Yalnız Dostlarımız: Annie (1 Altın, Sihirkâr), Amumu (3 Altın, Muhafız), Vex (3 Altın, İnfazcı), Poppy (4 Altın, Pogocu)

Çok üzgün ve yalnızlar. Emo şampiyonları yeteneklerini kullanmak için daha az mana harcar. Dostlarından birisi katledildiğinde Emo şampiyonları azami manalarını en fazla %50'ye kadar azaltarak ağlayıp içlerini dökmeyi daha kolay hale getirirler. Yetenek bedelleri yarıya düştükten sonra katledilen her Emo şampiyonu mana kazandırmaya başlar.

Emo şampiyonlarının olduğu tahtadan gözyaşı eksik olmaz. Bulduğunuz tüm Tanrıça'nın Gözyaşlarını toplayıp Mavi Güçlendirmeler ve Emo Amblemleri oluşturun. Mavi Güçlendirme'yle Annie ve Vex epey mutlu görünüyorlar ancak bu mutluluk arkadaşlarının ölümünden de kaynaklı olabilir. Emo, Annie'yi ileri sürerek 1 Altınlık yenileme kompozisyonu olarak veya Vex/Amumu'yu ileri sürerek 3 Altınlık yenileme kompozisyonu olarak da oynanabilir. Annie'yi güçlendirmek için tahtaya Sihirkâr yerleştirebilirsiniz veya Country birimlerle İnfazcı, Pogocu ve Muhafız özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Punk: 2/4/6
Üyeler: Jinx (1 Altın, Bombardımancı), Vi (1 Altın, Pogocu), Pantheon (2 Altın, Muhafız), Twitch (2 Altın, İnfazcı)

Her şeye isyan, herkese isyan. Punk'lar ilave can ve saldırı gücü kazanır. Bu ilave, dükkânı yenilemek için her altın harcadığınızda %1 artar. Punk'ları çatışmada kullandıktan sonra ilk yenilemeniz 1 Altın'a mal olur. Diğerlerine pek ayak uyduramayan bu grubu toplarken hem aldıkları taban ilave artar hem de yenilemeden daha kârlı çıkarsınız ve oyunun ileri safhalarındaki çatışmalarda Punk'ların yıldız seviyeleri havalarda uçuşur.

Punk'lar tüm 1 veya 2 Altınlık yenileme kompozisyonları için harika bir başlangıç. Çatışmanın başlangıcında en az bir kere yenileme yaptığınızdan emin olun. Altınınızı çöpe atıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz ancak bu, rakip strateji ustalarının canını sömürmenize yardımcı olur. Güçlü bir temele sahip olan Punk özelliğini bir yenileme eklentisiyle desteklemek ilaveleri arşa çıkarmanızı sağlayabilir.

Disco: 3/4/5/6
Üyeler: Nami (1 Altın, Gözalıcı), Taric (1 Altın, Muhafız), Gragas (2 Altın, Dövüşçü, Sihirkâr), Blitzcrank (4 Altın, Nöbetçi), Twisted Fate (4 Altın, Gözalıcı)

Diskoda çılgınlar gibi dans edebilin diye tahtaya yerleştirebileceğiniz bir Disko Topu edinirsiniz ve çatışmaya bu topun yanında başlayan şampiyonlar her saniye saldırı hızı ve iyileştirme edinir. 5 birimlik Disko ilavesine ulaştıktan sonra ikinci bir Disko Topu daha alırsınız ve böylece hem ön saflar hem de arka saflar ritme ayak uydurabilir.

Disko özelliğini kullanmanın birkaç farklı yöntemi var. 1 bedellileri sürekli arayarak Nami ve Taric'i 3 yıldıza çıkartıp hem ön hem de arka saflarınızı güçlendirebilirsiniz. Oyunun erken safhalarında takımınızı Disko Topu'nun etrafında topladığınızdan emin olun. Böylece güçlendirmenin etkilerinden tamamen yararlanabilirsiniz. İleri safhalarda veya hızlıca seviye atlamaya çalıştığınız durumlarda ise Blitzcrank tahtaya koyacağınız en mantıklı tank olacaktır. Twisted Fate'in yeteneği Koz: Ölüm de saldırı hızı ve yetenek gücünden epey faydalanabilir. Erkenden Hiperpop ikilimiz Ziggs ve Lulu'yu bulabilirseniz dans pistinde kurduğunuz baskınlığı oyunun tamamına yansıtmanızı sağlayacak sinerjiyi yakalayabilirsiniz.

