Merih Forum Konu Dışı Sosyal Medya TRT Arşiv 1968'ten Beri Yayınladığı Tüm İçeriği Açtı

  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TRT Arşiv 1968'ten Beri Yayınladığı Tüm İçeriği Açtı

 
#1

[Resim: 1491290282.png]

Söz konusu nostalji olduğunda sağlı sollu aparkatlar atma konusunda TRT’nin eline kim su dökebilir ki? TRT, baya nostaljik ve ilginç bir projeye imza attı. TRT Arşiv adını verdiği yeni internet sitesi sayesinde artık 1968’den itibaren tüm dijital yayınlara erişilebilecek ve izleyebileceğiz.
TRT’nin yeni arşiv sitesinde Kişiler, Zaman, Yer, Olay, Programlar, Diziler ve Özel Videolar şeklinde istediğiniz içeriklere erişebileceğiniz basit temelli bir menü navigasyonu oluşturulmuş. Gündelik programlardan ruhunuz bunaldı, Survivor’dan içiniz kabardı ve biraz eskilere dalmak istiyorsanız, artık adresin neresi olması gerektiğini de biliyorsunuz.
TRT, 1968 ile 2015 arasındaki tüm arşivini trtarsiv.com‘da izlenmeye açtı. Dün lansmanı yapılan proje yoğun ilgi ve beğeniyle karşılandı.
Kişiler, Zaman, Yer, Olay, Programlar, Diziler, ve Özel Videolar kategorileri bulunan TRT Arşiv’de geçmiş siyasi tartışmalardan futbol maçlarına, futbol maçlarından müzik yayınlarına ve eski dizilere kadar geniş bir içerik yer alıyor.
Bir zaman çizelgesi üzerinden de ulaşabildiğiniz videolar, TRT’nin kendi video oynatıcısı üzerinden izleniyor, ancak platformun bir de YouTube kanalı mevcut.
İnternetteki kaliteli içeriğe oldukça güzel ve başarılı bir örnek olarak dikkat çeken TRT Arşiv, öyle görünüyor ki hep birlikte online dünyada daha kaliteli vakit geçirmemizi sağlayacak.
[Resim: 1491290243.JPG]Bul
Alıntı

 
#2

son zmanlarda duyduğum en iyi şeylerden biri olmuş tüm kanalların yapıyormu bilmiyorum ama böyle birşey yapması gerekir.Bul
Alıntı

 
#3

işte bu haber beni mutlu ettiBul
Alıntı

 
#4

ne bu laBul
Alıntı

 
#5

zeki mürende bizi görecek miBul
Alıntı


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):
1 Ziyaretçi

   
Türkçe Çeviri: Emre KRMN, Kodlayanlar MyBB, © 2002-2022 MyBB Group.  Merih Forum® bilgi paylaşım platformu. 2015-∞ Tüm hakları saklıdır.