• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TR Sro mobil yolla e-pin silk alma

 
#1

İnternet sitemizin sol bölümünde yer alan menüden “Giriş Yap” butonuna tıklanır ve üyelik bilgileri ile internet sitesine giriş gerçekleştirilir.

 
gg_69b145fafc97d70671.jpg
 
Üyelik bilgileri ile giriş gerçekleştikten sonra internet sitesinin yine sol bölümündeki menüde yer alan “Silk Satın Al” butonuna tıklanır.
 
gg_ab88b5fafc9de9895e.jpg
 
Açılan satın alma sayfasından Mobil ödeme yöntemi ile ödeme yapılacaksa önce üst menüde yer alan Mobil ödeme butonuna tıklanmalı ardından açılan ürün listesinden tercih edilen Silk miktarının yanında bulunan “Satın Al” butonuna tıklanmalıdır. 
 
gg_d52cb5fafca2282a54.jpg
 
Satın Al butonuna tıkladıktan sonra karşınıza gelecek mobil ödeme ekranından ilgili kutucuğa ödeme gerçekleştirilecek olan telefon numarasını doğru ve eksiksiz olarak yazmanız gerekmektedir. 
 
Telefon numaranızın başına "0" eklemeyi unutmayınız ve bilgileri doğru tuşladıktan sonra “Ben robot değilim” güvenlik doğrulamasını işaretleyerek “Ödeme Yap” butonuna basınız. 
 
gg_6c57b5fafca9e2f69f.png
 
Ödeme yap butonuna bastıktan sonra ödemeyi tamamlamak için tuşlamış olduğunuz telefon numarasına gelecek SMS’e “EVET” yazıp cevaplamanız gerekmektedir. 
 
gg_43abd5fafcaf612136.png
 
Onay mesajını yazmadığınız takdirde ödemeniz gerçekleştirilmeyecektir. Onay mesajını gönderdikten kısa bir süre sonra operatörünüzde ve hattınızda herhangi bir engel bulunmaması durumunda ödemeniz başarı ile gerçekleştirilecektir ve satın almış olduğunuz silk hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. 
 
gg_16aac5fafcb6c61163.png
 
Ödeme başarılı mesajından sonra satın alma işleminiz başarı ile tamamlanmıştır. 
 
Önemli uyarı : Ücretler cep telefonu faturanıza yansıyacak veya ön ödemeli hesabınızdan düşecektir. Onay için gönderilen her SMS Turkcell 50 Krş (KDV ve ÖİV dahil), Turk Telekom 50 Krş (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone 41 Krş (KDV ve ÖİV dahil) ücretlendirilir. “ÖDEME YAP” düğmesine tıklayarak hesap sahibi olduğunuzu ya da satın alma işlemleri için hesap sahibinden yetki aldığınızı onaylıyorsunuz.
 
Mevcut Silk miktarınızı sol menüden kontrol edebilir, akabinde ihtiyacınız olan ürünlerin temini için alışverişe başlayabilirsiniz.
 
Turkcell Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
Türk Telekom Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayın.
 
Keyifli oyunlar dileriz.Ara
Cevapla


[-]
Hızlı Cevap

İnsan Doğrulama:
Aşağıda görünen onay kutusunu işaretleyiniz. Bu işlem otomatik spam kayıtları önlemek için kullanılır.

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Konuyu Okuyanlar:
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: MCTR, Forum Yazılımı: MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.