Merih Forum Bilgisayar /yardım Sistem / Donanım / Güvenlik Tp-Link akıllı şarj ünitesini tanıttı

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tp-Link akıllı şarj ünitesini tanıttı

 
#1

TP-Link, yeni çoklu şarj ünitesi modeli olan UP525’i satışa sundu. Ürüne akıllı telefondan giyilebilir cihazlara değin farklı cihazlar bağlanıp şarj edilebiliyor.

up525_2.jpg
TP-Link , son yıllarda satışa sunduğu Teknolojik aksesuarlarla da dikkat çekiyor. Bunlar arasında yer alan şarj ünitesi (USB hub) ailesine yeni bir model daha eklendi. TP-Link UP525 model çoklu şarj ünitesi, küçükyuvarlak ve rahat taşınan bir tasarıma sahip.
Üzerinde beş adet USB girişi olan ürün, akıllı şarj teknolojisine sahip. Bağlanan cihazın pil yapısını otomatik olarak algılayıp buna uygun akım sağlayan UP525, farklı nitelikteki ve pil yapısındaki cihazları güvenli ve hızlı şarj edebiliyor.
Zamandan tasarruf
Akıllı şarj özelliği sayesinde yüzde 65 daha hızlı şarj yapabilen ürün, şarj süresinden yüzde 40 tasarruf sağlıyor. Normal şartlarda bir iPhone 64.2 saatte tam şarj olurken, TP-Link UP525 ile bu süre 2.4 saate iniyor. 
Siyah, yuvarlak ve şık bir kasası olan üründe beş adet USB girişi arasında geniş boşluk bulunuyor. Bu sayede UP525’e farklı boyuttaki cihazlar aynı anda rahatlıkla bağlanabiliyor; yer sorunu olmuyor. 
4_1473230087866b.jpg
Evrensel uyumluluk özelliği sayesinde ürüne çok farklı pil yapılarına sahip ürünler bağlanabiliyor ve şarj oluyor. Ürün AndroidiOS ya da Windows uyumlu tablet bilgisayarlardan akıllı saatlere değin geniş bir ürün yelpazesine destek veriyor.
Akıllı şarj teknolojisi sayesinde küçük pile sahip olan giyilebilir cihazlar da, büyük pille çalışan tablet bilgisayarlar da UP525 ile şarj edilebiliyor.
Çiftbüyük hava akımı kanatları sayesinde aşırı ısınmaya karşı korunan üründe aynı zamanda kısa devre, aşırı güçelektrostatik deşarjgüç dalgalanması ve yüksek gerilim gibi risklere karşı koruma sağlanmış.
Almak isteyenler için Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı 119 TL + KDV olarak açıklanıyor.
Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2021 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-2020 Tüm hakları saklıdır.