• 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TR SRO Knidos detaylar

 
#1

Silkroad Online Türkiye'den herkese merhaba,

Yoğun bir ilgi ve merakla beklenen İpek Yolu destanının en yeni sunucusu Knidos 15 Eylül 20:00'da açılıyor!


[Resim: gg_b3ed264ff5bb18f4ba.png]


Oyuncular tarafından en çok istenilen oyun düzenlerinden birisi olan maksimum 90 Seviye ve yalnızca Çin ırkı ile tasarlanan Knidos’ta heyecan sizleri bekliyor olacak!

Knidos hakkında merakla beklenen sunucu detayları rehber kategorisinde ilan edilmiştir.


Mevcut sunucularımızdaki oyun düzeninin yanı sıra, oyuncularımızdan gelen istek ve önerilerin ışığında, Silkroad Online Türkiye iş geliştirme ekibi tarafından tasarlanan Knidos, heyecana ve rekabete ev sahipliği yapıyor.

90 Seviye yalnızca Çin ırkı ile tasarlanan Knidos 15 Eylül Saat 20:00'dan itibaren sizleri bekliyor.


[Resim: gg_19f1b64ff584280a49.png]
Knidos'ta maceraya başlayacak savaşçıların çantalarına küçük bazı eşyalar ekleyerek Jangan'da işlerini bir nebzede olsa kolaylaştırmak istedik. Buna göre başlangıçta aşağıdaki eşyalar karakterlerin çantalarına otomatik olarak eklenecektir.

[Resim: knidos_baslangicitemleri_startingitems.png]

HP Recovery Potion (x-Large) 1.000 Adet
MP Recovery Potion (x-Large) 1.000 Adet
Beginner scroll of movement 10 Adet
Arrows


Şimdi o mangyanglar düşünsün![Resim: knidos_job_meslek.png]


Knidos'ta rekabete ve canlı bir oyun döngüsü olmasına önem veriyoruz. Bu kapsamda oyun hikayesinin üzerine kurulduğu meslek sistemini daha fazla canlı tutabilmek, oyun içerisinde sürekli olarak aktif bir oyun işleyişi sağlayabilmek adına Knidos sunucusuna özel meslek sisteminde bir takım değişiklikler gerçekleştirildi.

Mevcut düzende Kervan sisteminin gelirlerinin oyuncularımızı yeteri kadar tatmin etmediğinin düşüncesi ile bazı iyileştirmeler yapılmaya karar verildi. Bu sayede meslek sisteminin dolayısı ile kervan etkinliğinin daha aktif bir oyun macerası olması hedeflenmektedir.

Bu kapsamda Knidos sunucusunda gerçekleştireceğiniz kervanlar ile oyun dinamiğine etkisi olan bir çok özel eşyayı elde edebileceksiniz! 

Oyunun ana dinamiklerine etki edecek bazı eşyaları kervan yoluyla elde edilmesinin yanı sıra haftalık olarak değişecek ekstra ödüllerde (Silk eşyaları) kervan sisteminde yer alacaktır. Bu sayede sıklıkla değişecek ekstra ödüller ile kervan sistemi sürekli olarak canlı tutulması hedeflenmektedir.

Yenilenen sistem ile kervan'dan elde ettiğiniz her 50 Adet ticket başına (50 Adet ticket kazandığınızda) o haftanın ödüllerinden olan Silk eşyalarından 1 tanesi otomatik olarak ‘’İtem Depo''nuza aktarılacaktır. Başlangıç haftasındaki kervan ödülleri Knidos'un açılışından hemen sonra ilan edilecektir.

Ayrıca Knidos'un mevcut maksimum seviyesine göre en yüksek derece simya eşyaları (Lv.9 Intensifying Elixir) çoğunlukla kervan yolu ile elde edilecek olup yaratıklardan normale oranla daha az seviyede düşecektir;

Magic Stone Of Steady (Lvl.9), Magic Stone Of Luck (Lvl.9) Taşları ise yalnızca kervan sistemi ve etkinliklerden edilecektir. Simya ustalarını öncelikle kervana davet ediyoruz Smile

Son seviye eşyaların kervan ticareti ile alımı şu an için kapalı durumdadır. Sunucu ortalaması maksimum seviye ulaştığında aktif olacaktır.

Tüm bunlara ek olarak ‘’Specialty Goods Box''lar artık daha zor elde edilecektir.

Aynı zamanda geliştirmeye müsait bir yapıda tasarlanması nedeni ile oyunun ileriki safhalarında bir çok yeni görev ve etkinliğin kervan sistemi üzerinden yapılması planlanmaktadır.

Sizler için daha rekabet dolu bir oyunu tasarlamaya devam ediyoruz. Knidos’ta görüşmek üzere![Resim: knidos_akademi_academy.png]


Knidos sunucusunda mevcut Akademi ve Honor sisteminden farklı bir sistem kurulmuştur. Mevcut sistemin oyunun ileriki safhalarında ne kadar çok rekabete aykırı bir durum oluşturduğunu ve özellikle maceraya sonradan dahil olan oyuncuların erişmesinin ne kadar güç olduğunun bilincindeyiz.

Bu sistem ile oyuncularımızın daha adil ve heyecanlı bir şekilde maceraya meydan okuması hedeflenmektedir.

Yenilenen akademi sistemi ile ‘’Honor Puan''ları oyun içi etkinlikler vasıtasıyla elde edilecektir.

Puanlama sistemi ve detaylar Akademi sistemi aktif edildiğinde paylaşılacaktır.