Caz: 2/3/4
Üyeler: Bard (2 Altın, Gözalıcı), Miss Fortune (3 Altın, İtibarlı), Lucian (5 Altın, Bombardımancı)

Caz demek karmaşık bir uyum, aniden değişen ritim ve doğaçlama demek. Caz özelliği etkinken farklı müzik türlerini ve özellikleri kullanarak şampiyonlarınıza eşsiz olmayan her etkin özellik başına ilave can ve hasar kazandırabilirsiniz. Caz şampiyonlarına fazladan yatırım yapmak sağladığı ilaveleri ve doğaçlama kabiliyetinizi de kuvvetlendirir.

Caz özelliği eski setlerde yer alan Birlikten Kuvvet Doğar eklentisine benziyor. Baktınız kompozisyon iyice çorba oldu, Caz birimlerini takımınıza ekleyerek ileri safhalarda oldukça güçlenebilirsiniz.

8-bit: 2/4/6
Oyuncular: Corki (1 Altın, İtibarlı), Garen (2 Altın, Nöbetçi), Riven (3 Altın, Marjinal), Caitlyn (4 Altın, Bombardımancı)

Müzik temalı bir oyuna oyun müziklerinden esinlenilen bir özellik eklerseniz geriye sadece bir müzik özelliği kalmaz mı? Bir düşünün.

8-Bit şampiyonları saldırı gücü kazanır. Takımınız hasar verdikçe skorunuz artar. Kendi rekorunuzu kırdıkça 8-Bit şampiyonları daha fazla saldırı gücü kazanırlar. Tahtaya altı 8-Bit şampiyon indikten ve en yüksek skora ulaştıktan sonra takımınız büyük ödülü almaya hak kazanır. Bol şans!

Erken safhalarda Nöbetçiler ve Garen'den oluşan bir ön sıra 8-Bit için müthiş. Assolist olarak Garen'i seçtiğinizde Lillia ve diğer Hayran şampiyonlardan tahtaya yerleştirerek Garen'e güçlü eşyalar verebilirsiniz. Özellikle erkenden SG eşyaları verebildiğiniz durumlarda Corki de iyi bir Assolist olacaktır. Erken safhada 8-Bit kullanıyorsanız her şekilde skorunuzu yükseltip SG arttırabilmek için bir Assolist'e ihtiyacınız var.

Hiperpop: 1/2/4
Üyeler: Lulu (3 Altın, Sihirkâr), Ziggs (5 Altın, Gözalıcı)

TFT'de bir ilk olarak bu kıpır kıpır Hiperpop ikilisi tahtanızın ritmini yükseltmeye geldi! Hiperpop şampiyonları yetenek kullanımından sonra en yakındaki dostlarına mana ve saldırı hızı sağlar.

Lulu'nun Sakarin Sevdası yeteneği mevcut hedefine doğru bir ok atarak isabet eden ilk birime ve arkasındaki bir birime hasar verir. Yeteneğini her üçüncü kullanışında en yakınındaki 3 rakibi kısa süreliğine sersemletip hasar verir.

Ziggs'in Kaos Teorisi yeteneği ise mevcut hedefine bir bomba atarak büyü hasarı verir. Bu bomba daha sonra ikiye bölünerek kısa süreliğine örseleme (büyü direnci azaltma) etkisi uygular ve ilave büyü hasarı verir. Bu yeteneğin her kullanımında bombaların sayısı arttığı için Hiperpop'a mana yenileme eşyaları aşırı etkili.

Hayran: 3/4/5
İnanılmaz tutkulu hayranlar: Kennen (1 Altın, True Damage, Muhafız), Lillia (1 Altın, K/DA, Nöbetçi), Gnar (2 Altın, Pentakill, Pogocu), Neeko (3 Altın, K/DA, Muhafız)

Hayran gibi hayran bunlar! Hayranlar Assolist şampiyonunuza çeşitli güçlendirmeler sağlar. 3 Hayran ileri sürdüğünüzde Assolist şampiyonunuz tamamlanmış bir eşya alır, 4 Hayran'da ek olarak ilave can ile mutlak sömürü edinir ve 5 Hayran'da da eşyası ışıltılı olur!

