Merih Forum MMO /RPG Silkroad Online Silkroad Resmi Türkiye Sunucusu Genel TR Silkroad Online E-pin Silk Dağıtımı - Haftalık En Çok Konu Açanlara

 • 0 Oy - 0 Ortalama
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
TR Silkroad Online E-pin Silk Dağıtımı - Haftalık En Çok Konu Açanlara

 
#1

Uzun zaman önce başlayan silkroad online efsanesini Türkiye ye taşıyanlar şimdilerde Türk sunucularını açtılar, oyunun büyük bölümü Türkçe olan bu oyunda sizde forumumuz sayesinde e-pin silk kazanabilirsiniz.

5 sunucu olarak başlayan TR SRO da oyunculara bizim de katkımız olsun istedik,
 • Başlangıç olarak (2.bir duyuruya kadar) haftalık en çok konu açıcak üyelerimize 300 silk dağıtıcaz. Silk miktarının artışı için duyuruları takip edin.
 • Başlangıç zamanı, her pazarı pazartesiye bağlayan gece 00:00'dır. Konu Sayacı bu saatten itibaren başlar. 
 • Bu konuda ki duyuruları, haftalık kazanananları ve daha fazlasını Forum Duyuruları bölümünden takip edebilirsiniz 


 1. Açılacak konuların türünü kullanıcılar belirleyebilir, sınırlama yoktur, her türlü konu olabilir, ancak şu istisnalar hariç olucaktır. Kumara teşvik edici, müstehcen +18 paylaşım, illegal hile hurda hack hesap çalma hırsızlık dolandırıcılık, herhangi bir oyunun sistemin açığını kötüye kullanım amaçlı alelade teşhis, korsancılık, ülkemizin milli menfaatlerini zedeleyici şeyler, hakaret küfür dalga geçme vs, ayrıca bu tür konular açanlar ceza alıcaktır.
 2. Açılan konular fıkra, geyik vs. amacı taşımamalıdır, konuda az da olsa ciddiyet olmalıdır. Şaşılacak hayret edilecek durumlar ve sürükleyici hikayeler bunların dışındadır açılabilir. Geyik konuları forumda açmak serbesttir ancak bu tür konular kullanıcının TR SRO'da e-pin kazanma konu sayısına etki etmeyecektir.
 3. Daha önce açılmış konunun aynısını-yakın benzerini açmak, flood spam yapmak geçersizdir, aynı şekilde konunun ne olduğu belli olmayan amacı belirsiz, açıklamasız resim video gönderimi, youtube ve benzeri platformlardaki hesablara tamamiyle üye ve para kazandırmak amacıyla oradaki paylaşımlarını reklam kokan hareketlerle tek tek kopyalamak kullanıcının konu sayacına etki etmeyecektir. 
 4. Süreli ceza alan kullanıcı, o haftaki silk dağıtımına katılımı iptal olur. süresiz ceza alan zaten hesabına giremez.


- konu açma tavsiyesi isteyen kullanıcılara örnek vermek gerekirse, herhangi bir oyunun yeni gelen güncellemesi, yeni çıkan bir elektronik cihaz, yeni çıkacak bir oyun tanıtımı, herhangi bir oyunda rehber bilgilendirme açıklamalar, oynanış videosu, oyunlardaki püf noktalar, oyunlarda para kazanımı, eğitim-öğretimde karşılaştığı sorunlar derslerde yardım ihtiyacı, mobil-bilgisayar programlama yazılımda bilgilerini aktarma veya yardım, diziler fimler, gelişen teknoloji, uzay alanı, keşifler buluşlar, alım satım işleri, hangi alan olursa olsun bilgilerini aktarma vb.
-konuları sabote eden, açılmış konunun benzerinin olduğu düşünülen suistimal edenleri konuların sağ alt köşesinde bulunan rapor et butonuyla bize bildirebilirsiniz.
-TR SRO e-pin silk dağıtımlarımız ilerleyen zamanlarda yeni türevleride gelecektir.

-Forum yönetimimizin kuralları değiştirme hakkı kendinde saklıdır.[Resim: TR_Silkroad_silk_cekilisi_silkdraw.png]


oyunun ana sayfası tr.joymax.com
Bul


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.