Bu kapsamda başlangıçta Akademi sistemi kapalı durumda olacaktır. Akademi sistemi oyunun ileriki safhalarında Knidos hikayesine eklenmesi planlanmaktadır. Ayrıca akademi sistemi ile ‘’Güneş Mührü’’ (Sun) Silahların alımı kapatılmıştır.

Oyun dinamizmini sürekli aktif tutabilmek, maceraya sonradan dahil olan oyuncularımızı rekabete ortak edebilmek için Akademi puanları her ay sıfırlanacak şekilde tasarlanmıştır.

[Resim: knidos_ability_yetenekler.png]


Knidos’ta kurallar baştan yazılıyor!

Sizlerden gelen öneri ve talepler incelendiğinde oyuncularımız arasında Pain olarak tabir edilen Göksel Koruma, Ölümsüz Galip ve Ejder Ölçüsü yeteneklerinin kapatılması yönünde yoğun bir istek vardı.

Yapılan değerlendirmeler neticesinde bu yeteneğin oyun güç dengelerini korumak amacıyla kapatılmasına karar verilmiştir.

Daha adil bir savaş düzeni ile birlikte o halde haydi şimdi savaşa!
[Resim: knidos_fortresswar_kalesavasi.png]Knidos sunucusunun açılışından sonra karakter ve guild hazırlıkların tamamlanması, ekiplerin bir araya gelmesi ve taktiklerin daha düzenli belirlenebilmesi için ilk kale savaşları tarihi anket oylaması sonucu belirlenmiştir.


Anket oylaması sonucuna göre ilk kale savaşlarının tarihi 1 Ekim 2023 olarak belirlenmiştir.Aynı zamanda rekabet faktörünü doruklarda yaşayabilmek için başlangıçta sadece Jangan ve Bandit kaleleri açık durumda olacaktır. Hotan kalesi oyunun ileriki aşamalarında aktif edilecektir.
[Resim: knidos_fellowpet.png]Arkadaşları ne kadar çok sevdiğinizin bilincindeyiz, üzülerek söylüyoruz ki Knidos sunucusunda onları biraz özleyeceğiz Smile

Knidos'un oyun hikayesine uygun olacak şekilde sunucuda 90 Seviye düzeyindeyken Fellow Pet Sistemi aktif olmayacaktır.[Resim: knidos_events_oyunicietkinlikler.png]
Knidos sunucusunda oyun heyecanına heyecan katacak bir birinden güzel oyun içi etkinlikler sizleri bekliyor. Oyun hikayesinde en çok beğenilen aşağıdaki etkinlikler maceranın başlaması ile birlikte düzenli olarak oyun içerisinde otomatik olarak gerçekleştirilecektir.

Capture The Flag
Styria Clash
Survival Arena


90 Seviye olarak açılan Knidos sunucumuzda Battle Arena ve Sonsuzluk Savaşı aktif değildir.
[Resim: knidos_iplimit_koruma_protection.png]Tıpkı diğer sunucularımızda geçerli olduğu gibi Knidos özelinde de IP Limit 2 olarak belirlenmiştir. Bu kural tüm sunucular genelinde geçerli olduğu için diğer sunucularda da olsa Silkroad Online Türkiye sunucularında aynı anda maksimum 2 karaktere giriş gerçekleştirebilirsiniz.

Kötüye kullanımları önlemek, emeğe sahip çıkmak ve eşitliği savunmak adına oyunda VPS, VPN, Dedicated Sunucu, Proxy vb. kullanımı bildiğiniz üzere tamamen yasak olup, bu tip yöntemler ile oyuna kural dışı giriş yapan veya herhangi bir şekilde IP Limit ihlali yapmaya çalışan oyuncular XIGNCODE3 koruma sistemimiz tarafından otomatik olarak tespit edilecek olup, bu ihlali yapan oyuncular sistem tarafından engellenip süresiz olarak cezalandırılacaktır.[Resim: knidos_server_sunucu.png]
Knidos adeta usta oyuncular için er meydanı olarak özenle hazırlandı. Oyunun en beğenilen konfigürasyonları Knidos için tasarlandı.

Oyunun ilk zamanlarındaki ruhuna uygun olacak şekilde bu sunucu yalnızca Çin Irkı ile Maksimum 90 Seviye olarak açılacak ve serüvenine yalnızca Çin ırkı ile devam edecektir.

Avrupa karakter seven oyuncularımızın olduğunu bilincindeyiz. Üzülerek sizleri diğer sunucularımıza davet ediyoruz, Knidos Çindir Çin kalacak SmilekaynakBul
Alıntı

 
#2

sabitlendi+Bul
Alıntı

 
#3

eski kervan sistemi anlaşılanBul
Alıntı


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  Knidos harita güncelleme wolf 1 120 04-10-2023, Saat: 20:45
Son Mesaj: dalaylama
  Knidos - Düşük Seviye Karakter Blokesi wolf 0 74 03-10-2023, Saat: 23:05
Son Mesaj: wolf
  Knidos Kale Savaşları Popülasyon Limiti Hakkında wolf 0 75 03-10-2023, Saat: 23:01
Son Mesaj: wolf
  Knidos'ta Meslek Sıralaması wolf 1 106 03-10-2023, Saat: 22:56
Son Mesaj: dalaylama
  Knidos Kervan Görev Eşyaları wolf 0 85 01-10-2023, Saat: 13:07
Son Mesaj: wolf

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.