Hayranları çoğu zaman True Damage, K/DA ve Pentakill özelliklerinde yer alan Assolistleri güçlendirmek için kullanacaksınız ama erken safhalarda bir Assolist Hayran bulup 5 Hayran'a ulaşarak ışıltılı eşya ile orta safhalara geçiş yaparken sağlam bir galibiyet serisi yakalayabilirsiniz.

Remiksçi: Sona
Remiksçi: Sona (5 Altın, Sihirkâr)

Sona, Remiksçi özelliğiyle yeteneğini ve saldırılarını değiştirebildiği farklı modlara sahip. Üç farklı modu olan Sona kompozisyonunuzun ihtiyaçlarına göre şekil alabiliyor: ilave iyileştirme, takım odaklı saldırı hızı veya daha fazla hasar!

Sona'nın yeteneği iki kısımdan oluşuyor. İlk olarak bilmeniz gereken Sona'nın rakiplere saldıramadığı. Bu ona hiç yakışmazdı. Sona'nın saldırıları dostları hedef alıyor ve seçtiğiniz moda göre etkileri değişiyor. Yeşil Sona'yı (iyileştirme ve kalkan) seçtiğinizde saldırılar takım arkadaşlarına azami canlarının küçük bir kısmı kadar iyileştirme sağlıyor. Mavi Sona'yı (saldırı hızı) seçtiğinizde saldırılar saldırı hızı kazandırıyor. Ve son olarak Kırmızı Sona'yı (daha fazla hasar) seçtiğinizde saldırılar takım arkadaşlarına ve kendisine YG sağlıyor.

Yeteneğinin ikinci kısmı da seçtiğiniz moda göre değişiklik gösteriyor. Tüm takıma büyük bir kalkan verebiliyor, devasa bir saldırı hızı güçlendirmesi sağlayabiliyor veya rakiplere geniş bir alanda ağır hasar veren bir saldırı gerçekleştirebiliyor. Hayatta kalma konusunda başarılı olduğu için Başmelek Asası veya Guinsoo'nun Hiddeti gibi eşyalardan büyük oranda yararlanabilen Sona tahtanızın ön saflarını coşturacak!

DOKUNAĞMELER: Illaoi
DOKUNAĞMELER: Illaoi (5 Altın, Dövüşçü)

Kendine has özelliğiyle Illaoi tahtaya 2 dokunaç yerleştirebiliyor. Bu dokunaçlar yakındaki rakiplere saldırarak birkaç saniyede bir büyü hasarı veriyor. Yeteneği Derinlerin Davulları, dokunaçlarını diriltip tamamen iyileştiriyor ve Illaoi'nin en yakında rakibe atlamasını sağlıyor. Sonrasında yere 3 kere vurarak etrafındaki rakiplere büyü hasarı veriyor ve dokunaçları da onun ritmine ayak uydurarak yakındaki rakiplere saldırıyor. Illaoi davulların başındayken zırh ve büyü direnci kazanıyor.

Maestro: Jhin


Virtüöz: Jhin (5 Altın, İtibarlı)

Maestromuz Jhin, ilave saldırı hızını saldırı gücüne dönüştürüyor. Yeteneği Ölüm Konçertosu ise yedek kulübesindeki boş yuvalara Büyük Final Tüfekleri yerleştirmesini sağlıyor. Bu tüfeklerden dört tane yerleştirdikten sonra Jhin saldırmak yerine orkestrasına şeflik yapmaya başlayarak tüfeklere ateş komutu veriyor ve her salvoda 10 Mana kazanıyor. Atışların dördüncüsü büyük oranda ilave hasar veriyor.

Tüm bunlar henüz başlangıç. 13.23 Yaması'nda Remiks Curcunası'yla birlikte gelecek daha çok şey var. Asıl gösteri başlamadan önce hazırlıklı olmak istiyorsanız Runeterra Yeni Başlangıçlar'dan öğrendiklerimize veya en yeni Geliştiricilerden bölümümüze göz atabilirsiniz!Bul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  TFT Dereceli Güncellemeleri - Remiks Curcunası wolf 0 69 11-11-2023, Saat: 12:22
Son Mesaj: wolf

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.